Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

nc30
23. říj 2017

@daminie nikdo ti nerekne nic uplne jiste a sledovat hCG mi prijde jeste vic mazec stres nez curat na testy od 8DPO...ale verit,ze to miminko zvladne a vse bude OK...tak tomu verime a v to doufame vsechny od dvou carek na testu az do porodu...a dal...takze ti preji,at vsechno dobre dopadne a zkus to proste neresit do dalsi kontroly❤

laura7279
24. říj 2017

@bebesacci tak dnes 6dpo. Ani jsem to ted nějak nevnimala, bylo plno práce a tentokrát jsem musela kouknout i na datum fotky pozitivního ovu testu, kdy vlastně byla vůbec ovu 😀 takže jsem byla myslenkami někde jinde. Tak uvidíme, v pátek zkusim testnout, budu 9dpo a pak, ze to neuteče 🙂 Co ty?

ms.neomagic
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
peta73
24. říj 2017

@ms.neomagic děkujeme za zprávu a moc držíme palce malému bojovníkovi i mamince!

janajens
24. říj 2017

@ms.neomagic dekuji moc za zpravu a drzime moc palecky at to Jarousek zvladne a Simi at je v poradku

vissper
24. říj 2017

@ms.neomagic posílám Jarouškovi moc a moc síly, malému nádhernému bojovníčkovi. Zvládne to, věřím mu. ❤ ❤ 😘 😘 a Simi1510 hlavně klid, žádný stres, jen pozitivní myšlenky ať má maličký z čeho čerpat dobrou naději 🙏 🍀

luciebx
24. říj 2017

@ms.neomagic wow prdelka malinka.. posilam hodne sil

karin1712
24. říj 2017

simi1510 moc na Vás myslím. Neboj Jaroušek to zvládne. Je to bojovník. Drž se

karin1712
24. říj 2017

@simi1510 moc na Vás myslím. Neboj Jaroušek to zvládne. Je to bojovník. Drž se

makuli09
24. říj 2017

@simi1510 taky moc drzim palecky a posilam silu, pozitvni energii a silu ❤

nikynikol25
24. říj 2017

@ms.neomagic moc držím palecky at je vše v pořádku

gruzicka
24. říj 2017

@simi1510 Krásný ,hodně štěstíčka přeji.

monikadeny
24. říj 2017

@ms.neomagic - tyjo, tak maličkej? Dnes umí věda zázraky. Dříve tak malé děti neměli naději, ale dneska je to pro doktory běžné. Kamarádka měla sic o malinko starší holčičku, asi jen o týden a dnes vše dohnala a je v pořádku....

monikadeny
24. říj 2017

pardon za hrubku...děti neměly.... 🙂

monikadeny
24. říj 2017

@ms.neomagic - a co ty, jak jsi na tom?

bebesacci
24. říj 2017

@ms.neomagic moc držím palečky a hodně sil i pro maminku❤

modrypitrisek
24. říj 2017

KÉŽ BY TO BYLA PRAVDA...

Tolik bych si přála, aby tam byly... já je teda vidím, ráno bylo sněhobílo, odpoledne ten spodní (to jsem skoro nic nepila celé dopoledne) a večer ten horní (to jsem zase pro změnu pila jak duha :D ). Ale po zkušenostech se mi dlouho nechtělo ani trochu věřit, i když tomu všechno nasvědčuje... přece nemůžu mít dva vadné testy doma zrovna já, že ne? ❤ Nebo stalo se Vám, že byste nějakým špatným postupem docílily falešné pozitivity? Vím, že už jsem fakt blázen, ale tady mě snad pochopíte... hezký den a samé dobré zprávy všem přeju!

daminie
24. říj 2017

Ahoj holky,tak ja jsem dopadla spatne. Vypada to na mimodelozni :( ale.jeste nekrvacim tkze pristi tyden jeste jeden ultrazvuk pac nevedi kde se to uhnizdilo a pak operativne pryc,pokud nezacnu krvacet. Je mi hrozne :(

modrypitrisek
24. říj 2017

@daminie Kolikátýý tt nic nenašli?

daminie
24. říj 2017

@modrypitrisek 5+5 nevidi vubec nic...ano vacek,nic a podle hcg ktere nestoupa soudi mimodelozni

modrypitrisek
24. říj 2017

Takže váček tam je, rozumím správně? Já měla minule v 6tt taky jen váček.. držím pěsti 👍 👍

daminie
24. říj 2017

@modrypitrisek nn jsem to napsala spatne...ani vacek prave...nikde nic :( ...rikal ze je jeste mala sance aby to dopadlo dobre, ze podle ms jsem 5+5 ale ze muzu bejt od poceti klidne jen 10 dni a proto nic nevidime ale spis se priklani k mimodeloznimu pac nestoupa to HCg :(

modrypitrisek
24. říj 2017

@daminie Jo takhle. Tak nezbývá než věřit v zázrak... ovu nesleduješ? Já bych teď podle ms měla mít dávno dálnici, ale vzhledem k tomu, že vím, kdy se to přihodilo... je to všecko o týden posunuté.

daminie
24. říj 2017

@modrypitrisek priznam se ze jsem zatim ovu nesledovala...ale vim ze jsme.mely styk napr. dva dny pred.touhle zmeskanou ms a kdybych otehotnela nekde kolem tak by se to vysvetlilo..ale.hcg neroste...no :( a jeden doktor rekl ze je to prusvih a podlal me do nemocnice a.v nemocnici mi zas rekl ze ten tyden jeste pockame ...ze jsou tri moznosti,bud to tehu jeste bude a hcg jeste vyleze a.nebo proste mimodelozni a bud to pujde samo, nebo pujdu na sal :(

modrypitrisek
24. říj 2017

@daminie Tak to opravdu moc držím pěsti, hned jsem je tady sevřela... ❤

daminie
24. říj 2017

@modrypitrisek dekuji moc, priznam se ze uz se smiruji s nejhorsim ...dnes u dvou lekaru, jeden zaver uplne blbej,druhej s mensi nadeji...tak radsi uz se s tim smiruji. Ale dekuji za podporu. Tobe preji take moc zdaru s carkami 🙂

modrypitrisek
25. říj 2017

@daminie Děkuji, ale po dnešním ránu tomu už zase nevěřím, skoro neviditelný duch zas 😒 ale bazálka pořád dobrá, tak uvidíme.

laura7279
25. říj 2017

@simi1510 taky přeji ať je maličký v pořádku, určitě to zvládnete. Držte se 🍀

laura7279
25. říj 2017

@bebesacci ahojky, tak koukám, že to vypadá, že ten sen se možná i vyplní 🙂 A co dnes? testovala jsi?? nenapínej mě 😀 držím vše co mám 😉

llenka_li
25. říj 2017

@daminie nechápu, jak té s podezřením na mimodelozni tehu můžou nechat odejít z nemocnice. Je to hrozné nebezpečné a můžeš na to i umřít. V 6tt už by to mohlo být natolik velké, ze to protrhne vejcovod, já měla v 5tt v dutině břišní už dost krve a vejcovod začínal prosakovat. Kolik bylo hcg první i druhé?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru