Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

luciee94
28. kvě 2017

@elenadavis

To vypadá nadějně 🙂 ..

laura1972
28. kvě 2017

@elenadavis ja bych řekla, že to štěstí se na tebe usmálo 🙂 potichoucku gratuluji. Kolik jsi DPO a kolik dní ti zbývá do ms? Kdy se ti ukázal pozitivní ovu test? Kolik dní do ms?

elenadavis
28. kvě 2017

@laura1972 Jestli to počítam spravně tak dnes 15 DPO (viz. ten posledni těhu. test je z dneška, meškám teprv 1 den, pozitivni ovu. byl 28DC (pátek). Ten den jsem měla i slabé světlehnědé špinění, ale teď už nic. 😉 Modlim se aby čárka tentokrát sílila.

laura1972
28. kvě 2017

@elenadavis neboj, já myslím, že to bude v pohodě 😉 a ten první tehu jsi dělala kolikaty DPO?

elenadavis
28. kvě 2017

@laura1972 10DPO stejně tak je i dělaný ten první ovu. test na fotce. Bolelo mě desně bricho a měla jsem doma zatím jen ovulační testy tak jsem ho ráno zkusila až odpoledne ten těhotenský. Na fotce to není tolik vidět ale ve skutečnosti tam náznak ducha je. 🙂

monikavitezslav
28. kvě 2017

Holky můžete mě někdo trochu uklidnit že je vše ok. MS zatím nikde bolesti žádný krvácení taky ne ale ty testy mi přijdou děsně slabý. Každopádně zaschly.

peta73
28. kvě 2017

@laura1972 a co ty - už jsi dneska testovala? Ten testík před dvěma dny vypadal faakt slibně 😊

monikavitezslav
28. kvě 2017

Takhle s jiným telefonem

laura1972
28. kvě 2017

@elenadavis tak ty ovu my to když jsem byla při tom prvním tehu , dělaly právě taky 🙂 ted ovu testy nemám poslední mi vyšel takto a to byl ted čtvrtek cca 6DPO

laura1972
28. kvě 2017

@monikavitezslav Nádhera 🙂 Držím palce🙏 kolik dní do ms a DPO?

monikavitezslav
28. kvě 2017

@laura1972 dpo nevím ale MS dnes třetí den zpoždění. Ty testy mi přijdou hodně slabý. Ale zatím ani nespinim tak jak u té jizvy tak uvidíme.

laura1972
28. kvě 2017

@monikavitezslav tak někdo má slabší, pokud budou sílit, tak si myslím, že by to vadit nemělo.Taky záleží na uhnízdění, třeba ovu byla později a jak rychle stoupá HCG. Moc držím palce ať se zadaří 🙂

monikavitezslav
28. kvě 2017

@laura1972 no když se do úterý neobjeví krvácení jdu k doktorovi. Sice na utz nic neuvidí ale podle krve snad uvidíme. Ale vím že kdyby to bylo zase v ty jizve krvacela bych a nic z toho není.

laura1972
28. kvě 2017

@peta73 no dnes jsem zkoušela, ale podle mě je ještě pořád brzy. Něco na testu vidět je, dokonce to tam i zůstalo, ale podle ovu jsem dnes tak 9DPO,takže uvidíme zítra jestli se něco víc ukáže.🙏

laura1972
28. kvě 2017

@monikavitezslav já myslím, že to bude v pohodě. 🙂 budeš zkoušet zítra?

monikavitezslav
28. kvě 2017

Zbyl mi ještě jeden tak teď aktuální

monikavitezslav
28. kvě 2017

Blbý světlo

monikavitezslav
28. kvě 2017

Na té druhé fotce se krásně vybarvila tak snad bude vše ok testy už nemám takže musím vydržet do úterý.

elenadavis
28. kvě 2017

Tak to ti taktéž držím palce 😉 já pokud to nedostanu, tak zkusím třeba v úterý či středu už jen těhotenský test 🙂 a podám info.

elenadavis
28. kvě 2017
laura1972
28. kvě 2017

@elenadavis tak taky držím palce a ať je vše OK 🙂 me vyšlo dnes toto, ale bojim se co bude zítra a ty další dny 😕

elenadavis
28. kvě 2017

@laura1972 A ty jsi dnes tak 9-10 DPO?🙂

laura1972
28. kvě 2017

@elenadavis ji, spíš ale 9DPO.

jullli
28. kvě 2017

@laura1972 tak dnes je tam opravdu ruzova carecka uvidis dalsi dny..drzim palce

tornadolu
28. kvě 2017

Ach jo holky stále spinim rano jsme muchen tuchen tak jsem myslela ze je všecko ok a pak zas spineni... Zítra jsem objednaná na gindu a mam szrach

laura1972
28. kvě 2017

@jullli tak snad zítra zesílí, uvidíme🙂

tornadolu
28. kvě 2017

Test jsem si nedělala myslim si ze by to bylo zbytečný jen nechápu proč spinim...

laura1972
28. kvě 2017

@tornadolu a kdy jsi měla ms naposled?

tornadolu
28. kvě 2017

@laura1972 MS jsem mela 17.4.cca 5dni.14.5.menstruace teda nevim spineni a MS nevím jak to mam brat 4 dny.25.5.spineni menstruace právě jsem z toho hotova a dneska mam začít brat utrogestan a nevím jesli mam když jdu zítra na gindu právě.beru MS od 14.5.a prave dneska je 15den co mam brát ty prášky ale proč spinim?😞

laura1972
28. kvě 2017

@tornadolu tak to je divné no, asi bych test zkusila, bud anebo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru