Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
lenasss
30. dub 2014
@rina76 děkuji 😉
saraha1
1. kvě 2014
Damy, bojim se radovat, ale mam pocit, ze mam z ceho... myslite si to taky? Dnes 37.DC, zpozdeni MS 9 dni, 23 DPO. Az dnes carka trosku zesilila, ale stejne jsem si myslela, ze by mela byt vyraznejsi. Asi to nema souvislost, ale ovulacni testy mam taky slabounky carky. Predem diky 🙂, krasny svatecni den.
lyzzy
1. kvě 2014
@saraha1 .....podla mna ti mozme gratulovat 😃
pt1981
1. kvě 2014
@saraha1 očividně ti čárka sílí 🙂. Potichounku gratuluju 🙂
saraha1
1. kvě 2014
@lyzzy
@pt1981 diky, devcata... ve skutecnosti je to videt o malicko lepe. Kazdopadne to beru s rezervou, ale radost mam 🙂.
lenasss
1. kvě 2014
@saraha1 Tak mě dnes taky zasílila 🙂 , potichounku gratuluji a přeji jen to dobré
gaborka185
1. kvě 2014
gratuluju, je to tam , krásné těhulkování 😉
saraha1
1. kvě 2014
@lenasss
@gaborka185 dekuju moc 🙂.. no uvidime, co u doktorky. Zitra se pokusim objednat. Rikala, ze mam prijit hned, jakmile zjistim, ze jsem tehotna.
saraha1
1. kvě 2014
@lenasss a tobe taky hodne zdravicka v tehotenstvi 🙂.
gaborka185
1. kvě 2014
holky, já bych s doktorem počkala až na 5.-6. týden, až na utz bude vidět něco víc než jen bublinka... pak byste se zbytečně stresovaly do dalšího týdne, jestli vyrostla, jestli už tam uvidíte tu fazolku a ono pak zase ne a zklamání... papkejte kyselinu listovou a šetřte se a užívejte si to 😉 :-o
katka2501
1. kvě 2014
Ja som to mala tiez tak ze som mala druhu ciarku slabsiu ale stale bola silnejsia a doktrka ma poslala na sono a on mi povedal ze je echo nejasne tak mi nemohol povedat ce je vsetko v poriadku 😞 a ze mam prist o 2 tyzdne na kontrolu 2 tyzdne som bola v neskutocnom strese a ked som prisla na kontrolu s usmevom mi povedal ze je vsetko ok ze ma poslala skoro doktorka ze som bola este len v 6 tyzdni tak som bola velmi stastna .Tak si myslim ze so sonom sa netreba velmi ponahlat tetaz som v 17 tt a velmi sa tesime 🙂 🙂 🙂
amonda
2. kvě 2014
@saraha1 ahoj,ja som davala podobnu foto v teme duch na teste. Tiez som myslela, ze aka slaba ciarka ale vsetko je oka a mozes sa urcite tesit 🙂 ja som mala poriadnu ciarku asi tak 14dni meskania... drzim palec
joannah13
2. kvě 2014
@saraha1 ahoj.. ted přesně nevím, co to je za značku testu, ale tento mi dělal straaašně slabou čárku, i když měla být už daleko silnější, tento test má míň toho barviva... mnohem silnější čárky dělá třeba dr. max, nedám na něj dopustit.. na dr maxu krásná čárka a tady na tomto, co máš i ty, duch okem skoro neviditlený.. ale jinak blahopřeji 🙂
saraha1
2. kvě 2014
@joannah13
@amonda je to mamatest od GS nebo jak se to jmenuje. No mozna je to vsugerovany, ale od dopoledne je mi nedobre (na zvraceni), a ja jsem mlaticka, snim vsecko a vzdy a spatne mi nebyva, takze je to u me hodne neobvykly 😃.
pampalin
2. kvě 2014
Tak já bych tichounce gratulovala! 😉
joannah13
2. kvě 2014
@saraha1 taky sem na úúúplným začátku, takže mě to občas chytna ta nevolnost taky.. jj, GS, tak ty mám fakt skoro neviditelné... ale zkus koupit jiný testík a budeš mít silnější čárku, i pepino testy mi dělají pěkně silnou čárku, ale myslím, že není pochyb o tom, že seš těhule 🙂
lennaaa
2. kvě 2014
@saraha1 no vidíš, bezva...tak hlavně ať to dobře dopadne 🙂
martinka_martinka
6. kvě 2014
čo hovoríte baby ???? 🙂 biely bol robeny prvý a asi po hodinke som si spravila druhy...
lady511
6. kvě 2014
@martinka_martinka takéto ako máš ty na foto č. 2 som si robila aj ja ..a vyšli mi také 4 😃 takže nebolo o čom pochybovat 😉 ..gratulujem 😉
susannah93
6. kvě 2014
@martinka_martinka udelej si ho zítra a bude učite jeste silnejší 🙂)
susannah93
6. kvě 2014
gratuluji ! 🙂
martinka_martinka
6. kvě 2014
@lady511
@susannah93 cha cha 😃 😃 ďakujem baby.... poviem Vám, že porekadlo človek mieni Pán Boh mení sa mi teraz potvrdilo. Druhé bábo sme chceli, ale tak trošku neskôr 🙂 a ani neviem ako sa podarilo toto tehu, lebo sme si davali pozor 🙂 nechapem 🙂 ale teším sa 🙂
anetaji
6. kvě 2014
Gratulacéééééééééééééééééééééééééé
martinka_martinka
6. kvě 2014
@anetaji ďakujeeeem 🙂
saraha1
7. kvě 2014
@lenasss
@lyzzy
@pt1981
@gaborka185
@katka2501
@amonda
@pampalin
@lennaaa tak, devcata, tehotenstvi u dr potvrzeno. Na utz teda to bylo malicky, nejak mi to nesedi s terminem pohl. styku a predpokladany ovulace. Je mozny, ze se treba doktorka spletla o tyden a jeste ke vsemu nejaka sikovna spermie prezila dejme tomu 5 dni?
lennaaa
7. kvě 2014
@saraha1 taky se pochlubím,nemůžu tomu ani věřit..po 11měsících snažení.chce se mi až brečet...a je mi z toho ,,šoufl,, 😃
pivonka2
7. kvě 2014
@saraha1 splést asi ne, ale vajíčka a spermie si dělají, co chtějí. Já podle všeho otěhotněla těsně před ms, mimi je o 14dní pozdější.. buď v klidu. 🙂a gratuluji!
zuzik22
7. kvě 2014
Krásný, držím palce!!!! 😘
pampalin
7. kvě 2014
@lennaaa Gratuluju, nádhera!!! 😉
lennaaa
7. kvě 2014
@pampalin
@zuzik22 dík. holky kdy zajít za mudr.nebo jak to spočítám? poslední ms byla 29.3. a dnes jsme od ovu asi 17.den

Začni psát odpověď...

Odešli