Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

norna
15. kvě 2018

@weerruu tak to jsme dve taky bych rada neco vedela..sledovala jsem dlouho dobu jeji pribeh ...ale taky vubec nevim...

vapka
15. kvě 2018

@weerruu Poslední co jsem četla, tak v zimě o mimi zase přišla hned ze začátku, no a pak to už asi vzdali...

esterkae
16. kvě 2018

Ahoj holky, co myslite? Ryska nebo slaba carka? Jsem teprve 6 dpo..

agneska7
16. kvě 2018

to ukáže jen čas 🙂

jaja01k
16. kvě 2018

@esterkae Ja tam nic nevidim, ale 6 dpo je na testovani hodne brzy. Drzim palce, at se za par dni carka objevi 🙂

sangina
17. kvě 2018

Dobrý den..nějaký náznak červené linky tam je..opakujte za dva ,tři dny

luciebx
17. kvě 2018

@esterkae riska.. a je opravdu moooc brzy

esterkae
17. kvě 2018

tady z dnesniho rana. Asi fakt jen ryska ☹ Ale je opravdu jeste brzy..

radus22
17. kvě 2018

Dle mně je hlavní psychika, neřešte to tak 🙂 čím víc se na to soustředíte, tím to bude trvat déle. Mluvím z vlastní zkušenosti 🙂 od září loňského roku jsem hledala pořád duchy a hlídali si ovulaci, kdy ji mám a pak v prosinci jsme se stěhovali, já na nějakou ovulaci a tak neměla čas a pak najednou si říkám, ty jo já mám týden zpoždění a teď jsem 27tt. Prostě jsem na to nemyslela a šlo to hned. Najděte si nějaký koníček nebo tak a nehledejte duchy 🙂

lachtanice86
17. kvě 2018

@esterkae 6dpo tam ani nic být nemůže

pandabox
17. kvě 2018

@ivorys jak t to dopadlo?

pandabox
17. kvě 2018

@esterkae ja tam taky trochu ducha vidím. .🙂

vapka
17. kvě 2018

@esterkae Něco tam vidím, ale bude to spíše ryska.... 6DPO by bylo hodně brzo.... dnešní test? 😀 Držím palce

esterkae
17. kvě 2018

@vapka Dnesni test je ten druhy co jsem sem davala a dnes jsem 7 dpo

esterkae
17. kvě 2018

@vapka a prave se mi zda, ze od toho vcerejsiho je ta carka vic videt..

vapka
17. kvě 2018

@esterkae Jj, už to vidím, no bylo by to pěkné, slyšela jsem, že vyšší HCG je u dvojčátek 😀 No, ještě je tu varianta zajít na krev a tam se ukáže na 100pro 😀

esterkae
Autor odpověď smazal
Zobraz
esterkae
18. kvě 2018

Tady je dnesni. Jsem 8 dpo. Nevim jestli jsem blazen, ale zda se mi, ze tmavne.

martina1317
18. kvě 2018

@esterkae jako něco tam teď vidím, ale příjde mi, že ho máš jakýsi rozmočený? 🙂

esterkae
18. kvě 2018

@martina1317 neni rozmoceny, je vyndany z plastu, tohle uz je po uschnuti

martina1317
18. kvě 2018

@esterkae tak držím palce ať sílí, uvidíš za pár dní... dej tomu čas. Stejně nic neuspěcháš ;)

vapka
18. kvě 2018

@esterkae Jj, také myslím, že tmavne 😀 no tak držím palce a chápu tu nedočkavost a i to testování takhle brzy 😀 Kdy je termín MS?

esterkae
18. kvě 2018

@vapka uf, tak nejsem blazen :D Zatim se vzdycky objevi az po uschnuti.. Termin ms mam az pristi ctvrtek, takze jeste je dost casu. Dnes mam 8 dpo.

vapka
21. kvě 2018

@esterkae jsem celá napnutá, co další testy?

modrypitrisek
22. kvě 2018

@esterkae Taky by mě zajímalo, jak to dopadlo. Též jsem testovala takhle brzo, jen obyčejné čínské testy a 7DPO už na mě vyskočil pěkný dušík, takže věřím, že i 6DPO by něco bylo vidět (kór na "lepším" testu). Držím pěsti 🙂

laura7279
24. kvě 2018

Ahoj snažilky 🙂 Dlouho jsem tu nebyla jak se máte? Občas nakouknu, ale není moc času. Z některých co tu byli jako snažilky jsou už tehulky nebo naminy, ale koho tady stále nevidím je tornadolu. Termín měla v dubnu, ozvala se naposledy asi měsíc před porodem a od té doby nic. A navíc její blog je neaktivní. Nevíte něco??

norna
24. kvě 2018

@laura7279 ahoj dlouho jsi tu nebyla...sledovala jsem tvuj pribeh a pak me mrzelo kdyz se to utlo...Jak se jinak mas?neco noveho?koukam ze jsi se dala do skupiny tehulek ze by konecne__😉😉...Ja uz to mam za par .....Jinak jsem rada ze te tu vidim 🙂

sasala
28. kvě 2018

ahoj holky dlouho jsem tu nebyla poté co to nedopadlo dobře... chci se zeptat jakou máte teď zkušenost s testy dr. max? Jsem 11 DPO a ráno jsem si dělala test ale na něm nic... Šla jsem do práce a když jsem teď přišla tak tam je duch. Dělá prosím dr. max duchy po zaschnutí i když nejste těhotné? Moc děkuji

sasala
28. kvě 2018

Ještě foto. Sice to není vidět na fotce ale normálně ano

lachtanice86
28. kvě 2018

@sasala udělal mi ducha v únoru tohoto roku. Po limitu nebrat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru