Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

wendissek
9. pro 2017

@90bobisek90 pokud nekrvacis nespinis tak zatím není třeba ja mela utros do 20 TT a ascorutin mam ze posiluje drobné cévy a ja mam problémy s placentou konegyne když se úkazů v práci uz se smějí ze sem horší než pacienti s lekama

snezenka123
9. pro 2017

Holky. .
moc Prosím

luciebx
9. pro 2017

@wendissek tak to je dobře ze krom placenty je vše OK. Tak odpočívejte a vše bude dobrý uvidíš.

luciebx
9. pro 2017

@snezenka123 no spineni nevadí kdybys začala krvacet tak jet. Nebo v pondělí zajdi a ať ti napíše utrogestan

snezenka123
9. pro 2017

@luciebx Dekuju moc. Já nikdy neměla tehu s krvácením. .. Je to slabší spis po WC při utreni. Světlá krev. .max na intimní. Zítra ráno udělám test a když tak pojedu. Moc díky

wendissek
9. pro 2017

@luciebx mam klidový režim sex od začátku zakázán az do konce žádný uklízení atd a věřím ze to zvladnem jen vyhrožují císařem

laura7279
9. pro 2017

Tak ani do třetice jsme nedošli do konce. Bohužel dnes se potvrdilo, to co ve středu vypadalo na ZT.  Mimisek to vzdal, opět se stalo , to co jsme si prožili 2x.. Dnes jsem byla v nemocnici a růst se zastavil ☹ v pondělí ráno opět nástup na revizi 😢 Všem co jste mi drželi palce, moc děkuji a ostatním přeji, hodně štěstí a dojdete do toho šťastného konce, kterého jsme se my ani do třetice nedočkali ☹ S přítelem jsme shodli na tom, že po tom všem, čím jsmedi několikrát prošli, už nebudeme pokoušet osud.

skripmart
9. pro 2017

@laura7279 moc mě to mrzí 😓 drž se ☹

luciebx
9. pro 2017

@laura7279 to je mi vážně líto zlato

laura7279
9. pro 2017

@skripmart moc děkuji ❤

laura7279
9. pro 2017

@luciebx život je krutý, nejhorší je, že s tím nic neuděláme ☹

barunka1985
9. pro 2017

@laura7279 je mi to lito, drž se

laura7279
9. pro 2017

@barunka1985 děkuji ❤

luciebx
9. pro 2017

@laura7279 mas pravdu. Jsou věci které proste neovlivníme ať děláme co děláme.

peta73
9. pro 2017

@laura7279 Lauri, ani nedokážu popsat, jak moc mě to mrzí. Strašně mě to zasáhlo, moc jsem ti to přála. Drž se prosím! Posílám hodně síly s obrovské objetí. Sice jsme každá z jiného koutů republiky a neznáme se osobně, ale za tu dobu snažení jsem mockrát poznala, že jsi opravdu hodný člověk - přející, ochotný poradit, vždy slušný. Moc si přejí, aby vám bůh požehnal

laura7279
9. pro 2017

@peta73 moc děkuji a mrzí mi, že opět se potvrdilo to, čeho jsme se obávali ☹ Snad aspoň tobě se to povede a dojdete do šťastného konce.Moc bych ti to přála. ❤

snezenka123
10. pro 2017

@laura7279 Ahoj. Moc mne to mrzí. Zrovna včera jsem si na tebe vzpomněla, jak ti je a jak to vypadá, že jsi tady dlouho nebyla. Posilam Hodně moc sil. Drž se.

snezenka123
10. pro 2017

Prosím moc o radu. Jaky je test Cemio 10?? Děla falešný pozitivní?

snezenka123
10. pro 2017

Dnes ráno. Cca 12 dpo (ovulku nemerim) zítra termín ms. Dnes jsem 25 DC. Stále od pondelka spaním světlou krvi, spis při utírání po WC. ..myslíte, že je to tam?

lucccinek
10. pro 2017

@snezenka123 ja vidím krásnou čárku 🙂 gratuluji ;)

snezenka123
10. pro 2017

@lucccinek moc děkuji. Váhám jestli teda na tu pohotovost, kvůli tomu slabsimu kr.

snezenka123
10. pro 2017

Tady pro srovnání. Horní je z dnešního rána, spodní ze včerejšího podvecera.

lucccinek
10. pro 2017

@snezenka123 ano na tom hořejším je čárka krásně vidět 🙂 ja vždy ze začátku taky trošku spinila to se mimi zahnizduje ;) jestli vyloženě nekrvacite jako při menses tak si myslím ze,by to melo byt v poho

neria55
10. pro 2017

@snezenka123 druhá čárka tam je, k Dr. bych nejela, co se má stát se stane. Pořád může mrcha přijít, to neovlivníš. Držím palce ať sílí 🍀

snezenka123
10. pro 2017

@lucccinek mooc díky. já byla těhu třikrát a nikdy nekrvácela..ani nešpinila. nedošla ms, a těhu testy jsem měla pozitivní až pár dní po vynecháni. tento cyklus mě cca 8dpo strašně bolely kříže a břich, že jsem si už myslela, že to dostanu,ale po dvou dnech to odeznělo a to slabší krvácení je mi divné,protože trvá už skoro týden...uvidím, snad to přejde,doufám❤

lucccinek
10. pro 2017

@snezenka123 snad to bude v pořádku 🙂 a kdyby se Vám něco nezdalo tak si dojdete k doktorovi at mate klid držím palecky 🙂

snezenka123
10. pro 2017

@lucccinek opravdu moc děkuji za Vaši podporu❤ozvu se, jak jsem na tom

lucccinek
10. pro 2017

@snezenka123 není vůbec zač 😘

dendule94
10. pro 2017

@snezenka123 hezky vam druha carka sili. To spineni nemusi nic znamenat. Tak ted uz jen aby ms nedorazila. Potichu gratuluji a drzim palecky 😊

snezenka123
10. pro 2017

@dendule94 děkuju.já nikdy spinení neměla,tak jsem z toho nervozní. psala jsem známému co je gyndař a řekl at když tak zajedu na pohotovost,že udělají utz(což vím, že by tam stejně nic neviděli)a vzali krev a kdyby se těhu potvrdilo napsali by ultrogestan..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru