Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

liubov
8. kvě 2014

@nataliska1991 ano, je tam 😉

tarinka18
8. kvě 2014

Gratulujem🙂

tilda
8. kvě 2014

@nataliska1991 gratulujem,mami ;)

nataliska1991
8. kvě 2014

Dakujem vam moc baby 🙂 citala som konika uz dlhooo a uz som ani neverila , ze nebudem ta co cita a gratlujebale naopak 🙂 pomohlo len zabudnut..

augustovkaa
8. kvě 2014

@nataliska1991 Si tehotná🙂

nataliska1991
8. kvě 2014

@augustovkaa este to neviem prijat uvidime co povie doktorko 🙂

augustovkaa
8. kvě 2014

@nataliska1991 Ja som bola tehotná už dva krát a vždy to bol pre mňa šok v pozitívnom zmysle, test ti potvrdil tehotenstvo🙂 Budem ti držať palce🙂

nataliska1991
8. kvě 2014

Vazim si to dakujem. Kedze este nemeskaju tak az bud. Tyzden pojdem ☹ veru sok to bol doteraz som si kazdy mesiac myslela, ze som urcite a vcera som na to kaslala a..🙂

zuzica219
8. kvě 2014

ja som si tiež robila taký klasický a jediný, kto videl 2čiarky som bola ja a bola som tehotná, takže gratulujem, ale ešte chvílu počkaj pri poslednom tehotenstve mi napr.nevyšli 3 testy a vedela som 100%že som tehotná... 😉

melanka21
8. kvě 2014

@nataliska1991 ano je to tam gratulujeeeem 🙂 drzim palusky 🙂

nataliska1991
8. kvě 2014

Ste zlate :-* ano pockam urcite ale tazke to bude 🙂

pampalin
8. kvě 2014

@nataliska1991 Strašně moc gratuluju!!! 😉

pajuszka
8. kvě 2014

počkám teda do pondělí pak se uvidí...

saraha1
8. kvě 2014

@nataliska1991 vypada to slibne 🙂.. gratulace.

Jen tak mimochodem jsem vcera cetla forum, kdy to ma clovek oznamit ostatnim. Clovek by to nejradsi rekl vsem a pak si rikam, ze zbytecne, kdyby se neco pokazilo. Pred mamkou to vic jak jeste tyden neydrzim urcite. Dnes ma prijit na navstevu a doufam, ze nebude mit dotazy nejaky.
Nejhorsi je, ze budu mit obavy cely tehotenstvi. Sice si asi po 1. trimestru lehce oddychnu, ale stejne se clovek porad bude bat.

satanka1
8. kvě 2014

@saraha1 u nas vedia skoro vsetci,aj kamosi...ale nevie nikto z muzovej rodiny

pt1981
8. kvě 2014

@saraha1 ahojky, to víš, že jo, jsi šikovná, žes dala dolů tolik, máš můj obdiv. Já jsem kdysi dáááááávno dokázala shodit 37kg a dodneška mě mrzí, že jsem to nechala zajít tak daleko, že mám vše zpět i s "bonusem". Ale co už...
No, ty potraviny mi říkala mudr a taky má sestra, která byla těhotná loni a toto vše jí taky zakázali.... S tavenýma sýrama jsem ale asi jediná, nikoho v mým okolí neznám, kdo byměl zakázaný. Ale jednou jsem si stejnak chleba namazala a k tomu rajčátko, mňam! Já si myslím, že se to hlavně nemá přehánět a jestli zhřešíš výjmečně, tak se snad nic stát nemůže. Aspoň podle mě... Ale ať máš klídek, tak se zeptej svojí mudr na gyndě, co ti nedoporučí. Vím, že je i hodně bylinek, kterým je potřeba se v těhotenství vyhýbat... Třezalka, list maliníku, hodně skořice se nemá.... Víš jak, toho je tolik, že by jeden zblbnul....

saraha1
8. kvě 2014

@pt1981 no ja jsem chtela zacit na krabickovy diete (ta knizka), ale to ja proste nedavam ridit se nejakym jidelnickem a taky to byly maly porce, bych vazne hladovela. Tak jsem po par tydnech zacala s motivatorem (zapisujes, co jsi snedla a co jsi delala a mas prehled), pak jsem presla na kaloricketabulky.cz a jsem spokojena. Hresim skoro kazdej den 😀, ale snazim se hejbat. A mam teda velikou vyhodu, ze jsem nikdy predtim dietu nedrzela, takze metabolismus je rozjetej a funguje asi tak, jak ma.
@satanka1 No jinak byla mamka na navsteve, zacala s dotazama a ja samozrejme podlehla. Chudinka moje samozrejme neudrzela slzu v oku 😀. Jsem jedinacek, jeji holcicka, a jsme obe citlivky, takze jsem to cekala (obrad na moji svatbe jsme probubely obe 😀).
S tim jidlem je to zapeklity. Leccos si v kidu odpustim, ale u tech syru nevim, nevim 🙂. Treba u me bude fungovat casem to, ze na to stejne nebudu mit chut.

satanka1
8. kvě 2014

@saraha1 veru mozno ta aj chut prejde.ja som dnes vnutro wc misy videla zatial 3x a jedine co som v sebe udrzala bola sucha ryza.

saraha1
8. kvě 2014

@satanka1 ty jo, to je pro me uplne zvlastni predstava.. zvracela jsem v celym zivote 4x. Naposledy pred 14 lety. Tak se drz!

satanka1
8. kvě 2014

@saraha1 v tehu to mozno zvladnes za 1 den...pri prvej dcere som letela na wecko aj 10x za den.mne byva zle cele dni a ze ranne nevolnosti ..trt...predvcerom som blinkala o pol 1 v noci.drzim palce,aby ta to obislo.Ja som po vianociach o jedno babo prisla..tak som v podstate rada za kazdy takyto den.

saraha1
9. kvě 2014

@satanka1 tak moc drzim palecky, aby neprislo dalsi zklamani. Ja jsem zvedava, co mi rekne dr v pondeli. Prestal me na dva pobolivat podbrisek, az jsem se lekla, ze se neco deje, ale dnes se zase podbrisek ozyva 😀. Nechutenstvi zatim zadny a prsa boli vice ci mene uz nekolik tydnu 🙂. No a jinak mi na cele dneska vyskakalo asi 200 minu pupinku akne, fakt nadhera!!! 😀

saraha1
9. kvě 2014

@kukucka15 snad jsem nezeskala tvoji zpravu nekde.. tak co test?
@lennaaa jak se dari? 🙂

mia2013
9. kvě 2014

@kosalucy supeer 🙂 bez pochýb budeš mať miminko. Gratulujem úprimne a zo srdca. Je úžasné sledovať zrod nového života.

satanka1
9. kvě 2014

@saraha1 akné vyskakuje aj mne a podbruško ma už nebolí..tak nepanikár 🙂 všetko je ok 😉

kukucka15
10. kvě 2014

@satanka1 ja tiez vraciam rano naobed vecer vsetko co zjem je hned von 😠 a potom sa clovek boji aj nieco zjest 😒

@saraha1 nezmeskala test bol pozitivny 😉 🙂

kukucka15
10. kvě 2014

@lennaaa v pondelok sa chystam uz sa neviem dockat 😒 nerada tam chodim 😠 😀

satanka1
10. kvě 2014

@kukucka15 no veru...tym padom mi vobec nechuti,od rana mam pretoceny zaludok,som hladna a na nic nemam chut.

saraha1
10. kvě 2014

@kukucka15 tak gratulace!!! teda s tim zvracenim to je dilo devcata @satanka1, me je fajn 🙂. Tak snad vas to brzo opusti nebo se aspon zmirni.

kukucka15
10. kvě 2014

@saraha1
@satanka1 No to dufam lebo ja by som zedla aj kona ale sa musim krotit 😀 😀 ved od vtedy ako zvraciam som dala dole 3 kila 😠 pri prvom som taketo problemy nemala ale teraz je to hrozne a najhorsie je to ze ani nemusim nic citi staci ze si predstavim ten pach 😀 😀 to je sila a ako mi prestalo chutit maso ani citi ho nemozem 😀 😀

satanka1
10. kvě 2014

@kukucka15 maso ani ja,parky nemozem ani vidiet,kava,cokolada bleee,otvorena chladnicka fuuuj

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru