Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

janajens
18. zář 2017

@dendule94 juu ja dostanu prukazku za tri tydny a rano zniva na krev dneska na trikrat neodebrali nic

monikadeny
18. zář 2017

@weerruu - taky zkusím už cokoli.....
@janajens - gratulace jani...tiše závidím.....šetři se.....

monikadeny
18. zář 2017

@janajens to ti ji dají brzy, já dostala průkazku až ve 12. týdnu

janajens
18. zář 2017

@monikadeny dekuji moc u Nas je to asik jine rekla za tri tydny ze ji dostanu na kontrole

luciebx
18. zář 2017

@janajens úžasný. Miluju tyhle fotecky. Gratulace

janajens
18. zář 2017

@luciebx dekuji moc

margotecka
18. zář 2017

Holky, vidíte něco???

luciebx
18. zář 2017

@margotecka když se hooodne zadivam tak možná i jo. Kolik dni mas do ms

margotecka
18. zář 2017
margotecka
18. zář 2017

@luciebx zítra 5 dní do ms.

luciebx
18. zář 2017

@margotecka Testuj obden. Vím ze se to těžko řekne ale aspoň uvidíš jak čárka sílí

margotecka
18. zář 2017

@luciebx díky,zítra teda testovat nebudu a musím vydržet do středy 🙄

spejsek
19. zář 2017

U te prvni fotografie na prvnim testu vidim carku. Ma spodnim nic a na te druhe fotografii nevidi, ani na jednom. Zalezi asi jak se to vyfoti.

dendule94
19. zář 2017

@janajens jaktoze? Neslo to

dendule94
19. zář 2017

@margotecka ja tam slabeho ducha vidim. Testni zase zitra a uvidis zda je duch silnejsi 😊

laura7279
19. zář 2017

@margotecka ja vidím na spodním růžovou slabouckou čárku, tak uvidíš zítra 🙂 držím palce 😉

margotecka
19. zář 2017

Holky, tak dnes na testu toto.

margotecka
19. zář 2017

A před uschnutim takto.

margotecka
19. zář 2017

@margotecka Ve skutečnosti je vidět mnohem líp.

dendule94
19. zář 2017

@margotecka ja tam ducha vidim. Uvidis snad bude silit na dalsich testech 😊 drzim palecky

margotecka
19. zář 2017

@dendule94 děkuji, kurna,to už by mohla sílit skoro po roce snažení,tolik bych si to přála 🙏

bajunka
19. zář 2017

Tak ja nevim dnes zas duch,ale melo by to prece silit,vidite tam neco?Spis se furt priklanim k falesnemu...

weerruu
19. zář 2017

@martinie88 Ahojky, moc dekuji za odpoved. Ja mam cyklus 28-29 dni a ovulaci vzdy 14-15.den. mam to takhle uz celou dobu co se snazime a to je od ledna, takze srovnana asi jsem. Pokud je to na srovnani cyklu, tak ho asi spis nepotrebuju...tak ted nevim

laura7279
19. zář 2017

@bajunka ja bych neřekla, že je to falešňák, vidím růžovou, tak uvidíš další dny, ale myslim, že bude sílit 😉 držím palce 🍀

dendule94
19. zář 2017

@margotecka neboj urcite se dockas 😊 jen to nesmime zakriknout

zuzanaav
19. zář 2017

Ahoj holky 🙂Chci se zeptat. Máte některá zkušenost s injekci ovitrelle 250 ? Dostala jsem ho na klinice,píchla jsem si ho v pátek v 18:00 s tím,že ke styku mělo dojít v neděli kolem 18 hodiny... jenže mi měli neustále ten den návštěvy a ke styku došlo až po dvanácté večerní. Co myslíte? Došlo k oplodnění? Jsem z toho na nervy...

jarmulka
19. zář 2017

@zuzanaav @zuzanaav ahoj - buď úplně v klidu. Od aplikace injekce by mělo dojít k uvolnění vajíčka cca za 36 hodin, ale oplodnění schopné je 12 hodin 100 % . Potom to klesá. Určitě jste se strefili . Ale to ještě vůbec nemusí znamenat úspěch - tím nechci strašit. Jen, že 60 % cyklů - i když je to v pravou chvíli , nekončí úspěchem ( otěhotněním ). Ale hlavu vzhůru!!!! I 40 % je moooooc a nikde není psáno, že to nevyšlo 🙂 . Přeji hodně štěstí!!! 👍

martinie88
19. zář 2017

@weerruu je na podporu zenskych organu. Me cyklus srovna a obcas jsem slysela, ze holcinam naopak cyklus rozhazel :/ Tak muzes ho zkusit a uvidis🙂 Ja jsem si jeste koupila cisty inositol, ten je na kvalitu vajicek🙂

zuzanaav
19. zář 2017

@jarmulka děkuji za odpověď. Takže nevadí,že jsme neměli styk hned po těch 48 hodinách😊 To jsi mě uklidnila. Teď už nemám nervy. Teď budeme čekat a uvidíme 😊

vonrataj
19. zář 2017

Tak my dnes potvrzenou fazolku na UZ 😊 Za dva týdny kontrola, vypadá to zatím na jednoho snaživce 😃 Dle pana doktora jsem provedla perfektní výzkum (měření BT), nález odpovídal mým měřením, a tak nemusel ani počítat tt😂 Altuálně 5+5❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru