Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

modroucka
20. lis 2017

Ahojky Vsem
Jsem moc zklamana nechapu
Predevcirem muj test vypadal uz takto 1 foto, jasna druha ruzova carka
Vcera takto 2-3 fotka skoro neviditelne A dnes sem se rozhodla udelat digitalni clear blue a ukazalo mi to
not pregnant :/ udelala sem I hned druhej od dr max a skoro neviditelna carka nechapu co to je a co mam delat jinak dnes sem to mela dostat,zatim nic ale bricho jako pred M mne boli...

luciebx
20. lis 2017

@modroucka spis bych to viděla na to ze se to neudrželo. Mrzí mě to.

molly2013
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
molly2013
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
modroucka
20. lis 2017

@luciebx
Taky si myslim:/
Myslíš je zbytečne jít k doktorovi?

nikuu
20. lis 2017

@modroucka
Mrzí mě to moc, ale vypadá to, že šlo o biochemické těhotenství. Pokud jsi testovala ještě před očekávanou ms. Vím, že to je těžke, vydrzet netestovat, mám za sebou 4 roky snažení, ale tohle testování ještě před ms je zbytečné trápení.

nc30
20. lis 2017

@modroucka urcite to zbytečné je...MS dorazí sama...tohle znám a také už bych před MS netestovala😔Ale drzim moc pesti...ja to prestala resit (ovulace,testy pred MS,mereni teplot) a zadařilo se hned...měla jsem jiné náhradní plány a nemyslela na to...cvičila sem jen hormonální jógu a Mojžíšovou...opravdu to zabírá nejlíp🙂

modroucka
20. lis 2017

@nc30
Díky moc je fakt nejtěžší na to nemyslet když to chceš moc, a hlavně jsem vždycky myslela ze to bude hned, žádné gynekologie problémy sem neměla atd
A hlavně když už sem viděla tak výraznou druhou čárku tak už začínas byt tak šťastná .. manžel mi dnes řekl ať už taky nikdy netestuji před ..
Tak vygugluju a zkusím třeba taky 🙂

nc30
20. lis 2017

@modroucka Uplne ti rozumim,ale bohuzel tomu proste nijak nepomuzes☹Muj manza rikal to same...uvidis,ze se to podari...ten spravny sampion si cestu k vajicku urcite najde😘

ssandy
20. lis 2017

@laura7279 diky, za tyden jdu na kontrolu, tak poznam, jak moc moc uz mu je prckovi. Prijde mi, ze je o mesic starsi, protoze uz jsem si to myslela min. mesic-nevolnosti, migrena,strasne mi vonela nopovka🙂, ale protoze pak prislo nejake krvaceni,a tak jsem to pokladala za menses a ani nedelala test.

pus
20. lis 2017

Takových čárek před menstruací jsem také zažila......mimco se chytne a pak to vzdá,jedná se o mikroabort,lepší nevědět.preji ať je brzy veseleji.

sangina
20. lis 2017

@pus tak v tom nejsi sama....jen tento rok třikrát

pus
20. lis 2017

@sangina já to po 6 letech přestala řešit a hned další měsíc jsem otěhotněla,fakt je to všechno v hlavě,já tomu nevěřila.

laura7279
21. lis 2017

@pus Pravda, ja to taky pořád sledovala a hledala na sobě příznaky tehu a taky pořád nic. Je pravda, že přítel měl nějaké zdravotní problémy, měl sníženou plodnost, ale pak se to zlepšilo a povedlo se. Ale hodně mi asi pomohlo, že jsem uplně vypla a nepřemýšlela zda se ted povede nebo ne a možná se mi budeš smát, ale odreagovala jsem se , že jsem začala hrát Farmu a najednou jsem tehu 😀

laura7279
21. lis 2017

@ssandy tak budu držet palce, ať je vše jak má 🙂 jinak ja u mé poslední dcery, to měla stejně. MS přišla normálně a další měsíc už ne a dr.mi řekl, že jsem musela být tehu už ten měsíc, co byla MS.

juliemichal
21. lis 2017

Kocky prosim o pomoc 🙂 je to duch nebo ryska?dekuji.uz jsem za ty 2 roky vysla ze cviku :O

ettie
21. lis 2017

@juliemichal mne to pride ako zacinajuca sa krasna druha ciarka 🙂

juliemichal
21. lis 2017

@ettie děkuji 🙂 🙂 už se na to naše čtvrťátko těším 🙂 snad bude čárečka sílit 🙂 i když to bude neplánované mimi,ale nevadí 🙂 budu ho milovat jako všechny mé 3 chlapečky 🙂

brokovich
21. lis 2017

@juliemichal Ty jo, těžko říct. Kolik jsi dpo?

juliemichal
21. lis 2017

@brokovich dnes jsem 11 nebo 12DPO :-O ale 11 dnů od nehody 😀 😀

leymea
21. lis 2017

@juliemichal no vidim to tam 😀 si Te pamatuju pred tema dvouma rokama a ty jsi zase v tom 😀

juliemichal
21. lis 2017

@leymea že? 😀 a to byla jen nehoda 😀 😀 o Matea jsme se snažili 4 roky a teď jen malá nehoda a bude z toho asi miminko haha 😀 😀

leymea
21. lis 2017

@juliemichal nemam zadnou antikoncepci, mam se bat? 😀

juliemichal
21. lis 2017

@leymea no to asi ano haha 😀 já taky žádnou neměla 😀 😀 a víš co je nejhorší? 😀 8 měsíců nám to procházelo,nikdy jsme neměli nehodu a teď jsem jí měli 😀 jako už mi to přijde k smíchu fakt 😀

lesjana
21. lis 2017

@modroucka moje testy vypadaly obdobně, nesílily a poslední dokonce zeslábl :( a přišla menstruce...testovala jsem až 14.DPO a menstruace přišla 19.DPO večer :/ Držím palce ať se brzo znovu zadaří.... Já teď řeším jestli mám vůbec jít k doktorce nebo se na to uplně vyprdnout a tvářit se, že se nic nestalo a mám normální menstruaci...
Musim říct, že mě to fakt vzalo a i když sem věděla, že je ještě brzo, tak jsem se nedokázala neradovat a netěšit.... a za 5 dní hned rána :/ Doteď jsem na miminko nijak extra nespěchala a ten těhotenskej test to ve mně uplně převrátil a najednou nedokážu myslet na nic jinýho, než že chci dítě....vůbec nevim jak to teď vydržim, ty nekonečný cykly, planý naděje... :(

brokovich
21. lis 2017

@juliemichal Ja mela 11 dpo uz dost vyraznou carku, na tvym testu skoro nic nevidím, ale tak zazraky se deji. 😊

luciebx
21. lis 2017

@juliemichal vidím

petramag
21. lis 2017

Ahoj vidite tam.niečo ?
Mám deň pred ms
A mám.bily vytok.

brokovich
21. lis 2017

@petramag cosi tam je, zkus za 2 dny opakovat.

juliemichal
21. lis 2017

@brokovich kočko já 11DPO před 2 roky měla ještě daleko slabšího ducha jako teď :D a na digi testu jsem měla +1-2 🙂 🙂 no my se o mimi nesnažíme,ale měli jsme nehodu :-O a toto mám na testu :-O

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru