• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

4. prosince 2016 
@dubnacek ty testíky jsou z předchozího měsíce asi jsem ti tím zamotala zbytečně hlavu.. nicméně MAX je ze dneška, asi je ještě brzo, tak uvidíme, co se bude dít.. pokud bude sílit, nasadím Utrouš a už ho nepustím...
19. čer 2015 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@naxii ten max vypadá dobře... Tak držím palce ať je zítra ještě lepší... :relaxed:
19. čer 2015 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, prosím o váš názor a intenzitu čárky. Jde mi o to, že pořád nemám testovací čárku stejnou nebo silnější než kontrolní. Myslela jsem, že ten 41 dc bude už čárka výraznější. Snažíme se několik let a mám za sebou jedno zamlklé a jedno biochemické., tak jsem ze všeho hned vyplašená, 37 Dc jsem byla u dr v car, na ultrazvuku byla dutinka 3 mm, dr. říkala, že je to v pořádku a že to odpovídá a dostala jsem utrogestan. Jenže jsem se podívala na net a dočetla se, že když je jenom dutinka, tak je to špatné, že má být i váček. Kdy jste měly silnější testovací čárku než kontrolní?
19. čer 2015 v 17:37  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@camillaq prosim te dulezite je necist moc internet.Ja byla v 5+5 a mela jsem uplne prazdnou dutinku,dulezity bylo jen to jestli je v deloze.NAm se ukazal embrio v nejakem 8tt i se srdickem a v 8+4 jsem uz mela krasneho 2 cm prdolku a srdicko jsem slysela.Ja ani jeden test jsem nemela tak krasne // jako mas ty.Takze se hod do klidu a uzivej si to :wink:))
19. čer 2015 v 17:45  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@camillaq ja mela taky jenom dutinku a nic jineho,zbytecne se nestresuj,vim,ze je to tezke,sama jsem mela strach,ale urcite to bude v poradku.a uz bych ani netestovala,jakmile mi to dr potvrdil,asi tyden po ms,tak uz jsem testy nedelala
19. čer 2015 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak snaaaad
19. čer 2015 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@camillaq neplaš, čárky máš nádherné a dr ví, co říká. Příště už bude srdíčko. Trvá to, než je něco vidět. Těš se z těhulení a pokus se se tak nestresovat. Úplně tě chápu, tak jsem byla vyděšená, na poprvý jsem potratila a hodně těžce to nesla, a pak mě mrzelo, že jsem se celé těhu jen bála a neužila si to.
19. čer 2015 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
31. DC...holky, co myslite, je to tam? Snazime se dlouho, pritel mel spatny spg - pohyblivost spermii 5%, uz nas pripravovali na to, ze to prirozenou cestou nepujde...pritel bral ted mesic fertilan+ a ja duphaston a clostilbegyt a MS se po dobrani duphastonu nedostavila..testik je ze vcerejska..muzu se radovat? :astonished:
20. čer 2015 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nicolette89 ja myslím, ze 100% je to taaam :slight_smile:
20. čer 2015 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@naxii Je táááám :slight_smile:
20. čer 2015 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@nicolette89 Krásná čárka :slight_smile:
20. čer 2015 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@dubnacek
@mercedesse
@zuzajda20
Tak dnes jsem zkusila ještě jeden test a dočkala jsem se testovací čárka silnější než kontrolní. Teď jsem začala řešit trošku něco jiného. Začala jsem špinit, zatím úplně minimálně. Volala jsem do car a nikdo to nebral. Doufám, že jsem se jen trošku škrábla, při zavádění utrogestanu, zavádím ho aplikátorem co mi zůstal po pre-seed ( gel na pohyblivost spermii).
20. čer 2015 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
stopro pozitivní gratuluji
20. čer 2015 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@nicolette89 stopro je taaam :slight_smile:
20. čer 2015 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Juchhh...
20. čer 2015 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@naxii kolik DPO? je tam :slight_smile:
20. čer 2015 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Vubec nevim, min mesic jsem zacala 4+3 krvacet, na UTZ sliznice nizka, tak jsme to nechali osudu a zadarilo se :slight_smile: ale podle ovulacnich bolesti typuju ovulaci ns 9-10.6 :slight_smile:
20. čer 2015 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@nicolette89 tak tady je mooc pekna //:wink:)
20. čer 2015 ve 13:50  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@naxii tak zatim nevim,je to hodne slaboucke,ale ja to taky tak mela tak zkousej dal :wink:) zatim to vypada nadejne
20. čer 2015 ve 13:51  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@dubnacek ja myslim ze na 26DC slusny :slight_smile: ja jsem prekvapena.. S klukama jsem tam mela po vynechani pekny prd :slight_smile: taaak uvidime no
20. čer 2015 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@naxii já jsem 26DC zítra, ale testovat nebudu, myslím, že nic nehrozí :slight_smile: hihihi, tobě vyšel hezký dušík :wink:
20. čer 2015 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak už by to mělo být v poho akorát jsem ráno trošku špinil a teď už zase ne tak jsem z toho jelen na gyndu jdu až 30.6. mám jí zavolat ohledně toho špinění nebo to je zbytečný pokud nešpiním třeba 2 dny v kuse ten spodní test je z dneška
21. čer 2015 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Krasny den vsem preji. Chtela bych se zeptat ktera z vas ma nejakou zkusenost z IVF ja byla nedavno na KED a testy mi vysli vsechny pozitivni a na ultrazvuku pan doktor videl i vacek a po tydnu mi tes ukazal jen jednu carku delala jsem si ho odpoledne a mela bych byt 6 tydnu tehotna. Dekuji vsem za odpoved. :frowning2:
21. čer 2015 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@benickova62 Ahoj, jestli to bylo krátké špinění, tak to snad nic neznamená, u prvního těhotenství jsem tak 1 h krvácela, pak púl dne spinila (cca 24 DC), ale MUDr. se nad tím nepozastavovala. Naprosto chápu, že strach je strach. Tak pokud by jsi špinila znova, zrovna k ní zajdi, jinak už bych se netrápila, někdy to dělává u uhnizďování.
21. čer 2015 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilek78 To by neměla čárka mizet :frowning2: Zkusila bych ještě ráno, nej'stejnou značku jako prve, pokud bude slábnout nebo se neoběví ani po ránu, tak volat - navštívit MUDr. Přeji, aby to byl jen špatný testík, snad to dobře dopadne.
21. čer 2015 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@misimisi dekuji za podporu mam stale spatnej pocit ze to nedopadne dobre no ve ctvrtek jdu zase na ultrazvuk, tak se mi potvrdi budto ze je to v poradku nebo ne . A pujdu jeste jednou mam jeste dve vajicka ktera jsou po testech a jedenact ktera jsou zamrazena....
21. čer 2015 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@benickova62 já jsem při obou těhotenstvích špinila v době, kdy měla být menstruace (a to dost) a pak průběžně až do cca 10 týdne a vše bylo v pořádku.
21. čer 2015 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@miky ahoj tak to jsem rada ze nejsem sama no ve ctvrtek jdu k doktoru tak se uvidi co mu ultrazvuk ukaze. :unamused: dam vedet jak jsem dopadla diky za odpoved
21. čer 2015 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak asi huráá
22. čer 2015 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
:grinning: ano je to tam :dizzy_face: přeji ti ať je všechno v pořádku
22. čer 2015 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek