Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

snezenka123
16. říj 2017

@janajens
@bebesacci děkuji moc holky. Ten tehu test je úplně snehobily
..., počkám do víkendu. Na utz mi jedna dr. řekla tohle, ale je to nemusí znamenat tehu a druhy dr mi řekl, že to nic neznamená a že to dostanu klidně dřív, dnes, zítra...

bebesacci
16. říj 2017

@dendule94 🙂 noo to dáme 😉 i přes to jak mi není dobre ,je mi teď asi uz dvě hodiny úplně na zvracení ....ale já to dám 😅

bebesacci
16. říj 2017

@dendule94 a moc děkuji za podporu ❤

dendule94
16. říj 2017

@bebesacci neni vubec zac. Jsme v tom vsichni spolecne. 😊

bebesacci
16. říj 2017

@dendule94 to ano 🙂 ale teď jsem dělala znovu ovulační ten sami jak ráno a je to slabší než ráno ...co to znamená???

janajens
16. říj 2017

@dendule94 ahojky jj uz kouka no zvraceni Dali pokoj dva dny a ted uz zase mela jsem chut na zelnacku ale prckovi asik nesedla uz nevim Co jist koupila jsem si nutridrinky tak budu pit aspon ty a Co ty jak se Mas

janajens
16. říj 2017

@dendule94 taky jsem mela nohy nahore a podlozeny zadek polstarkem😂

dendule94
16. říj 2017

@bebesacci jestli je slabsi nez rano tak to vypada jako kdyby ovu probehla rano.

dendule94
16. říj 2017

@janajens ja uz od minuly nedele nezvracim. Jen jsem zjistila,ze nemuzu kyselinu listovou po ty jsem zvracela. Zkusila jsem si ji jeden den vzit a sla jsem zvracet. Takze mi asi nesedne. Tak snad to nicemu nevadi. Jen to reknu 23.10 doktorovi az tam pujdu na prohlidku a konecne i pro prukazku. A mozna budu vedet co to bude. Bylo by to fajn. No tak uvidis zda aspon ty drinky v tobe vydrzi. A uz nakupujes nejaky vecicky?

janajens
16. říj 2017

@dendule94 neee jeste ne uvidime zda mi Dr rekne 6.11 Co to bude pokud holka mam po male vse ale něco urcite do koupim no pozname nu ja prukazku mam od 9.10 uz se tesim za 16dni za screening ty kontroly po 4tydnech to je hruza

bebesacci
16. říj 2017

@dendule94 ale zase všude píšou že po pozitivním testu přijde ovulka do několika hodin tak to by teď asi probíhala ...a jestli byla ráno tak taky dobrý,včera odpoledne bylo tuleni 😉No teda jsem z toho na nervy 🙂 A je moc fajn jak už tady rozebirate pohlaví miminek 🙂 hrozně to nabíjí pozitivitou 🙂 jsem zvědavá s vama holky 😘

norna
16. říj 2017

@dendule94 tak uz mam ten clearblue...ty jo hned bych na to sla :DD

dendule94
16. říj 2017

@bebesacci tak se musite jeste co nejdrive s pritelem pomilovat aby jste to meli pojistene. Jojo nemuzu se dockat toho az se dozvim co to bude. Jeste zatim nic nekupuju. Nechci jen vecicky v neutralnich barvach

dendule94
16. říj 2017

@janajens ja mam screening toho 25.10 ani nevim co to obnasi. Prece jenom cekam prvni mimco tak je to vsechno pro me nove

dendule94
16. říj 2017

@norna ja ten digi delala odpoledne a ukazalo se zee je pozitivni. Rika se ze je lepsi delat testy rano. Ale myslim ze vetsina zen nevydrzi a delaji ho i odpoledne. Pokud mas byt tehotna musi se to ukazat i odpoledne tak ho udelej a uvidis 😊

norna
16. říj 2017

@dendule94 ja bych sla ale mam z toho strach ze nic...😒

linee
16. říj 2017

@dendule94 je to vlastne podrobnejsi utz. Urcite se niceho neboj, nijak to neboli. Predtim se bere krev. Tady to mas hezky popsane: http://www.maminkam.cz/kombinovany-screening-v-...

dendule94
16. říj 2017

@linee dekuju. Uz jsem to cetla. Ja jsem myslela,ze se i na tom screeningu da zjistit jake pohlavi to je. Teda pokud bude prcek dobre natoceny

dendule94
16. říj 2017

@norna nemej strach. Pokud jsi tehotna ukaze ti to ted i rano a pokud ne tak se ti to taky ukaze. Drzim palecky a verim ze test bude pozitivni

bebesacci
16. říj 2017

@dendule94 jooo to si piš ,už ho netrpělivě vyhlížím 🙂 a toho screeningu se neboj vezmou ti jen krev a udělají rozbor,vše bude v pořádku uvidíš 🤰 🙂

bebesacci
16. říj 2017

@snezenka123 není vůbec zač 🙂 to já bych do víkendu zcela určitě nevydržela 😉

bebesacci
16. říj 2017

@dendule94 jo a ještě Vlastě měření miminka ultrazvukem....já už jsem snad opravdu vyšla ze cviku 😉

dendule94
16. říj 2017

@bebesacci 😊 tak drzim palecky. Tentokrat to urcite vyjde 😊 pokud byl sexik vcera a jeste to pojistite ted. Tak to by bylo kdyby se nezadarilo.

dendule94
16. říj 2017

@bebesacci kolik mas deti a kolik jim je? A kolik je tobe jestli nevadi tyto otazky?

dendule94
16. říj 2017

@bebesacci mas v profilu,ze jsi z kolina,ale na fotce jsi v hk tak to byl asi jen vylet ne?

bebesacci
16. říj 2017

@dendule94 🙂 fotka je focená v Kolíně a ano jsem z Kolína 🙂 děti mam čtyři 🙂 16,12,5,a 4 sama radost 🙂 a mě je 33 a vůbec si nevybavuju že bych se někdy takhle zkoumala 🙂 po té nejmenší jsem si nechala pichnout anti.v injekci ,jen jednu a teď už je to dva roky co jí nemám a ne a ne otěhotnět ....tak snad teď 😉 byla sem sama s dětma a pak jsem potkala můj nynější poklad ,on děti ještě nemá a moc si to malé přejeme 🙂

linee
16. říj 2017

@dendule94 jj, nekde to zjistit jde, ale nekdy to lekari neradi sdeluji, protoze je to opravdu nejiste. I kdyz, pohlavi je jiste az po porodu😀

dendule94
16. říj 2017

@bebesacci tak to je hezky. Tak to chapu,ze jeste to jedno male chces. Kdyz pritel deti nema. 4 deti to je mazec a jeste ted dalsi. To te obdivuji,ze to zvladas. Tak pokud na to mate finance a dalsi si prejete tak to smekam pred vami. Protoze v dnesni dobe mit tolik deti neni zadna sranda

dendule94
16. říj 2017

@linee uvidime snad se ten prcek ukaze 😊

snezenka123
16. říj 2017

@bebesacci já si dělala test myslím ve středu, potom dnes když mi řekl to s tou sliznici, ale břicho bolí, tak to asi přijde MS dřív... Další test až pokud to nedostanu.. Po víkendu.. Mám jen jeden a zarekla jsem se, že testovat zbytečně už nebudu 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru