Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

anyt9178
13. črc 2015

@sobtik1986 tak to máme naprosto stejné 🙂

sobtik1986
13. črc 2015

@anyt9178 jsem zvědavá kdy bude lépe

milluska
13. črc 2015

@pospis ahoj takze hcg len 26, sliznica velmi nizko a od vcera menzes... Takze nic, nevadi, clovem nikdy nevie, mozno sa este niekedy postasti, nakolko my sa cielene nesnazime... Este raz dakujem, pa

anyt9178
14. črc 2015

Ahoj holky, tak u mě to nedopadlo ☹ no hlavu vzhůru je vidět, že to jde 🙂 a asi to tak mělo být příště to už určitě klapne 🙂

martina1105
14. črc 2015

maminky vím,že to se nenavazuje,jen se chci zeptat,snažíme se o miminko,dnes je mi uplně zle,příznaky mám jako by už něco klaplo,ale bolí mě v podbříšku a píchá mě na levé straně.nevíte co to může být?děkuji moc za odpověd

dubnacek
14. črc 2015

@martina1105 a kdy jsi mela posledni mc?? A delala jsi si test?? tezko takto rict co to muze byt,treba jen zarazeny vetry to dela na leve strane.Zkus udelat test a pak uvidis sam😉

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ell88
14. črc 2015

Me se ukázal taky jen takhle slabe, za 14 dni jsem šla k dr. a těhotenství mi potvrdil. ..

sobtik1986
15. črc 2015

@anyt9178 @milluska holky to je mi líto, že to u vás nevyšlo, ale určitě se brzy zadaří a pak to výjde @martina1105 klidně to může být těhotenství a taky nemusí nejlépe si udělej test v den očekávané MS pokud nedorazí a uvidíš 🙂

sobtik1986
15. črc 2015

Jinak holky u mě to vypadá zatím dobře testík sílí takže v pondělí si budu volat dr. a počítám, že mě objedná tak za další týden tak snad to pak bude vše v pořádku. Nahoře dnešní 15 dpo dr. max a dole 13 dpo mamatest bohužel, už ho neměly takže nemůžu porovnat jestli se hezky zdvojnásobila ☹

martina1105
15. črc 2015

dubnacek poslední menzes byla 25.6. tak myslím že asi ještě brzo na testík ne? kurde při prvním jsem to nějak neřešila,to bylo nečekané ale ted jak se snažíme,a chceme to víc a víc,příjde mi to nekonečné

martina1105
15. črc 2015

maminky,těhulky,ještě jeden dotaz...až je mi to trapné,jen mě neukamenujte co je zkratka dpo ? děkuji 😒

lenka56501
15. črc 2015

Myslim,ze den po ovulaci

martina1105
15. črc 2015

aha,děkuji moc 😵

lenka56501
15. črc 2015

@martina1105 vygooglovala jsem si to a dpo je den po oplodneni.

petiiiska
15. črc 2015

den po ovulaci je správně

sobtik1986
15. črc 2015

@martina1105 jak píšou holky je to počet dnů od ovulace a testík tak těch 10 dní od předpokládané ovulace držím palce ať to výjde já jsem měla bolesti pobřišku 6 dní od ovu a pak za 2 dny se přidaly nevolnosti to se začaly ukazovat na mamatestech dušíci po limitu, kteří postupně vylejzaly rychleji

lenka56501
15. črc 2015

@petiiiska tak jsem to poprve napsala spravne 🙂 .Mam tri deti,ale nikdy jsem nesledovala svou ovulaci a plodne dny,tak ze jsem tuto zkratku nikdy nepouzila.

martina1105
15. črc 2015

sobtik1986 tak to gratuluji,já jen doufám že tam něco bude...nejraději bych si ho test udělala hned,ale vím že je ještě brzy ale pořád mi to nedá...
😝

sobtik1986
15. črc 2015

@martina1105 díky uvidíme co pak u dr. Jinak pokud ti to nedá tak tře zkus 3 dny před ms třeba se něco ukáže záleží kdy byla ovulka většinou jde něco vidět od 10 dne od ní

martina1105
16. črc 2015

podle internetu,jsem měla ovulku 10.7. nikdy jsem to neměřila tak nevím,zkusila jsem použít na to pc 🙂

sobtik1986
16. črc 2015

@martina1105 já jí poznala podle vodového výtoku . Tak zkus test tak za 4 dny a snad bude něco vidět držím palečky 😉

quentinek
16. črc 2015

@dindonka ahoj, zkousela jsem testovat dal a ted mam tyden po vynechani toto. Pristi ctvrtek jdu uz k doktorce,snad bude vse v poradku. Jsem trochu nervni 🙂

tsterinka
16. črc 2015

@quentinek moc pěkná čárka 🙂

xxx92xxx
16. črc 2015

ahoj, mám 4 den vynechanou MS... poslední MS byla 11.6-16.6 .. potom v období plodných dnů jsme měli s přítelem sex - nechráněny, ale neudělal se do mě. od 15 června do 13cervence jsem mela detox každe rano jsem si misto snidane vypila zelenino vocny smoothie... tak nevim jestli vynechana MS je ze zmeny pro telo nebo je možne , že bych byla těhotna i kdyz se do me neudelal... test jsem si dělala myslím, že je negativní i když nevím jeslti tam není slabá druhá čárka.. co myslíte?

bajunka
16. črc 2015

duch tam je, znáš stačí kapka už to ťapká, ono se i před závěrečnou ejakulací může uvolnit male množství kapiček ve kterém je dostatečné množství spermii,aby tě oplodnil...

radiz
16. črc 2015

@xxx92xxx já tam tedy náznak slabé čárky vidím...ona stačí někdy jedna spermijka, která unikne a je to 🙂

misimisi
16. črc 2015

@xxx92xxx Bych řekla, že to není duch, ale už čárka. No zkus za dva dny ještě jeden test 😉

dubnacek
16. črc 2015

@xxx92xxx presne tak tady uz je slaba carka a ne duch🙂🙂

klarisek29
17. črc 2015

Také vidím čárku zcela zřetelně 🙂 uvidíš 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru