• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

27. července 2017 
@rina76 děkuji :wink:
30. dub 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Damy, bojim se radovat, ale mam pocit, ze mam z ceho... myslite si to taky? Dnes 37.DC, zpozdeni MS 9 dni, 23 DPO. Az dnes carka trosku zesilila, ale stejne jsem si myslela, ze by mela byt vyraznejsi. Asi to nema souvislost, ale ovulacni testy mam taky slabounky carky. Predem diky :slight_smile:, krasny svatecni den.
1. kvě 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@saraha1 .....podla mna ti mozme gratulovat :grinning:
1. kvě 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha1 očividně ti čárka sílí :slight_smile:. Potichounku gratuluju :slight_smile:
1. kvě 2014 ve 12:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lyzzy
@pt1981 diky, devcata... ve skutecnosti je to videt o malicko lepe. Kazdopadne to beru s rezervou, ale radost mam :slight_smile:.
1. kvě 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha1 Tak mě dnes taky zasílila :slight_smile: , potichounku gratuluji a přeji jen to dobré
1. kvě 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
gratuluju, je to tam , krásné těhulkování :wink:
1. kvě 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenasss
@gaborka185 dekuju moc :slight_smile:.. no uvidime, co u doktorky. Zitra se pokusim objednat. Rikala, ze mam prijit hned, jakmile zjistim, ze jsem tehotna.
1. kvě 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenasss a tobe taky hodne zdravicka v tehotenstvi :slight_smile:.
1. kvě 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já bych s doktorem počkala až na 5.-6. týden, až na utz bude vidět něco víc než jen bublinka... pak byste se zbytečně stresovaly do dalšího týdne, jestli vyrostla, jestli už tam uvidíte tu fazolku a ono pak zase ne a zklamání... papkejte kyselinu listovou a šetřte se a užívejte si to :wink: :astonished:
1. kvě 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som to mala tiez tak ze som mala druhu ciarku slabsiu ale stale bola silnejsia a doktrka ma poslala na sono a on mi povedal ze je echo nejasne tak mi nemohol povedat ce je vsetko v poriadku :frowning2: a ze mam prist o 2 tyzdne na kontrolu 2 tyzdne som bola v neskutocnom strese a ked som prisla na kontrolu s usmevom mi povedal ze je vsetko ok ze ma poslala skoro doktorka ze som bola este len v 6 tyzdni tak som bola velmi stastna .Tak si myslim ze so sonom sa netreba velmi ponahlat tetaz som v 17 tt a velmi sa tesime :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2014 ve 22:51  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha1 ahoj,ja som davala podobnu foto v teme duch na teste. Tiez som myslela, ze aka slaba ciarka ale vsetko je oka a mozes sa urcite tesit :slight_smile: ja som mala poriadnu ciarku asi tak 14dni meskania... drzim palec
2. kvě 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha1 ahoj.. ted přesně nevím, co to je za značku testu, ale tento mi dělal straaašně slabou čárku, i když měla být už daleko silnější, tento test má míň toho barviva... mnohem silnější čárky dělá třeba dr. max, nedám na něj dopustit.. na dr maxu krásná čárka a tady na tomto, co máš i ty, duch okem skoro neviditlený.. ale jinak blahopřeji :slight_smile:
2. kvě 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joannah13
@amonda je to mamatest od GS nebo jak se to jmenuje. No mozna je to vsugerovany, ale od dopoledne je mi nedobre (na zvraceni), a ja jsem mlaticka, snim vsecko a vzdy a spatne mi nebyva, takze je to u me hodne neobvykly :grinning:.
2. kvě 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já bych tichounce gratulovala! :wink:
2. kvě 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha1 taky sem na úúúplným začátku, takže mě to občas chytna ta nevolnost taky.. jj, GS, tak ty mám fakt skoro neviditelné... ale zkus koupit jiný testík a budeš mít silnější čárku, i pepino testy mi dělají pěkně silnou čárku, ale myslím, že není pochyb o tom, že seš těhule :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha1 no vidíš, bezva...tak hlavně ať to dobře dopadne :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čo hovoríte baby ???? :slight_smile: biely bol robeny prvý a asi po hodinke som si spravila druhy...
6. kvě 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martinka_martinka takéto ako máš ty na foto č. 2 som si robila aj ja ..a vyšli mi také 4 :grinning: takže nebolo o čom pochybovat :wink: ..gratulujem :wink:
6. kvě 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinka_martinka udelej si ho zítra a bude učite jeste silnejší :slight_smile:)
6. kvě 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
gratuluji ! :slight_smile:
6. kvě 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lady511
@susannah93 cha cha :D :D ďakujem baby.... poviem Vám, že porekadlo človek mieni Pán Boh mení sa mi teraz potvrdilo. Druhé bábo sme chceli, ale tak trošku neskôr :slight_smile: a ani neviem ako sa podarilo toto tehu, lebo sme si davali pozor :slight_smile: nechapem :slight_smile: ale teším sa :slight_smile:
6. kvě 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Gratulacéééééééééééééééééééééééééé
6. kvě 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. kvě 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenasss
@lyzzy
@pt1981
@gaborka185
@katka2501
@amonda
@pampalin
@lennaaa tak, devcata, tehotenstvi u dr potvrzeno. Na utz teda to bylo malicky, nejak mi to nesedi s terminem pohl. styku a predpokladany ovulace. Je mozny, ze se treba doktorka spletla o tyden a jeste ke vsemu nejaka sikovna spermie prezila dejme tomu 5 dni?
7. kvě 2014 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha1 taky se pochlubím,nemůžu tomu ani věřit..po 11měsících snažení.chce se mi až brečet...a je mi z toho ,,šoufl,, :grinning:
7. kvě 2014 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
@saraha1 splést asi ne, ale vajíčka a spermie si dělají, co chtějí. Já podle všeho otěhotněla těsně před ms, mimi je o 14dní pozdější.. buď v klidu. :slight_smile:a gratuluji!
7. kvě 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný, držím palce!!!! :-*
7. kvě 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennaaa Gratuluju, nádhera!!! :wink:
7. kvě 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampalin
@zuzik22 dík. holky kdy zajít za mudr.nebo jak to spočítám? poslední ms byla 29.3. a dnes jsme od ovu asi 17.den
7. kvě 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek