Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
lucias135
6. srp 2015
Misimisi: takze jsi byla tehotna??? 🙂
lucias135
6. srp 2015
A jeste jeden dotaz 😃 pripadam si jak debil uz 😃 vzdy kdyz jsem nela pred mens. Tak me strasne boleli prsa a ted vubec jen mam zvetseni bradabky.... a mam takovy pruhledny vytok jako voda cira... :-| tak prave nevim si rady... pritel se uz radoval ze budem mit druhe miminko 🙂
sobtik1986
6. srp 2015
@lucias135 jak jsem ti psala na digitál je brzy je to citlivost 25 takže i když má ducha na 10 tak ti ukáže mínus. Zkusila bych ho až v den očekáváné ms jinak ob den proužek a uvidíš jestli sílí 😉
lucias135
6. srp 2015
Dekuji 🙂 jinak prikladam foto dnesniho digi
misimisi
6. srp 2015
@lucias135. Ano 🙂 Cekam v listopadu holcicku 😉
lucias135
6. srp 2015
@misimisi
@misimisi tak to gratuluju 🙂 ja doufam ze se budem taky radovat 🙂 ... jinak jsrm ted brouzdala po netu pac mi to neda s tim digi... a tam byla fotka negativni a byla tam ciste carka minus a zadny obrys... 😃
marycz
6. srp 2015
@misimisi dneska jsem si opět ráno dělala test...Verto 10 byl zase duch, ale už výraznější a mamatest bílý...včera jsem po sexu červeně zakrvácela a od té doby nic...to jsou šoky toto 😃 😃
misimisi
6. srp 2015
@marycz Máš nějaké divné ty mamatesty 😃 Ale tady je pěkná čárka, je růžová a sílí, tak to je důležité 😉 U prvního těhotenství jsem taky zakrvácela cca 5 dní před termínem MS, někdo zašpiní nebo zakrvácí kolem MS, může to být i ze zavrtávání vajíčka, doktrorka se nad tím tenkrát nepozastavila.
marycz
6. srp 2015
@misimisi jsem z toho debil 😃 , dnes jsem 26DC....v podstatě bych zítra nebo v sobotu měla dostat...
ten mamatest je fialový...jaká je to citlivost? 10? asi skočím zítra na krev...nebo se na to vykašlu, počkám do pondělí a uvidím co bude 😃
jo a minulý cyklus jsem měla 33 dnů...nikdy se mi to nestalo....všechny testy negativní....pravděpodobně anovulační cyklus....
misimisi
6. srp 2015
@marycz Skoč si, ať máš jistotu teda 😉
misimisi
6. srp 2015
@marycz Na Viniční v Brně za to chtějí přes 300 kč, tak to zkus i jinde 😉
marycz
6. srp 2015
udělají mi to v nemocnici v labáku? konkrétně bych šla do Uherského Hradiště...a výsledek je na počkání? nebo jak?
misimisi
6. srp 2015
Jestli tam je laboratoř, tak jo 😉
marycz
6. srp 2015
je tam oddělení klinické biochemie a mají v popisu, že to dělají za 255,-kč...tak se ještě rozhodnu a pak bych písla 🙂 díky moc za Tvůj čas 😉
bajunka
6. srp 2015
dá se koupit i krevní těhu test na domácí použití a je to levnější než laboratoř,ale nejlepší je asi ty dva dny počkat 🙂
misimisi
6. srp 2015
@bajunka Fakt? Kde, kdy, jak za kolik? 😃
misimisi
6. srp 2015
@bajunka Tak jsem ho vygooglila, vypadá to zajímavě, jen ten obchod mi nic neříká.
misimisi
6. srp 2015
By to teda v lékárnách mohli mít, když to existuje, ale asi nemají...
marycz
7. srp 2015
@bajunka
@misimisi jsem to dneska regulérně dostala...už chápu ty duchy...jsou fakt falešné a už ty testy kupovat určitě nebudu...Dr.MAX je jasná volba 😃 mějte se krásně holky a ať vám to šlape 😉
misimisi
7. srp 2015
@marycz Tak to je mi líto 😞 Hele, jestli tam u vás neprodávají dobrý test, tak si jich pár objednej přes net, ať je máš doma, no. Ale za mě ten mamatest je dobrej 😉
bajule
7. srp 2015
Je tam důůůůůch ?
speratovalucie
7. srp 2015
@bajule Jo vidim ho
bbvcelka
7. srp 2015
@bajule myslím že je,i když mamatest..nejlepší testy jsou z globusu..mám to i víckrát potvrzeno.. 😉
bajule
7. srp 2015
@bbvcelka To není mamatest, ale cemio gravitest... Mamatest je na ...... dělá krásný // a nic z toho...
bbvcelka
7. srp 2015
@bajule aha ale vypadá stejně..
anyt9178
7. srp 2015
Ahoj holky vidíte něco? 🙂
anyt9178
7. srp 2015
@bajule je tam 🙂
bbvcelka
7. srp 2015
@anyt9178 jo jo ducha vidím