• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

28. května 2017 
@svlocka určitě sílí, ani jsem si nemusela fotku zvětšovat ;) Tak šup na TT a držím palce ;)
3. srp 2015 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petiiiska myslis ze kdyby te treba tehu nebylo tak by to zustalo asi uplne slabe jak na te horni?no zitra nebo ve stredu by mela ms dorazit,
3. srp 2015 v 17:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka končím 6.tyden. Byla jsem zvedava, jestli ten ovulační teda taky něco ukazuje. Je to dělaný teď, testovací čárka se objevila hned, ta kontrolní míň a později. Tak uvidíš, jak ti to bude silit. Držím palce ať se zadari...
3. srp 2015 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@svlocka Nevím, ale kamarádka si taky dělala ovu test, když byla těhotná a měla čárku :slight_smile: Tak držím pěsti, ať je TT pozitivní :slight_smile:
3. srp 2015 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co myslite?delany odpo.
4. srp 2015 v 16:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@svlocka já myslím že ano..momalinku ale jistě..kolikáty jsi DPO..u nás se už taky zadařilo :grinning:
4. srp 2015 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka je tam dušík, tak snad bude sílit. Držím vše co mám :wink:
4. srp 2015 v 16:50  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bbvcelka dnes 13dpo,poznala jsem to podle ovu silily dnes ma prijd ms tak doufam ze uz neprijde,test jsem delala odpo,rano skusim snad bude silit
4. srp 2015 v 17:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka vypadá to dobře :relaxed:
4. srp 2015 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko01 myslis?rano mi to doufam ukaze vic
4. srp 2015 v 18:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka pokud to je odpolední test tak ráno bude vidět hezky ráno je víc hcg a ms určitě nedorazí
4. srp 2015 ve 20:15  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sobtik1986 jo je to odpoledni test :slight_smile:
4. srp 2015 ve 20:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka Držím palce, vidím dušíka ;)
4. srp 2015 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka určitě, tohle vypadá, že by z toho něco mohlo být :relaxed:
4. srp 2015 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko01 no tak to dam zitra vedet :slight_smile:
4. srp 2015 ve 20:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela takového ducha a dneska uz 5 den prenasim :grin: přeji at je ráno silnější :blush:
4. srp 2015 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neni silnejsi je stejny tak je to nechapu asi stoho nic nebude ms nikde
5. srp 2015 v 07:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka Ještě nezoufej, já ten první test měla stejně silný ráno i večer :wink: pak už jsem to nestovala dvakrát za den. Sílí po dvou dnech, ze začátku i tak jen malilinko :wink:
5. srp 2015 v 07:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U@svlocka to ještě nic neznamená, zkus odpo nebo zítra... Měla by silit co dva dny
5. srp 2015 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jde videt tak jak na te fotce.uvidim nebudu ted testovat,ale aby to nebylo bio.tehu.ale asi tam musi neco byt ne?vecer se vubec nevyspim picha me v pod.prsa horko je.no uvidime
5. srp 2015 v 08:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes delany odpo a myslim ze sili predtim na hornim duch a ted :slight_smile: co myslite?
5. srp 2015 v 15:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dva různé testy a na obou je celkem solidní čárka :slight_smile: tak to tam je :wink: Negativní myšlenky hoď do koše a raduj se :slight_smile: Ať je vše, jak má být! :wink:
5. srp 2015 v 15:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak já zkusím taky...asi ani nemusím vědět co a jak, protože musím ještě čekat (ještě je brzo) a asi i vím, co mě čeká...jenom to prostě chci někomu ukázat a možná znát názory....prožila jsem si biochemické těhu i zamlklé v 9tt, takže už mě asi nic nepřekvapí...
Dnes jsem 25 DC, cykly mívám tak 26 - 28 dnů...v pondělí jsem měla vnuknutí, že jsem "v tom"...vyběhla jsem si z práce do lékárny, test jsem si udělala včera (úterý) dopoledne a byl slabě pozitivní (Verto 10)...pak jsem udělala jinou značku odpoledne (Dr.MAX), jak jsem přišla z práce a tam byl taky dušík..dneska ráno jsem dělala mamatest 10 a bílo...pak jsem dělala dopoledne opět Verto 10 a opět slabě pozitivní...tak já nevím...budu čekat, to je jasné... :slight_smile:
Co jsem ale četla, že prý Verto 10 dělají falešné duchy...snad ne můj případ...
5. srp 2015 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marycz Jj, jsou tam :slight_smile: Jednou se ta smůla musí prolomit, přeji Ti moc štěstí :wink:
5. srp 2015 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misimisi děkuji, snad se prolomí...zamlklé bylo v listopadu 2014, od té doby jsme to nějak neřešili....nechali jsme to na přírodu....čárky jsou sice tam, ale co ten mamatest 10 dneska ráno úplně čistý?...ani náznak....budu zkoušet a čekat....možná není tak citlivý?
5. srp 2015 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marycz Mně teda mamatest ukázal hodně brzo, ale fakt jsi ještě asi krátce po oplodnění, tak to barvivo je na každém testu jinak silné, uvidíš za dva, tři dny :wink: a neboj se.
5. srp 2015 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misimisi to je pravda, buď a nebo... právě to bude zajímavé, protože pokud to mimi nebude, tak nastoupím do nové práce...pokud to mimi bude, tak zůstanu v té staré....samozřejmě budu ráda za obě možnosti, i když rodina je teď určitě víc...ale pokud by to i nevyšlo (doufám, že jo), budu se těšit do nové práce, jelikož jsou tam lepší podmínky :slight_smile:
5. srp 2015 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj děvčata,normálně mám MC 28 dní...ale minulý měsíc se mi z nějakých důvodů protáhl na 31 a dnes už jsem opět 30 DC a stále nic,ani malý náznak,že by se něco rozjíždělo...včera 29DC jsem musela na odběry krve na HCG kvůli dnešním jiným vyšetření (CT a RTG),ale sestrou mi bylo řečeno,že o těhotenství se nejedná,jestli tam byly nějaké jednotky,nezmínila...ale cejtím se už několik dní strašně unavená,tak nějak divně,občas mě pálí žáha(netrpím na to)atd. Mohlo se stát,že bylo na HCG z krve ještě brzo a nemuselo se ukázat? Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.
5. srp 2015 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrnous81 myslim,ze z krve by uz to slo poznat...ja jsem mela taky minuly mesic cyklus protahlej,ale myslim,ze to bylo tim,ze byl anovulacni.
5. srp 2015 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka to už je pěkná čárka, ne duch :relaxed:
5. srp 2015 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek