Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

simi1510
22. čer 2017

@laura1972 sama říkáš, že tvé dceři až gynekolog, tak je snad nejjednodušší, ať si zajde k doktorovi, když má takové zpoždění už, popř. ať si zajde na krev. Podporovat případně v nakupování testů, když tam nic nemá....?

laura1972
22. čer 2017

@simi1510 to je ale její věc, ale sama píše, že chce počkat jestli ms dorazí a pokud se ji zdálo, že něco na testu předtím malinko viděla, tak proč ji hned @alenka1234 píše, těhotná nejsi, když ona sama to taky 100% neví. Vzpomeň si na sebe jak jsi z toho byla dost dlouho vyrizená a davaladávala jsi tady a ve skupinkách denně testy a jestli někdo něco nevidí. Tornadolu už čeká hodně dlouho na zázrak, možná déle než kdokoliv jiný, komu se to povedlo o hodně dřív a myslím, že nikdo ji nechce tady dávat falešné naděje, ale taky takové verdikty jako těhotná nejsi a všichni ti lžou atp.,místo aby ji dali aspoň malou jiskricku naděje.

simi1510
22. čer 2017

@laura1972 no comment... jen jedno - každý může říct svůj názor, ona ho řekla, stejně jako ty... stejně jako já, stejně jako plno dalších holek tady...

Nehledě na to, že pokud chci dítě, tak půjdu to co nejrychleji řešit k doktorovi, ať se ms objeví a může se člověk pokoušet znova.

laura1972
22. čer 2017

@simi1510 promin, ale napsat těhotná nejsi, když ona sama to taky neví, tak trošku toho pochopení by jí nezabilo.

ms.neomagic
22. čer 2017

Holky snazilky,nic ve zlym,ale trochu tu nabyvam dojmu,ze uz vam tu pomalu vsem zacina sibat...na co proboha cekate? na zazraky? na to ze do vas vstoupi duch svatej? Vsichni vime jak tady dlouho nektere jste...ja nechapu proc uz jste nepodstoupili nejakej jinej druh oplodneni,kdyz prirozene to nejde..proc tu furt pocitate plodny dny,merite bt,delate ovu testy,zapisujete grafy,kdyz je to asi u nekterych z vas uplne k nicemu....ja vam to mimi strasne moc preju,ale tak pro to taky neco delejte,misto denodenniho se podporovani tady...to vam k otehotneni nepomuze.

jullli
22. čer 2017

@laura1972 jak uz jsem psala, odpoledne myslim si taky ze tehotna neni ani vcera jsem nic nevidela...

Uplne nejlepsi by bylo bud par dnu vyckat a testovat znovu, nebo vyckat ms dojde. A nebo se vydat k dr..

simi1510
22. čer 2017

@ms.neomagic Já třeba, když jsem jednoho dne o tom všem začala s chlapem mluvit, tak člověk to pak vidí z jejich strany. Vždyť kolikrát oni mohou být z toho nervóznější než my a pro to to taky nemusí jít... On chlap nechce sex z povinnosti, a když si ženská umane vážně, a pak mít x dní půst, protože splnil sex x dní v kuse... Sami jsou pak v křeči, neuvolní se pořádně... Připadají si, že je za něčím ženeme, ačkoliv si dítě přejí taky.

Když bych neměla dlouho ms, měla zpoždění, na testu nic, tak upaluju k doktorovi, ať se koukne, co se děje. Než čekat třeba pak 40, 50, 60 dnů, než dojde?

Další věc je, když je za někým revize, doktor povolí snažení třeba hned po porevizní ms, nebo za 2 ms, za 3 ms... ale kde je psané, že to tělo je skutečně z toho vyléčené? Nikdo neví, jak dlouho potřebuje na to se přizpůsobit tomu všemu, vrátit se a být schopno přijmout nové miminko... Nehledě u lidí, kteří jich podstoupí víc během nějaké doby.

Někomu skutečně může škodit to, že vše sleduje, protože je pak v křeči, a není to ono... vajíčko nemusí být v pohodě, splynutí se spermií taky ne...

Nebo naopak, některé by se měly naučit, co je skutečně ovulace, kdy nastává... a že to není hned tím, kdy je pozitivní test atp.

Já ovu hlídala, věděla jsem, kdy k ní došlo a hned po ní jsem se na to vykašlala, najednou v tu chvíli stačil sex, který byl pár dní před ní, žádný jiný nebyl... Nemysleli jsme na to ani jeden, prostě najednou to bylo. A některé tu měly aspoň z části pravdu... Hold moje tělo se po revizi z toho dostalo po 7 měsících, kdy jsem na to i díky příteli zapomněla, co se stalo před tím.

A když by to nešlo, tak bych to samosebou začala řešit u doktora...

laura1972
22. čer 2017

@jullli OK, jen mě mrzí, že některý to neumí napsat trošku s citem, byť na tom byly třeba ještě nedávno stejně.

janajens
22. čer 2017

Ty kraso tady se nam nekdo minuly povolani 😂

jullli
22. čer 2017

@laura1972 ono je to tezko, jsme zenske a hold se s tim nektere nepareme, kazdopadne myslim ze mluvim za vsechny a ani jedna to nemyslela a nemysli zle...

Vam snazilkam drzime palce, ale ja uz jsem tehotna skoro pul roku a tornadolu uz se snazila i predtim, ale ne s dr..
A ja sama bych to nevydrzela a resila to clostikem. A verim ze zrovna ty taky...

janajens
22. čer 2017

Omlouvam se minul povolani se tu snad potento smichy

laura1972
22. čer 2017
aleenka1234
22. čer 2017

@laura1972 jsem jen upřímná a normální. Pozitivní test liknu a nebo pogratuluju, ale nebudu psát, že něco vidím, když tam vůbec nic není!!!! Proč někomu lhát.

aleenka1234
22. čer 2017

@laura1972 ps; ja se zaregistrovala, když už jsem těhotná byla 🙂

laura1972
22. čer 2017

@janajens, máš pravdu, buď se tady někdo minul povoláním nebo nevím 😀

jullli
22. čer 2017

@laura1972
@janajens
A tohle posmivani vam prijde v pohode? Holky....... :/

janajens
22. čer 2017

@laura1972 no koukam pekny prekvakvapkojsem neverila Co ctu teda ale vim ze kazda zacina s duchama a pak ostatni odsoudit nejdriv si dam zamette pred vlastnim prahem a vzpomente si Jake to bylo kdyz jste byli snazilky

janajens
22. čer 2017

@jullli nikdo se tu prece nesmeje aspon teda ne ja ani Laura

simi1510
22. čer 2017

@jullli když si někdo nechce něco připustit... jen ony mají pravdu a my ostatní jsme blbé 😉

laura1972
22. čer 2017

@jullli to je pravda. A jestli jsme se tu něčemu smály, tak jen tomu, co jsme si tu napsaly s @janajens

jullli
22. čer 2017

@janajens a co je potom to hahaha nekdo se minul povolanim....

Jinak k tem duchum, jak rikam je neco jineho, kdyz zenska dela ovu testy, meri bt a celkove sleduje sve telo tam jde v podstate vypocitat kdy ma proste testovat...

Ale kdyz se to nechava jen tak tak je jasne ze zena nevi vlastne kdy ms cekat atd atd. A kor po uzivani progesteronu..
Vsechny tady vime ze je to umele vytvoreny hormon a tudiz oblbne telo. A telo se muze zblaznit...

zdenule23
22. čer 2017

@anetka25 na prvnim testu neco malinko vidim i kdyz je rozmazany.. Bud si udelej test rano a nebo si ho udelej treba az za 3-5 dnu.. U mne bylo tomu tak ze ms mi neprisla,ale ja si rikala no jo zase mi ta mrcha meska jako obvikle,jenze pak citlive prsa tak jsem si koupila.. Tehda mi doktor ciklus pomoci gynprodylu se snazil upravit furt mne ms zlobila a nechodila jak ma.. A posledni ms tedy byla 22.11,dle meho pocitani a gynprodylu ms mela dorazit 17.12 ale ona nikde.. A tak sup 22.12 prvni test a negat.. 24.12 druhy a opet negat.. Jenze prsa hrozne bolela a tak pritel koupil dalsi test ale ja o nem nevedela az kdyz 8.1.2017 odjela navsteva v 20:00 mi oznamyl kde test je a ja si ho musela udelat a neverila jsem vlastnim ocim ony tam ty // carky byli.. Tak verim tomu kdyz budes trpeliva tak je scela urcite najdes i ty.. Moc vam to tu vsem preji

simi1510
22. čer 2017

Pokud jinak vím, vytvořili jste si svojí skupinku, abyste tam měly klid a nikdo vám nemusel říct něco, co nechcete slyšet... a stejně se pak vracíte na jednu stranu sem a rozčilujete se, jen když slyšíte jiný názor, než co by lahodil vašemu oku v tomto případě.

laura1972
22. čer 2017

@simi1510 kdyby tady některé měly jiný přístup, tak by to tady nebylo, co teď. Jenže mi tady přijde, že někdo otěhotní a bohužel asi se pak.minul povoláním, jak už tu bylo dnes řečeno.

anetka25
22. čer 2017

@zdenule23 dekuji moc na názor a gratuluji!! 🙂 Ja prave taky něco malinko viděla ale ostatní ne ..tak prave nevim jestli z toho testování a doufani uz neblaznim..;) ..zkusím zitra rano popr.za par dni a uvidím ..ja prsa citlivá nějak moc nemam možná trosku pobolivaji a jsou takový větší ??....;)

simi1510
22. čer 2017

@laura1972 a co to třeba brát tak, že ten člověk ví pak o čem mluví, co mu k tomu pomohlo? Hmmmmmmmmmm? Místo toho, že se tu budete vztekat, utahovat si, a být za ty nejchytřejší, co? Ty bys taky už mohla mít dost rozumu vzhledem k věku a k tomu, že máš už pár dětí...

zdenule23
22. čer 2017

@anetka25 mne zprvu prsa pobolivaly,pak se zvetsily a slo to jedno za druhym.. Preji ti hodne stesti a ne jen tobe proste vsem snazilkam at najdete ty vytouzene // carky

aleenka1234
22. čer 2017

@laura1972 i manžel mi říká, že vlastně můžu dělat všechna povolání 😀 ja patřím k těm šťastným, co se o ně otrou trenky a hned otehotnin 🙂 manžel má lékárnu a s klukama(doktorama)soukromou polikliniku, tak sem tam probirame neco z gynekologie🙂 takže jsem skoro z oboru😀

laura1972
22. čer 2017

@simi1510 co se týče těch nejchytrejsich, tak od toho jsou tu jiný. A co se týče toho rozumu, tak toho mám dost, právě díky tomu kolik mi je a taky a proto možná těm co je míň to chápou a berou jinak.

laura1972
22. čer 2017

@aleenka1234 tak hlavně, že tady @simi1510 píše, jak my se tady vysmivame a já nevím co všechno a ty se tady naparuješ,že patris mezi ty šťastný, co jim stačí, že se otřou jen o trenky a hned otěhotní. Milá zlatá, mě když bylo jako tobě, byla jsem na tom stejně. Bohužel s věkem nic nenadelas a nikdy nevis jak jednou na tom třeba můžeš být ty. Třeba zrovna, až budeš chtít třeba dalšího potomka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru