• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

21. září 2017 
@kempka hodnotu na hcg mi nebral, bral mi krev posledně a měla jsem přes 400 jednotek a dnes mi ukazoval na utz váček a něco o velikosti 4mm. (nevím jak to nazvat :sweat_smile: )podle toho určil, že jsem 5+1. jinak bych měla být podle poslední ms 10+1
19. kvě 2015 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kempka No to je nádhera..Jinak to bříško je normální... Mně bolelo až někdy do 7 tt.
Neměly by to být intenzivní křeče, ale takové píchání, tahání, tlaky apod. je v pohodě... Jinak krásná dálnice, gratulace...
19. kvě 2015 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naxii Myslím, že čárka je mimo testovací lajnu, držím palce, abych se pletla...
19. kvě 2015 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kempka Mega vysoké hCG, že by dvojky :grinning:
19. kvě 2015 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka Velikost plodu urcil tedy podle tzv. CRL a jemu to odpovida 5+1 (ja mela 4mm a me Dr. rikala, ze je to 6+0..). Znamena tedy, jsi tehotna 5 tydnu a 1 den (cili probiha 6 tt). Pokud by to bylo podle ms (ale chápu, ze není), bylo by to vypocitane počet ukoncenych tydnu+dni od prvního dne poslední ms.
Jen mne prekvapuje ten rozdil v utz a ms...Je to rozdil 5 tydnu....Rikal ti k tomu něco?
Kdy si mela poslední ms?
A samozrejme gratuluji a drzim palce:slight_smile:
19. kvě 2015 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Souhlas, koukala jsem ale na pozitivní Pepino test a má čárky právě daleko od sebe..

Prostě to zkusím později s jiným :slight_smile: Já jen že u Mamatestu bych toto čekala a nijak by mě to asi nepřekvapilo .. ale pokud jsem si kdykoli dělala jiný test, tak tam prostě nic nebylo :slight_smile:)

Tak tfuj tfuj :slight_smile:
19. kvě 2015 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83
Abych pravdu řekla, asi bych dvojky zvládla. Musela bych. Ale Můj 3 deti nechce. A Já chci jedno a pak jedno. Ať si to maminkovani úžiju. Jedním vrzem by to bylo fajn ale Já si to chci užit dvakrát . Bylo by to moc rychle. Počítám s zim ze tech 5 let doma budu. Ale co. Se ho na třetí ptát nebudu.
19. kvě 2015 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, duchařky :slight_smile: koukněte prosím, zda něco vidíte. Jsem druhý týden po očekávané MS, tak z toho ducha nemám dobrý pocit :frowning2:
19. kvě 2015 v 16:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mozna_ano a to je 10 test ? Každopádně neházej flintu do žita, já jsem neměla ani u jednoho jasnou čárku na testu po vynechání.. potvrdila mi to až gynekoložka, že jsem těhotná, jinak jsem si koupila Clearblue a na tom jediném jsem to jakš takš viděla :wink:
19. kvě 2015 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naxii je to Woman secret "Baby" a měla by to být 10
19. kvě 2015 v 16:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus ještě zítra a někdy je lepší druhá ranní moč.. ;) a jiný test
19. kvě 2015 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jinak si myslím, že čárečka je hezky růžová, potichu gratuluji ;)
19. kvě 2015 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naxii včera jsem zkoušela mamatest a vůbec nic...
19. kvě 2015 v 16:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo zajít na odběr krve ? Ale já osobně bych ještě zkoušela, u někoho to jde opravdu pomalu.. kolik jsi DPO ?
19. kvě 2015 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě to zkusím jednou, a když bude zase duch, tak půjdu...DPO přesně nevím, nějak jsem se nesledovala
19. kvě 2015 v 17:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mozna_ano Já ho vidím ;) Držím pěsti ;)
19. kvě 2015 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mozna_ano Naprosto krásný a regulérní duch, je, ať sílí :slight_smile:
19. kvě 2015 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@naxii Testy od dr. Maxe jsou nej a nejlépe ukazují... Držím pěsti...
19. kvě 2015 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kempka Přesně, testíky vypadají krásně a já takto vysohé hCG měla až 20 DET... Držím pěsti :slight_smile:
19. kvě 2015 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naxii, @petiiiska a @monyna83 moc díky, po roce první záchvěv naděje
19. kvě 2015 v 17:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mozna_ano Tak ať to dobře dopadne a moc držím palečky ;)
19. kvě 2015 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mozna_ano kup si zitra clear blue digi :slight_smile: me ted 2 dny ukazoval mamat 10 megapidi duchy okem viditelny. Zitra mam 28DC coz bych mela dostat ms, mivam ji 28+- 2 dny. Proc jsem testovala driv - v patek nevolnost, prujmy ranni, zrava a opak, unava, paleni zahy. Tak nahlodana vyzkousela prouzky, zda neco ci viroza. Ve ctvrtek mam preventivku na gynde a chtela jsem to uz rozcisnout, abych se kdyztak nejak zaridila. Tak dnes v podvecer prave clear blue digi a vysledek + 1-2 a zitra se preobjenam na ko za mesic :D drzim pesti ;)
19. kvě 2015 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. kvě 2015 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: druhý týden po očekávané ms.. držím palce ať sílí,ale moc nadějí bych tomu nedávala 14dní od oč.ms už by měli být dálnice
19. kvě 2015 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kosalucy takového ducha jsem měla taky :slight_smile: a bylo to počkala jsem ješt do menstruace ta se nedostavila a ted jsem v 11tt blahopřeji
19. kvě 2015 ve 20:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc mi neprijde :( ono takove duchy byvaji pomalu videt i bez pomoceni ...a ja třeba tyden po vynechani mela uz dalnice jak blazen...dva tydny po ms je uz docela dost na takove "minidusiky":( Ale samozrejme drzim pestíky...snad to vyjde...
19. kvě 2015 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jsem úplně pitomá, ale strašně ráda si tady prohlížím ty fotky...:slight_smile: na takovou podobnou čekám už 5 let... na "duchy" jsem odborník:wink: Moc vám všem gratuluji, co už máte ty krásné čárky!:slight_smile:
19. kvě 2015 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jituliiii Nestraš!!! :grinning: Nevíme, kdy byla ovulka, mohla být později... Dle mého krásný duch...
19. kvě 2015 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 podle me digi clear blue by to u ni rozcisl :slight_smile: ja napr s mamatestem jen dobre zkusenosti, ale je fakt, ze jsem testovala 4x, trikrat z tohi tehotenstvi, po 4 byl bily jako snih a nebylo tehotenstvi. Jen diky angine a atb trosku posunuty cyklus.
19. kvě 2015 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jooo,tak třeba jooo:slight_smile: nestrasiiiim :slight_smile: jen pisu svoji zkušenost:slight_smile:
19. kvě 2015 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek