Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

pandabox
28. dub 2018

@maarkeetkaaa ja mam doma 16 mesicni..🙂) prave hledame novy byt, bydlime ve 4 patre bez vytahu, jestli se dvojcata udrzi a plus mala tak to tady uz nedam🙂) no ceka nas novy zivot🙂

pandabox
28. dub 2018

@maarkeetkaaa ja byla u doktora na prelomu 6 a 7 tt (srdicka obe videt uz byla), ale ja mela jit na pravidelnou prohlidku, hezky to vyslo🙂 ted diky dvojcatum jsem brana jako rizikova a budu dochazet co dva tydny..

pandabox
28. dub 2018

@ennyvux musi!! drzime palce.

maarkeetkaaa
28. dub 2018

@pandabox take mame s poskladanim se doma problem. Sice jsme se v prosinci prestehovali do baracku, ktery jsme si zrekonstruovali. Ale mame hotove jen prizemi, kde je jedna loznice a na podkrovi musi chlap zacit pracovat.. taky jsem mu to oznamovala slovy: ze by mel zacit delat na pokojiccich nebo se sem za chvili nevejdem 🙂 mozna ti ty kontroly co dva tydny i zavidim , ja se na kontroly vzdy tesila a mrzelo, me ze to neni casteji..

pandabox
28. dub 2018

@maarkeetkaaa ja to mam presne naopak, ja mam svoji Porodni asistentku a k lekarce bych vibec nemusela..🙂 krom tech tri UTZ.

maarkeetkaaa
30. dub 2018

@pandabox tak ja se dnes objednavala k doktorce, sestricka se teda neptala proc se objednavam, ale jsem objednana az na 18. kvetna a to budu uz 8+0.. takovy cekani :(

petapal
30. dub 2018

@boogie123 co nez blesku vyfotit

vendelinka08
30. dub 2018

@maarkeetkaaa to ale vůbec ničemu nevadí, alespoň se nebudeš stresovat, že ještě něco nejde vidět.... nemá smysl tam chodit dříve... jo a všimla sis v kolik hodin jsi napsala příspěvek a co jsi napsala do příspěvku? ta 18 plus 8?

maarkeetkaaa
30. dub 2018

@vendelinka08 tak toho jsem si nevsimla 🙂 jeste ze to nebyly sestky :D :D ale krasna shoda nahod..

makikubi
1. kvě 2018

Holky clear blue po rozebrani ? Ja vim furt se to resi ale kdo rozebiral ? Test mi udelal minus i plus tak nevim

maarkeetkaaa
1. kvě 2018

@makikubi jak vam udelal minus i plus ? :(

makikubi
1. kvě 2018

No prvni se udelala knizka 🙂 a pak v rohu se mi udelalo minus pak silnejsi plus ... asi vadny test jen jsem chtela vedet jestli ho nekdo otevrel jak mel carky 🙂

vendelinka08
1. kvě 2018

@makikubi s timto vubec nenam zkusenost...neni lepsi normalni papirkovy..kdyz to stejne rozebirate?

maarkeetkaaa
1. kvě 2018

@makikubi to je divne to spis vypada na vadny test.. me vzdy ukazal bud jen minus a nebo plus s tydny poceti.. o rozebirani jsem cetla i pri minus pry byli uvnitr dve carky.. delala jste ho rano ? Uz mate zpozdeni ? Ja mela dva dny pred ms z rani moci pidi ducha jela jsem pro clearblue at mam jasno.. a i kdyz to nebylo z ranni moc tak ukazal +.. s clearblue mam jen dobrou zkusenost..

lachtanice86
1. kvě 2018

@makikubi jakmile je knížka, je to vadný test. A ten digitální nikdy nerozebirat.

lucinka2288
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
3. kvě 2018

Tehotensky test muze po case zmenit vysledek,proto je treba ho precist hned.Staci umet cist.

spejsek
3. kvě 2018

@lucinka2288 ja si myslim, ze neukazou. Barvivo je jiz vypotrebovane.

terkakerka
9. kvě 2018

Dnes by to šlo,ale to by mě musel někdo znásilnit, protože není s kým :D :D

ivorys
9. kvě 2018

Holky, co si o tom mam myslet? MS jsem mela presne v terminu (3.5.-7.5.), dnes lehke jednorazove zaspineni a TT ukazal tohle.
Je fakt, ze jsem ted nemocna, muze to mit na to vliv?

maarkeetkaaa
9. kvě 2018

@ivorys nemoc by na pozitivni test nemela mit vliv..

terkakerka
9. kvě 2018

@ivorys že gratuluju k 👶
👍

maarkeetkaaa
9. kvě 2018

@ivorys skocila bych k dr.. nechci byt za strasaka, ale to ze prisla ms by mohlo znamenat, ze se jedna o mimodelozni no a nebo jste tehotna vyjimka s pokracujici ms..

marttul
9. kvě 2018

@makikubi tohle je bohužel na testu po rozebrání i když je negativní...také jsem si obdobím rozebírání prošla...a vážně byl test negativní....i s tímhle...raději nerozebírat...

vendelinka08
9. kvě 2018

@ivorys a máš nějaké příznaky, které tě vedly k tomu dělat tt? asi bych určitě zašla co nejdříve k dr, aby se buť těhu potvrdilo nebo aby se to vyřešilo. Dělala sis test i před MS?

ivorys
9. kvě 2018

@vendelinka08 zitra zavolam k dr a hned se objednam. Test jsem si delala 2 dny pred ocekavanou MS a snehobilo...a ted tohle. Zadne priznaky nemam, ale prosla jsem si mimodeloznim loni v prosinci, tak jsem vystresovana, ze se historie opakuje 🙁

vendelinka08
9. kvě 2018

@ivorys to me mrzi..snad to mimodelozni nebude. Dej vedet..drzim palce at je to mormalni tehu.

misko5
Autor odpověď smazal
Zobraz
misko5
Autor odpověď smazal
Zobraz
weerruu
15. kvě 2018

Holky a nevíte někdo něco o Lauře? Ty, které jsou tu dýl vědí, kterou myslím. Nejsem si jistná, jak měla tady ten nick, ale byla starší, moc milá a s mladším přítelem ještě oc chtěli vlastní. Nevíte? Často na ni myslim, kdo ví jak se má.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru