Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

janajens
19. zář 2017

@vonrataj gratuluji ❤

vonrataj
19. zář 2017

@janajens děkuji 😊 Také gratuluji, koukala jsem, že jsi také ve skupince v květničkách 👏🏻👍🏻

kaculik007
19. zář 2017

Holky, tak jsem dnec 30DC, většinou mám cyklus 26/28 dni... zkoušela jsem test včera ráno a nic. Dnes večer a taky nic. Při koupeli jsem si zkusila nahmatat čípek a je nízko a mám to uvnitř takové "nateklé" . Myslíte že MS přijde?

marttul
19. zář 2017

@vonrataj Paráda 🙂 Gratulace! 🙂

janajens
19. zář 2017

@vonrataj ano zatim ano uvidime AZ dostanu za tri tydny prukazku

wendissek
19. zář 2017

@janajens uizta na tebe myslím 🙂 já jdu v patek 🙂

janajens
19. zář 2017

@wendissek dekuji drzim. Palecky

wendissek
19. zář 2017

@janajens děkuji mela bych začínat 10 týden tak su zvědavá 2.října jdu na krev na NT

janajens
19. zář 2017

@wendissek juu to to leti ja dneska prvni den 8tydne tak drzim palecky

wendissek
19. zář 2017

@janajens neboj vše bude v pohodě uvidis krasne srdicko ,já mám v patek 2 den v 10 TT ale jsme na před asi 3-4 dny 🙂

ms.neomagic
20. zář 2017

Ahoj holky,tak co,jak to tu jde? Jste tu hodný,nehadate se? 😀 a co ty moje bejvaly snazilky a tehulky @janajens a laura atd.? Jak se máte,jak vám je? 🙂 <3

janajens
20. zář 2017

@ms.neomagic no ahojky koukni ke me na stranu zacinam 8tyden a to to tehu je peklo porad Jen zvracim Jinak je MI fajn predevscirem jsem byla u Dr a bylo I srdicko to a snad to dotahneme do konce beru utrogestan na udrzeni na noc

laura7279
20. zář 2017

@ms.neomagic ahoj, u mě zatim nic. Přítel měl nějaké zdravotní problémy, takže to nešlo, mě dělal dr.hormonální profil, ten dopadl dobře, takže to bylo v příteli. Ted dostane něco na zlepšení spermiogramu, tak snad se to povede. Uvidíme 🙂 co ty? jak jsi na tom?

ms.neomagic
20. zář 2017

@janajens Nebuj to bude dobry,urco se udrží..ja do 10tt brala Gynprodyl a špatně mi bylo do 20tt..teď je to krásný,jen od včera mě bolí záda ☹

@laura7279 Tak to je dobře,že už víte kde je problém..a Nebuj se,urco se vám to povede..ja teď chodím na tehu cvičení a jsem tam ve svých 36 nejmladší,všem je přes 40 😉 moc na tebe myslím.

Jinak holky čekáme Honzicka a je teda dost zivej 😀

janajens
20. zář 2017

@ms.neomagic juu tak gratuluji k chlapeckovi no ja u male zvracela do 17tydne 9.10jdu pro prukazku

dendule94
20. zář 2017

@janajens jestli budu zvracet do 20tydne tak me z toho asi jebne. To je hrozny. Vsichni jak rikaji ze jim je hej ze nezvracej atd. No tak ja mam opak. A modlim se aby to brzy skoncilo

ms.neomagic
20. zář 2017

@janajens
@dendule94 ja jsem teda nezvracela,ale motala se mi hlava,nabyhalo mi,tlak haproval..to holky dáte..strašně rychle to utíká 😉

janajens
20. zář 2017

@dendule94 no ja U vcera dostala na zvraceni cipky ale jako zatim nezabiraji

alicie_k
20. zář 2017

@ms.neomagic Jů Honzíčka mám i já, dnes je to rok co jsem měla pozitivní test, užívej si to! 😉

monikadeny
20. zář 2017

@kaculik007 BOHUŽEL DLE MÉHO NÁZORU PŘIJDE....ZNÁM TO:O(
@ms.neomagic no, unás stále nic :o(

bebesacci
20. zář 2017

Zdravím děvčata mám dotaz...měřila jsem bt a čtyři dny před menzou teplota klesla,nevíte jak mám počítat dny cyklu? Jestli ó de dne poklesu nebo v den krvácení? Děkuji moc

vonrataj
20. zář 2017

@bebesacci nevím, jestli dobře rozumím otázce, ale pokud se týká jen jak počítat začátek cyklu, tak 1. DC = 1. den MS. Je běžné, že před MS teplota klesne 🙂 Pokles BT však neznamená začátek dalšího cyklu 😉

kaculik007
20. zář 2017

@monikadeny Dneska stále nic a zkousela jsem znovu cipek a je nekde nahore ani jsem ho nenahmatala.

bebesacci
21. zář 2017

@vonrataj 🙂 děkuji moc přesně to jsem potřebovala vědět 🙂 ale je mi divné že teplota stoupla tedy 6den cyklu tak že ovulace byla vlastně 5den cyklu a přijde mi to hodně brzy....

jitkasuchankova
22. zář 2017

Prosím poraďte

jitkasuchankova
22. zář 2017

@pankafe já mám to samé a vůbec si nejsem jistá

barushe_27
22. zář 2017

No ja tak ducha vidim

snezenka123
22. zář 2017

@jitkasuchankova taky ducha vidím😉

jana7910
22. zář 2017

holky mám prosbu dneska bych měla být 13 nebo 14 dpo, před 2 dny na testech nebylo nic, včera měla dorazit ms nedorazila, bt včera poklesla a dneska se zase vyhoupla nahoru, takže jsem mazala pro testy, koupila jsem 3 druhy mamatest, pepino a intimed ( ten je 25 jednotek )když jsem přišla domů všechny 3 druhy jsem udělala z jedné moči , ne ranní a výsledek je na fotu, dle jiného fora je to prý na 13-14 dpo slabé, co myslíte vy, podotýkám že fotak v mobilu stojí za prd

jana7910
22. zář 2017

tyhle jsou v limitu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru