Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

dendule94
29. črc 2017

@z_kopretinka dekuji zkusim teda az den pred ms. To je ve stredu a uvidime

dendule94
29. črc 2017

@katuskad1 dekuji. Kdyztak zkusim testnout den pred ms. To znamena ve stredu. A uvidime

zlatickon
29. črc 2017

@luciebx dekuji snad ano,vcera byl test cisty a od te same znacky a dneska tohle tak doufam 🙂 snazime se opravdu ob den,prsa boli,nejdriv jen bradavky a ted cela prsa,dneska trochu cutim podbrisek ale neni to bolest jako takova...mam nepravidelny cyklus tak nevim kdy presne bych to mela dostat,beru utrogestan tak snad se zadarilo a doufam ze se udrzi,dekuji za pozitivni nazor 😉

laura1972
29. črc 2017

@zlatickon ahoj, tak to vypadá nadějně 🙂 držím palce. 🙂 kolik jsi dpo? a kolik dní máš do MS?

novamamina
29. črc 2017

@dendule94 9 je fakt hodně brzo, já měla bilo i 12 myslím. Jeste vydrz

nikynikol25
29. črc 2017

Holky co myslíte,měla bych být 10Dpo,dneska ráno mě bolel podbrisek jak kdybych to měla dostat,zkusila jsem mama test a clen blue,bazalka se my drží pořád nahoře,ale je max.na 37stupních víc nejde

majkylove
29. črc 2017

@nikynikol25 já myslím že je tam 😉

zlatickon
29. črc 2017

@laura1972 dekuji moc noo to ja prave nevim mam nepravidelny cyklus a beru utrogestan

janajens
29. črc 2017

@majkylove jeee ahojky

majkylove
29. črc 2017

@janajens ahooooj 😊 teda vy už se tak brzo snažíte o druhý?mě by odvezli 😂 ale moc držím palce 😉

nikynikol25
29. črc 2017

@majkylove tak byla bych ráda,tak po dlouhé době snažení,konečně by to první bábátko vyšlo,ale nechci to zakřiknout

janajens
29. črc 2017

@majkylove jee dekuji mo snazime od noveho roku na malou jsem cekala tri roky tak uvidime jak dlouho bude trvat dalsi

laura1972
29. črc 2017

@nikynikol25 já myslím, tam také je 🙂 budeš testit zítra? Já bych taky měla být 10 dpo dnes i když je fakt, že podle ovu můžu být teprve 9dpo, takže buď zítra nebo v pondělí, jinak už s tím nepočítám. 🙄 držím moc palce 🙂

laura1972
29. črc 2017

@zlatickon já beru duphaston, ale mám po něm šílenou únavu, pořád ospalá a někdy mi po něm bolí šíleně hlava. Navíc už po něm nemám chuť vůbec na sex, takže pri ovu je to spíš jen takové na povel. Přítel mluvil s jedním dr.o tom a on je nějaký sexuolog a gynekolog a říkal, že ten duphaston není moc dobrý, že prý by mi doporučil ten Utrogestan, prý je lepší a šetrnější.

nikynikol25
29. črc 2017

@laura1972 tyhle testy jsou ze včerejška ten clean blue z odpoledne a ten mama je z večera,asi to spíš nechám na pondělí,ja měla před pár dny takovej ovu,další už jsem nezkousela,možná spíš zkusím první ten ovu test,co se my tam ukáže,jsem ted v Německu a tady mají vše kvalitnější,kdyztak si koupím krevní test,jestli ho tady prodavaj v lékárně,ale nemám s nim žádné zkušenosti🙄

nikynikol25
29. črc 2017

@laura1972 koukni na ovu jakej byl před pár dny,jaký máš ty,zkoušela si ovu testy po ovu??

laura1972
29. črc 2017

@nikynikol25 no mě právě loni v létě ovu zesilovaly taky před MS pár dní a pak na tt.10 dpo byl krásný dusík a ted ,jsem po ovu schválně zkoušela a vyšlo toto ( foto přidám) 3dpo slaboucky, za 3dny tedy 6dpo zesílil o dost a za další dny v pátek 9dpo tak už byl zase úplně slabý, takže je to asi v čudu. Nevím asi z toho tehu zase nic nebude.

laura1972
29. črc 2017

@nikynikol25 ten světlý je 3dpo a ten silnější je 6 dpo. Poslu pak ještě i s tím vcerejsim ten slabý.

nikynikol25
29. črc 2017

@laura1972 ten podtim je hodně podobný mímu,udělala jsem teď foto,ale uz je zaschlej,myslím ze jsem ho dělala taky 6Dpo

nikynikol25
29. črc 2017
laura1972
29. črc 2017

@nikynikol25 no na 6dpo mám docela dost silný, to bylo úterý a v pátek hodně zeslábl.

zlatickon
29. črc 2017

@laura1972 jj to tedy je,ze zacatku se mi trochu motala hlava ale jinak v pohode,chut na sex spise porad 😉 a jinak taky v pohode.Me prave nenarusta sliznice tak pry kvuli tomu.drive jsem ho brala 13ty den od menzesu a ted ho beru porad a posledni menzes byl 29.6. Tak jsem napnuta jak ksandy a uz nemam testy ☹ jsme na chate a tak jsem volala priteli ktery je ve meste at mi je koupi noo a on ze ani nahodou,stydlin 🙂

zlatickon
29. črc 2017

@laura1972
@nikynikol25 holky a co zjistite z tech ovulacnich testu po ovulaci?

laura1972
29. črc 2017

@zlatickon tak jsem zvědavá na tvé další testiky 🙂 budu držet palce🙂 posílám ty tři ovu testy, ten poslední je 9dpo z toho vcerejska.

laura1972
29. črc 2017

@zlatickon já loni když sílil před MS, tak jsem byla tehu. Plno holek tu mělo v den MS pozitivní ovu testy. 🙂

laura1972
29. črc 2017

@nikynikol25 poslední dole včera 9dpo. Koukni jak oproti tomu ze 6dpo zeslábl.

zlatickon
29. črc 2017

@laura1972 aha tak ze kdyz je pozitivni v ten den menzesu tak jsi tehu,chapu to dobre? 🙂 a kdyz sili den co den tak taky 🙂

nikynikol25
29. črc 2017

@zlatickon to je pravda,hodně holek byla tehu,když měly takhle pozitivní ovu testy mimo termín,kdy měla ovu bejt

zlatickon
29. črc 2017

@laura1972 jojo uz to chapu 🙂 hura...😉

nikynikol25
29. črc 2017

@laura1972 ty jo fakt zeslabnul☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru