Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

janajens
26. zář 2017

@weerruu no ja mela neco podobneho a prsa bolestiva od shora a po strane bradavky vubec kazda to mame Jinak drzim palecky aby ses dockala brzy dvou carek na testu

janajens
26. zář 2017

@kikin1 tak drzim palecky

vapka
26. zář 2017

@kikin1 Tak jak, vydržela jsi netestovat?

kikin1
26. zář 2017

Zatím ano, jsem zvedava, jak to jeste dlouho vydrzim! 😀 dekuji moc.

mzat1
26. zář 2017

Ahojte holky. Mužů se přidat a poprosit o názor, jestli vidíte taky? Max jsem dnes 8dpo. Už se snažíme roky je to blbe vidět, ale lepší foto nesla

pmedilkova
26. zář 2017

@mzat1 nic tam nevidím-špatná fotka. Zkus to vyfotit znova.

mzat1
26. zář 2017

Ja už ho vyhodila. Nevadí stejně to musím zkusit za par dni znova, ale dekuju

zuzanaav
27. zář 2017

Zdravím,
Mám dotaz. Cca před 14 dny jsem si aplikovala injekci ovetrille 250 a poté (ikdyž po delší době-nepodařilo se nám přesnou dobu) měli sex. Teďka mám 6 dní do MS a mě bolí prsa a jsou citlivá už cca 4 dny. Prsa mě pobolívaji týden před MS,ale toto je jiné...Test jsem dělala dnes ráno a nic. Tak se chci zeptat co si myslíte? Díky

bebesacci
27. zář 2017

@kikin1 ahoj můžu se zeptat kdy budeš testovat? Já měla teď to samé na testu jako ty...tak jsem zvědavá 😉 děkuji

dendule94
27. zář 2017

Tak dnesni navsteva u doktora. 8+1 dalsi kontrola 23.10 a 25.10 jdeme na screning

laura7279
27. zář 2017

@dendule94 moc gratuluji 🙂🍀

dendule94
27. zář 2017

@laura7279 dekuju. A drzim palecky aby se brzo zadarilo i tobe 😊

janajens
27. zář 2017

@dendule94 juuu gratulace krasne miminko

kacenka0705
27. zář 2017

Ahoj holky potrebovala bych radu. Mam 4 dny po ms a uz 3 dny mam takove divne tlaky v pobrisku jako bych to mela dostat. Sem tam i zaboli. Je pravda ze ms jsem mela slabsi a trvala jen 3 dny a pak den jen spineni
Nema nekdo podobne zkusenoosti o co by se mohlo jednat? Miminko s pritelem planujeme. Nemohlo by to byt? Tt zatim negativni. Dekuji moc za odpovedi 🙂

kikin1
28. zář 2017

@bebesacci
Ahoj, vyzkousim to az v nedeli, nebo v pondeli, abych to vyzkousela az bych mela mit menstruaci. Jsem zvedava.. tak dej potom vedet. 🙂

bebesacci
28. zář 2017

@kikin1 děkuji moc za odpověď a držím palečky.jj dám 😉

kikin1
28. zář 2017

@bebesacci Sla jsem kolem lekarny a hodne me lakalo koupit dalsi, ale nic jsem nekouoila, tak doufam, ze to vydrzim 😀 taky drzim palce!!

z_kopretinka
28. zář 2017

@mzat1 8dpo je brzy. Najdi si tabulky s rustem hcg. Nejdriv 10 a to take ne u kazde.

mzat1
28. zář 2017

@z_kopretinka mam pco takze tezko presne rict dpo, ale na dalsim testu nic, takze se zase neudrzelo. Resila sem to kvuli laznim. V nedeli odjizdim a jet tam tehu bych nemohla. Ta fotka byla blba ale n zivo byla hezky videt

ms.neomagic
28. zář 2017

@alicie_k Jj,Honzicka po tatínkovi..a jak rostete? 🙂

bebesacci
28. zář 2017

@kikin1 🙂 joo to znám 😉 já už přemýšlím i ó tom ovulacnim testu ale zase si říkám že raději vydržím. Já už si to tak moc přeji že se i bojím testovat....tenhle měsíc jsem měla i slabou menzu tak asi sliznice byla zase málo nerostle ☹ a ani utrogestan mi nepomáhá tak jsem to přestala brát a piju jen kontryhel...tak jsem zvědavá jestli aspoň on pomuze

kikin1
28. zář 2017

@bebesacci to ja to nechavam nahode, jen teda chci aby se to povedlo, ale nechci na to moc myslet, ani presne nevim kdy byla ovulace, ale hodne me boli prsa, spinim uz asi tyden, ale hrozne malonko a zitra to mam dostat, tak uvidim no, doufam, ze nedostanu 😛 Tak snad nam to dobre dopadne. 😊

bebesacci
28. zář 2017

@kikin1 je hele já našla fotku toho mého testu ale pak tam byl uuuplnej slaboučký duch....noo já jsem cvok ,kontrolují i čípek,ten je porad nahoře vzadu tvrdý a zavřený ,mám výtok takový krémový a prsa bolí šíleně i bradavky 😉

bebesacci
28. zář 2017
dolly82
28. zář 2017

Prosím o radu. Je na spodním testu silnější duch než na prvním? Děkuji

bebesacci
28. zář 2017

@dolly82 já bych řekla že jsou stejně silný

mzat1
28. zář 2017

@dolly82 to tezko rict. Aby se to dalo porovnat musel by to byt test stejne znacky. Ale na obou je

janajens
28. zář 2017

@dolly82 vypada ji stejne testuj jednou znackou

dolly82
28. zář 2017

Děkuji, jednou značkou je to takhle. Před dvěma dny a dnes

mzat1
28. zář 2017

@dolly82 je silnejsi. Vypada to dobre😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru