Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

daminie
22. říj 2017

@monikadeny dekuji. :(

monikadeny
22. říj 2017

@daminie - TAKÉ BYCH SI TAKOVOU PŘÁLA....

daminie
22. říj 2017

Neboj,jednou to prijit musi 🙂. Drzim palecky!! Psychika je dulezita. Ja ji mam ale jak pises ,,kdyz zeslabla :( ...uvidim zitra...

monikadeny
22. říj 2017

@daminie - třeba jsi jen hodně pila, zkus clear blue digi 🙂

monikadeny
22. říj 2017

@daminie - dokud to nedostaneš, je vždy šance....

kosticka12
22. říj 2017

Dobry den, 31.8 jsem byla na bezne prohlidce a byla mi zjistena vysoka sliznice. Dostala jsem vyvolavacku a menstruace prisla 14.9. Dale pak 10.10 jsem mela na spodnim pradle hnedy vytok, ktery trval celkem 3 dny. Menstruaci mam nepravidelnou, takze nevim co to mohlo byt.. Dnes me zacli bolet pradavky, jsem par dni nastvana... Myslite ze si mam udelat test nebo menstruace prijde?

dendule94
22. říj 2017

@kosticka12 za to ze zkusis test nic nedas. 😊

daminie
22. říj 2017

@monikadeny dekuju za podporu. Zitra jdu na to hcg tak se to rozsekne...jestli to bude ok tak prisaham ze uz budu myslet jen optimisticky ...

janajens
22. říj 2017

@kosticka12 taky myslim ze zkusit test nic nezkazis

kosticka12
22. říj 2017

Ja se bojim :( aby to zas nebyla hormonalni nerovnovaha...

daminie
22. říj 2017

@kosticka12 drzim palecky at to dobre dopadne 👍👍

nikynikol25
22. říj 2017

@monikadeny Ahoj tak co jak se ti vede?

monikadeny
22. říj 2017

@nikynikol25
ahoj, stále bez miminka a ty?

bebesacci
23. říj 2017

Zdravím vás všechny...co myslíte ? Dnes 8 dpo

gruzicka
23. říj 2017

@bebesacci Čárečku tam vidím.

nikynikol25
23. říj 2017

@monikadeny taky stále nic,snažení pořád je,snad to tenhle měsíc vyjde,už je to strašně na palici,to pořád hlídat kdy je ovu a pak jen doufat

nikynikol25
23. říj 2017

@bebesacci taky ji tam vidím,tak potichoucku gratuluji👍

luciebx
23. říj 2017

@bebesacci to vypada krasne..

bebesacci
23. říj 2017

Děkuji moc holky snad bude sílit....

norna
23. říj 2017

@bebesacci no nadhera kocko 🙂) at je vse v poradku 🙂

bebesacci
23. říj 2017

@norna děkuji moc ještě se mi nechce moc radovat ale vnitřně vím že je to tak 😉 a prsa mě bolí šíleně i při chůzi to jsem nikdy neměla ,nevolnost a boleni v kříži a podbřišku...i ten věhlasný výtok...😉

karin1712
23. říj 2017

@bebesacci taky čárku vidím, moc držím pěsti. Po kolika cyklech se povedlo? Já už jedu 6.po revizi, tak snad už se taky dočkám. Dnes jsem 12DC, byla jsem dnes na gyndě na vlastní žádost, abych věděla zda mám ovu opravdu cca 10-11DC. bohužel dr v pátek nemohl tak jsem šla až dnes a opravdu už mám po ovu. Tak jsem dnes asi 1DPO.

kosticka12
23. říj 2017

@daminie Moc dekuji, ms stale nikde dnes 40 DC bolest podbrisku a prsou :/ tak asi v patek testnu

bebesacci
23. říj 2017

@karin1712 🙂 já měla ovulaci 9dc.podarilo se po půl roce ...brala jsem i utrogestan a nic...tak jsem se na léky vykašlala a pila dva měsíce kontryhel aaaa ejhle...dnes ráno 8dpo Ducháček 🙂

daminie
23. říj 2017

@kosticka12 dej pak vedet,drzim vsechny palce 🙂

daminie
23. říj 2017

Holky jak jsem psala, v nedeli testsvetly ale asi jsem mela malo vzorku pac dnesni test viz foto opet nadhera,dokonce je tmavsi i vic jak v patek ale nerozumim jen tomu hcg :( v patek rano 260 a patek vecer 234... dnes u dr pro vysledky a vubec nic mi na to nerekla,jestli to je spatne bo jestli se to muze stat...proste je tak neurcita,ze mam porad jen strach...

kosticka12
23. říj 2017

@daminie krasny dalnice!!!! Kezbych je mela taky 🙂 drzim palce at je vse ok.

daminie
23. říj 2017

@kosticka12 dekuji moc. Doufam ze ano..ale mam taky strach..

daminie
23. říj 2017

Snad se taky brzy dockas ;) kosticko ;)🌸

karin1712
23. říj 2017

@bebesacci super. Zitra budeš testovat? Tak to máš taky ovulaci dost brzy. A nějaké vitaminy jsi jedla? Moc na tebe myslim. Ty máš teď jiný uživatelský jmeno vid. Ty jsi byla taky na revizi? Ja uz jsem z toho jelen.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru