Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

luciebx
16. lis 2017

@modroucka vidím růžovou. Snad bude sílit

luciebx
16. lis 2017

@esterkae bohužel nic nevidím. Třeba je ještě brzy

dendule94
16. lis 2017

@esterkae maly naznak carky vidim. Bud je to ryska a nebo se rysuje druha carka. Zkus test znovu v sobotu rano

ssandy
16. lis 2017

Holky,tady jste asi prebornice na cteni testu, poradite? myslite, ze je tohle vysledek z prvniho dne vynechani menstruace nebo je o mesic starsi (nejsem si ted jista, jestli to, co jsem povazovala za menses nebylo jen nekolikadenni spineni nebo zahnizdovani).
Udelam za par dni dalsi test a objednam se, ale vezmou me az kdo vi kdy... Dik za radu!

luciebx
16. lis 2017

@ssandy hooodne silná čárka na 1 den vynechání. Gratulace.

ssandy
16. lis 2017

@luciebx proto se mi to nezda, minule jsem honila duchy jeste tyden po vynechani.

luciebx
16. lis 2017

@ssandy zajdi k dr na krev a dle hodnoty hcg uvidíš jak staré tohle těhotenství je ❤

lbourova
17. lis 2017

@esterkae ahojky, ja tam stale nic nevidim. Zkus za dva dny znova 🙂

barunka1985
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
iva27
17. lis 2017

@esterkae Nic tam teda nevidím.Proc nepockas ještě pár dní,takhle hledáš duchy a zbytečně jsi pak zklamana.Pokud jsi tehotna,tak se to brzy objeví i na testu👍

modroucka
17. lis 2017

Dneska už takhle co prosím myslíte
12-13dpo

dendule94
17. lis 2017

@modroucka ja tam slabou druhou carku. Tak at carka sili jak ma drzim palecky.

iva27
17. lis 2017

@modroucka jj,je slabe videt😲

kastanek87
17. lis 2017

@modroucka taky vidím,držím pěsti ať sílí 🍀

neria55
17. lis 2017

@modroucka taky vidím, držím palce 👶

janajens
17. lis 2017

@modroucka dneska je videt uz lepe

lbourova
17. lis 2017

Holky uz zase otravuju.....ale fakt tomu nerozumim. Myslela jsem,ze kdyz je SP,tak krvaceni trva aspon tyden. Ale ja jsem krvacela jen vcere hodne a to jen chvilku a pak zase zrochu spineni a dnes uz zase nic. Zitra v noci odlite,tak asi nemusim vlastne cekat na sveho dr. do pondeli a muzu jit na pohotovost. Tam se na me taky musi kouknout,ze jo.

volfici
17. lis 2017

@lbourova může to být i hematom. Určitě co nejdříve po návratu šup do nemocnice na gynekologickou pohotovost, ať nezanedbáš nic vážného. Držím palce ať je všechno v pořádku

suzettew
17. lis 2017

10 dpo.. po zaschnuti ale zmizel..

lbourova
17. lis 2017

@suzettew ahojky, testni jeste tak za dva tri dny 🙂

pavcik123
17. lis 2017

@lbourova ahoj já když potratila, tak jsem nešla na revizi a čekala až to přijde samo. První den jsem krvácela úplně mega a cucky, myslela jsem že už je po všem ale po dvou dnech klidu...prostě to že mě vypadlo a předcházelo tomu úplně mega krvácení na utz jsem pak byla už úplně čistá a dostala jsem injekci jen.

tereza_golkova
17. lis 2017

@ssandy takhle jsem se radovala už 2x ... Ale nikdy se šťastným koncem. Držím palce, taky do toho půjdem znova

lbourova
18. lis 2017

Tak jsem dnes hned,co jsme dorazili domu, bezela na gyndu. V deloze je uz jen tekutina ☹,ale pan primar rekl,ze to nechame odkrvacer a v pondeli mam prijit na kontrolu,kdyz to nepujde dle predstav,tak budu muset na kyretaz. Jsem rada,ze to neni nic vazneho. Na druhou stranu zklamani,ze to zase nevyslo.

volfici
18. lis 2017

@lbourova to je mi líto 😔
Řešila jsi už nějak s doktorkou, že se těhotenství neudrží? Může to být nízkou hladinou hormonů nebo můžeš mít immunologický problém. Co lázně? Nepřemýšlela jsi?

lbourova
18. lis 2017

Tohle byl posledni pokus, dve deti doma diky bohu uz mame. 🙂

volfici
18. lis 2017

@lbourova aha, tak to jo. Já myslela, že se snažíte o první a provázejí tě jen nezdary 🙂

lbourova
18. lis 2017

@volfici ale i tak to zamrzi, dve v poho a pak samy nezdar.

ssandy
18. lis 2017

@tereza_golkova ja to nehrotim, co se na stat se stane, pro me je to spis prekvapko. Prvni trvalo vice nez 2roky a k tomu 2SP,takze by mi prislo zvlastni, kdyby se to pocedlo hned na poprve. 🙂

laura7279
20. lis 2017

@ssandy ja měla 2x v tehu přesně takovouhle čárku také v den vynechání a teď jsem na takovou čekala o hodně déle. Myslím, že není pochyb, že se zadařilo 🙂 gratuluji a držím palce. 😉

laura7279
20. lis 2017

@modroucka tak jak to vypadá s testíkem dnes?? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru