Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

volfici
23. lis 2017

@kacenka0705 jestli máš slabou čárku, zkus test znovu za dva dny, držím palce

kacenka0705
23. lis 2017

@volfici dekuju. Je mozne ze HCG neni tak vydoke ze je slaboucky?

volfici
23. lis 2017

@kacenka0705 může to tak být

brokovich
23. lis 2017

@kacenka0705 Kolik jsi dpo?

kacenka0705
23. lis 2017

@brokovich nevim kolik dpo ovulku nejak nehlidam. Ale jsem 34dc a ms chdi nejpozdeji do 30dc

brokovich
23. lis 2017

@kacenka0705 Tak to je těžko něco radit. Nicméně v tuto dobu, pokud bys byla těhotná a vše bylo ok, tak máš pořádnou čárku na testu. Zajdi k mudrovi, udělá ti testy na krev, vyšetří tě a máš klid.

dendule94
24. lis 2017

Ahoj holky. Byla jsem vcera u doktora a ten mi rekl ze mam krevni skupinu AB- ze me museji hlidat. Kvuli miminku nebo co.Nevite co to znamena?

ettie
24. lis 2017

@dendule94 ak je partner pozitiv a ty negativ tak len budu sledovat protilatky, pripadne sa picha najaka injekcia potom aj po porode kvoli dalsiemu tehotenatvu ;)

elenadavis
24. lis 2017

@laura7279 To je úžasné moc moc gratuluji ❤😂

dendule94
24. lis 2017

@ettie nevim co je partner ani on sam nevi. Ani se me na to doktor neptal

kacenka0705
24. lis 2017

Tak holky testovala jsem vcera i dnes. Ale bohuzel vecer drive jsem nestihala. Dnes opet slaby duch. Jinak 5 dnu opozdena ms. 35DC. Vidite ho taky?

baskervile
24. lis 2017

@dendule94 Píchnou ti pak do zadku injekci (někdy kolem 25tt) aby sis nevytvářela protilátky proti mimču.A po porodu to samé, kvůli dalšímu těhotenství.Měla jsem to taky tak (plus po každém potratu),ale partnerova kr.skupina nikoho nezajimala😉

dendule94
25. lis 2017

@baskervile dobre dekuju moc. Ja mela strach. Aby jsem o to maly treba neprisla nebo aby jsem mu nejak neublizila.

alicie_k
25. lis 2017

@dendule94 Promiň, ale nedá mi to - když máš strach jak píšeš, proč se na to důkladně nezeptáš lékaře? Vysvětlil by ti to jistě líp než tady na fóru a měla bys přece hned jasno. Jsem zdravotník a toto mi trochu vadí, jak si dnes lidi hledají info hlavně na internetu a v ordinaci mlčí... Jinak ne, na partnerově skupině nezáleží, spíše pak na KS miminka. Sledují se protilátky a píchá se ev. anti-D injekce v těhotenství a pak ev. i po porodu. Přeji bezproblémové těhotenství.

dendule94
25. lis 2017

@alicie_k ahoj dekuju. Doktor mi na to jen rekl ze si me budou hlidat. Vubec jsem nevedela co to znamena. Ale pak me vystrasila jedna pani tak proto se ptam

lbourova
25. lis 2017

Ahoj holky, tak jsem se vcera vratila z nemocnice. V pondeli jsem podstoupila kyretaz,ale hcg neklesalo,tak ve stredu znovu kyretaz. A jelikoz zase neklesalo,ale naopak trochu stouplo,tak se tim potvrdilo opet mimodelozni ☹. Laparoskopii mne byl odstranen vajecnik i zbyvajici levy vejcovod. Tak mam po snazeni. Dost jsem to orvala,ale neda se nic delat. Jenjsem vam chtela napsat,jak to se mnou dopadlo,kdyz jste me tu vsechny podporovali a drzeli palce. Toho si opravdu vazim a vsem vam holky preju,aby vam to mimco brzo vyslo. 🙂🙂

volfici
25. lis 2017

@lbourova ahoj, no to je teda smutný 😔, tak ti přeji ať je brzo líp na těle i na duši 🍀

dendule94
25. lis 2017

@lbourova moc me to mrzi 😕

baskervile
25. lis 2017

@dendule94 Já teda nevím,jaké to bylo hlídání,jen mi píchli tu injekci a předtím brali krev

ettie
26. lis 2017

Dobre rano ;) 26/28dc, 14dni po snazeni, kedze mm odchadzal na turnus. Test je rapiclear extra. Duchuju podla Vas? Vraj oxiduju casom na vzduchu. Duch/ciarka sa objavila v limite, aj vcera vecer som skusala tento je o trosku silnejsi ako vcera. Co myslite? Uz sa 3x neudrzalo... tak verim, ze tentoraz to dobre dopadne ;)

vissper
26. lis 2017

@ettie slaboulinké ale vidím 😉

skripmart
26. lis 2017

@ettie taky vidím. Držím palce

verusak24
26. lis 2017

Dobré ráno všem, mám 3dny do MS vidíte tam taky toho dušíka? je to citlivost 25. Tak jestli neblouzním. .. Manželovi jsem to zatím neřekla,chci ještě počkat.

skripmart
26. lis 2017

@verusak24 to není ani duch ... to už je slabá carka 🙂 držím palce 🙂

orchydejka002
26. lis 2017

Dobrý den,co na to říkáte?první dva jsou dělané 24 DC,další dva 25Dc,předposlední 26 DC a poslední z dnešního rána.Mám po dvou biochemickych těhotenství..Beru utrogestan..

luciebx
26. lis 2017

@orchydejka002 dle me sili krasne

luciebx
26. lis 2017

@verusak24 krasny duchacek

luciebx
26. lis 2017

@ettie taky vidim

skripmart
26. lis 2017

Holky a u mě? Sili dostatečně? Z prava první delany ve čtvrtek ráno... další dva v pátek ráno a večer... další v sobotu a poslední vlevo je z dnešního rána

skripmart
26. lis 2017

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru