Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tornadolu
28. kvě 2017

@laura1972 zkusím rano 😉 Ať vim 😉 zavrtáváni to nemůže byt?

tornadolu
28. kvě 2017

@laura1972 jak dloho trvá zavrtáváni?spiním od čtvrtka malinko a v pátek dost i krev právě jako MS právě...

laura1972
28. kvě 2017

@tornadolu taky mě to napadlo. Někdo právě přitom špiní nebo lehce krvácí. Většinou bývá 7-12 po oplodnění, ale může být i dříve, i od 5 po oplodnění. 🙂 test ráno zkus, ale napadlo mi i ta nidace 🙂 držím palce🙂

gariena
28. kvě 2017

@tornadolu Tak já nevím, asi to má každá jinak,ale u obou dítek bylo uhnizďování jen 1-2x růžový toaleťák po wc. Myslím, že by bylo lepší se zeptat na té gyndě.

tornadolu
28. kvě 2017

@laura1972 nidace?no uvidíme.
@gariena zítra jdu na 3h tak uvidime

tornadolu
28. kvě 2017

@laura1972 poslední sex byl 20.5.a stihli jsme to 2x a pak byl sex 21.5.tsk uvidíme jesli se zadařilo.pak 4,6,13,20,21.5.tak uvidime

monikadeny
28. kvě 2017

@janajens
ahojky, tak jsem zde na PC. Taky ti Jani držím, co mám 🙂

janajens
28. kvě 2017

@monikadeny juu dekuji moc ja tobe take uvidime ms nema dorazit za 4-7dni😀

monikadeny
28. kvě 2017

@monikavitezslav
ta dole je silnější, myslím, že je to ok 🙂

monikadeny
28. kvě 2017

@janajens mě podle jedné aplikace zítra a podle druhé 1.6..
Minulý měsíc jsem to dostala 14 DPO a to je zítra, test zatím bílý a já se strašně bojím, že to zase nevyšlo a to jsem na svatební cestě na mimi vůbec nemyslela a měli jsme tam naše dny,.....

janajens
28. kvě 2017

@monikadeny treba se zadarilo a UKaze se to pozdeji ja testu ja jsem dneska 7dpo🙂

monikadeny
28. kvě 2017

@janajens já jsem do toho nemocná, nastydla jsem v letadle a mám strašný kašel, dnes jsem si vzala sirup, píší, že na plod nemá vliv, takže i to hraje proti mě, kašlu celý den a noc a tak mě to vysílilo, že jsem sáhla po sirupu Robirussin, tak snad nevadí....

monikadeny
28. kvě 2017

@monikadeny *Robitussin

janajens
28. kvě 2017

@monikadeny tak to nevim to neznam ale pokud pisou ze to nevadi tak by nemelo me dneska bolel sex a nevim proc 😒

monikadeny
29. kvě 2017

ahoj, u mě 1DC - opět to nevyšlo, už jsem vyčerpala všechny možnosti....všem tu držím palce. Mějte se.
ahoj😢

janajens
29. kvě 2017

@monikadeny neee to ne moni 😵

kkac83
29. kvě 2017

@monikavitezslav neboj, to bude v pořádku.. já měla po týdnu zpoždění jen slaboučkou čárku (viz. ten první test), na druhý den taky nic moc a ten třetí test je po týdnu a to už je dálnice. Chce to jen čas, držím palce 😉

ms.neomagic
29. kvě 2017

@monikavitezslav moc ti drzim palecky,taky uz jsis uzila svy tak at je vse v poradku 🙂

laura1972
29. kvě 2017

@monikadeny Moni né, to mě mrzí😔 u mě to zatím taky nevypadá nic moc. Mám 4 dny do ms, tak už by,asi bylo vidět víc. No uvidíme. Tobě držím palce, třeba to vyjde příště 🙂

tornadolu
29. kvě 2017

Ahojky holky tak dneska ba tu gindu mam strach 😱 test jsem ráno nestihla zaspala jsem uz spinim úplně minimům skorem nic... Tak uvidíme

janajens
29. kvě 2017

@tornadolu drzim palecky a dej vedet Co a jakk

monikavitezslav
29. kvě 2017

@ms.neomagic děkuju moc snad už bude vše v pořádku. Ale ten strašák tam furt je víc se dozvím zítra jdu k MUDr.

laura1972
29. kvě 2017

@tornadolu držím palce, tak dej pak vědět, jak jsi dopadla 🙂🙏

simi1510
29. kvě 2017

@monikavitezslav drzim palce!

monikavitezslav
29. kvě 2017

@simi1510 děkuju zatím se neobjevilo spineni tak jako u té jizvy tak uvidíme.

tornadolu
29. kvě 2017

@janajens
@laura1972 tak holky jsem v pořádku Mimi nemam ale nevadí to spineni bylo skrz ty prášky ze ted moje tělo se čistí a možná stres a nová práce tak proto jinak mě udělal ster a poslal čípku do prahy a ta 14dni me zavolaji co a jak jinak jinak vše ok jsem zdravá žena plodujici jen pro jistotu ten ster do prahy tak uvidíme.spadl me normálně kamen ze srdce vaječníky taky v pohodě tak jsem rada a teď se můžeme snažit dal 😉

laura1972
29. kvě 2017

@tornadolu tak to je fajn, že jsi v pořádku 🙂 tak snad už se vám brzy zadaří 🙂 moc držím palce ❤🍀

tornadolu
29. kvě 2017

@laura1972 dekuji snad brzo bude štěstí 🍀 ted jen mame hlavu v pejru skrz střechu a pak začneme s nasim bydlením konečně 😉

laura1972
29. kvě 2017

@tornadolu tak já myslím, že pak budeš víc v klidu a mimčo přijde samo 🙂 Moc držím palce 🙂

elenadavis
29. kvě 2017

Ahoj holky, prosim poradte asi budu nejspis tehotna, ale zatim cekam az poradne zesili carky na testu. Jezne co me trapi je to ze uz nekolik dni me zabiji silena unava a dnes v praci mi bylo pekne zle. Plus ja pracuji v krame takze 13 hod. milion lidi,stres a namaha pri vybalovani. Dnes to byl extrem, ktery nechci uz zazit jinak o to jiste zas prijdem a bude to moje vina. 😕 Chtela bych jit na gyndu jenze lekar tam zrovna ted bude az za 14 dni. Myslite ze kdyz bych sla k praktickymu lekari a vysvetlila mu ze bych potrebovala byt v klidu nez se mi gyndar vrati ze by me hodil na neschopenku? Je to blby napad? Dovolenou mi ted jiste nedaj protoze ji maji jini kolegove. Co bych mela delat? Moc se bojim ze to pokazim hned na zacatku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru