Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ms.neomagic
22. lis 2017

@laura7279 Teda tak tu jen tak pokukuju a najednou koukám co to máš dole,a on krásný 7tt..opravduuu? A vše v pořádku? Moc moc gratuluju a držím všechno co mám <3 <3 <3

laura7279
22. lis 2017

@ms.neomagic moc děkuju 🙂 no dnes jdu na další UTZ, chodím po týdnu, dr.si mě chce ohlídat když jsem měla 2x ZT . Tak snad už ted do třetice bude vše v pořádku. 🙏 snažím se být v pohodě, ale ten strach vždycky když jdu na kontrolu tam je.

galikl
22. lis 2017

@laura7279 Moc gratuluji a drzim pesti.Nam to bohužel nevyslo ackoliv carka a vse bylo krasne.Nebilo srdicko,takze v pulce srpna revize a pote navic konizace :(.Ach jo.No tak snad az budem moct tak uz to bude ok a vsechnu smulu uz mame vybranou.Moc drzim pesti,vim jak to zklamani boli.

juliemichal
22. lis 2017

tak kočky dr max lhal 😀 před chvíli jsem si dělala nějaký pregnant citlivost 20 to je ten plastový a pepino citlivost 10 a taky negativní,ale co mě zaráží tak ten ovu test :-O je to pepino a citlivost 20 a skoro pozitivní to má znamenat co? 😀 když mám cca 2-3 dny do MS?ps a to já ani v době ovulace tak výrazný ovu test neměla 😀

brokovich
22. lis 2017

@juliemichal Tak ono tam na tom testu nic moc nebylo, to bylo takový honění duchů. Taky mám někde foto dr.maxe s takovým duchem/ryskou. Ale ten ovulační je podezřelej, to máš recht. 😀

juliemichal
22. lis 2017

@brokovich no to ano skoro nic tam nebylo,ale bylo tam víc než před skoro 2 roky co jsem byla těhu s Mateem a byla jsem taky 11 DPO a v ten den jsem měla pozitivní i digi test haha 😀
a máš pravdu ten ovu test je nějak hodně podezřelej 😀 tak silný ovu test jsem neměla ani když jsme se snažili o Matyho a ještě k tomu v době ovulace haha 😀 tak abych pravdu řekla tak jsem z toho jelen :-O

brokovich
22. lis 2017

@juliemichal Schválně ti zejtra vyfotim moje superduchy z předminulého cyklu. Co duchy, hele Mamatest měl regulérní růžovou čárku a drmax nezůstal pozadu. Prostě bůhvíco se v tom těle a na testech děje. Držim moc palce, ať to klapne, budou Vánoce, takže zázraků ráj. 🙂

juliemichal
22. lis 2017

@brokovich jj schválně se na to podívám haha 😀 😀 jsem fakt zvědavá anebo jsi měla kočko minulý cyklus biochemické těhu ☹ ☹
a děkuji moc 🙂 🙂 sice to bude čtvrťátko,ale co 😀

brokovich
22. lis 2017

@juliemichal Možný je vše, i když teda ms došla v termínu, údajně prý při biochemku chodí později. A to samozřejmě už to částečně vybledlo, no ale ten mamatest teda ne, ten svítí zdálky.
No co co, děti jsou radost. 😀

juliemichal
22. lis 2017

@brokovich no já měla víckrát biochemické když jsme se o Matea snažili ty 4 roky :-O a to jsem měla jak kdy někdy ms došla v termínu a někdy až po termínu :-O takže to člověk nikdy neví haha 😀 😀

bebesacci
22. lis 2017

Že by vadný test? Zase???

skripmart
23. lis 2017

Hrabe mi a nebo tam fakt je? 🤔

terka228
23. lis 2017

@laura7279 Ahojky, jak dopadla kontrola? Je vše v pořádku??? 🙂

bettynka26
23. lis 2017

@skripmart já tam slabou čárku vidím 🙂

skripmart
23. lis 2017

@bettynka26 hurá... jsem teprve 11 DPO... 4 dny do MS

laura7279
23. lis 2017

@terka228
@galikl tak kontrola dopadla na výbornou, dokonce už nám blikalo ❤ podle UTZ 5+6 , prý úžasné 🙂 takže jsme se s přítelem neubránili ani slzám štěstí 🙂

bebesacci
23. lis 2017

??? Vrchní že včera ,spodní z dneška...

volfici
23. lis 2017

@laura7279 krása! 😍 moc gratuluju a držím všechny palce 🍀

agnes2ivory
23. lis 2017

@laura7279 to je parada ♥

luciebx
23. lis 2017

@laura7279 gratulace k ❤️

luciebx
23. lis 2017

@bebesacci cece já ti nevím. Mi připadá jakoby to bylo na každým testu na jiným místě. Zkus testovat obden. Třeba to půjde lépe vidět. Kdy mas dostat m/s

luciebx
23. lis 2017

@skripmart joooo asi to tam jeeeee jen ať sílí

juliemichal
23. lis 2017

@laura7279 to je krásné moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc ti to přeji ♥ teď bude určitě vše v naprostém pořádku kočko ♥ ♥ ♥

laura7279
23. lis 2017

@volfici
@agnes2ivory
@juliemichal
@luciebx moc děkuji ❤ taky doufám, že už bude snad vše OK 🙂

bebesacci
23. lis 2017

@luciebx noo mě taky přijde že je každá jinde ...na mám dostat za čtyři dny ..

pavcik123
23. lis 2017

@bebesacci mě to přijde jako rysky

kacasa
23. lis 2017

Kdo jste tu lovkyne duchu..muze tam byt neco? ja nic nevidim ☹ ale j ebrzy a je to citlivost 25 ...

nikuu
23. lis 2017

@kacasa nevidím bohužel nic :-/ počkej aspoň do termínu na a zkus citlivější test.. testovat dřív je mučení a je tam možnost zklamání z biochemickeho těhotenství.. držím palce 🍀

terka228
23. lis 2017

@laura7279 No, to je nádhera !!!! Moc gratuluji❤❤❤

kacenka0705
23. lis 2017

Ahojky holky. Jsem dnes 34Dc a ms chodi nejpozdeji do 30Dc. Stale mam pocit jako by mela mrcha prijit. Boli me v podbrisku. Mam tam divne tlaky a boli me v krizi do toho jeste bolave bradavky. Ty me boli uz 5 dnu. Vzdy me boli 1-2 dny a pak to hned dostanu. Ale ted nic. Slaby duch na testu. Stale litam na zachod mam furt pocit mokra. O mimi se snazime. Mate nekdo nejake zkusenosti? Nechci jeste plasit u doktora. Dekuji za nazor 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru