Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kukucka15
10. kvě 2014

@satanka1 otvorena chladnicka aj mne vadi 😀 ale mne ten pach aj ked ziadny nieje ja uz ked si to predstavim fuj asi budem bezat uz mi kruti zaludok 😖 😖

saraha1
10. kvě 2014

@kukucka15
@satanka1 jejda, vy si to teda "uzivate" 😀. To ja bych zase snedla uplne vsecko!!

kukucka15
10. kvě 2014

@saraha1 Jaj mozno by som aj zedla keby to neslo vsetko von 😀 😀

satanka1
10. kvě 2014

@kukucka15 rano som zjedla piskoty..isli von,potom pastekovy rozok..aj ten isiel von a pred chvilou som jedla fran.zemiaky..zatial sa drzia.Dcera si vcera umyla vlasy a normalne som musela ist co ma natahovalo z toho samponu.
@saraha1 baby..kedy mate termin?

kukucka15
10. kvě 2014

@satanka1 no termin ja este neviem cakam na pondelok 😉 ja som jedla moje oblubene kolienka na kyslo samozrejme bez masa takze len kolienka so stavou ale sa mi dako krutia tak cakam kedy vystrelim ako strela lebo mi nejak neni dobre ..ale dala by som si bagetu dobru zeleninovu aj dve by som zedla neviem ci nezbehnem sa prejst do mesta 😀 😀 alebo dakoho vyslem nech mi ide kupit 😀 😀 😀

satanka1
10. kvě 2014

@kukucka15 kedy si mala poslednu mrchu?

kukucka15
10. kvě 2014

@satanka1 poslednu som mala 28.3.

satanka1
10. kvě 2014

@kukucka15 tak mas termin 2.1.2015...ja mam den pred tebou 🙂

kukucka15
10. kvě 2014

@satanka1 sranda 🙂 len ja strasne tuzim mat dievcatkooo ..chlapa uz mam

satanka1
10. kvě 2014

@kukucka15 no ja to mam trosku komplikovanejsie 🙂 ...ja mam s byvalym muzom babu a chalana a terajsi muz s byvalou zenou ma 3 baby...velmi rada by som mu dala syna...ale mne osobne je to uplne jedno a muzovi tiez,ale po 3 babach by sa asi velmi potesil synovi. Po vianociach sme o jedno babenko prisli...tak teraz chceme,aby to hlavne dobre dopadlo.

kukucka15
10. kvě 2014

@satanka1 Tak to urcite hlavne nech je to zdrave poznam to ja som takto o babenko prisla pred 2 rokmi ale strasne tuzim po dievcatku 🙂

saraha1
10. kvě 2014

@satanka1
@kukucka15 ja posledni MS 26.3. takze jsem jeste o den pred pred satankou..to mame pekne za sebou 😀. Ja si zrovna barvim vlasy a amoniakovou barvou, asi to neni v tehu idealni, ale z to ma hrozny. A jasne, ze to smrdi, ale dneska mi to i stipe v nose a spousti rymu, coz se mi noralne nestava. Jinak my co jsme spolu s manzelem chceme holcicku. Ale samo, ze zdravi mimnko jakyhokoli pohlavi je to nejdulezitejsi.

kukucka15
10. kvě 2014

@saraha1
@satanka1 veru hlavne ze nech je zdrave aj ja sa chystam si farbim lebo mam strasne vyrastene 🙂 aaa uz som bola aj wc misu poobjimat hned mi je lepsie 🙂 😉

satanka1
10. kvě 2014

@kukucka15 to poznam tu ulavu..

@saraha1 A veru super to mame za sebou...31.12.2014,1.1.2015 a 2.1.2015. Som zvedava ako sa narodia naozaj 🙂

saraha1
10. kvě 2014

@kukucka15
@satanka1 je, omlouvam se za preklepy a pravopisny chyby, uz vazne blbnu 😀. Jdu za chvili na oslavu narozenin moji kamaradky. A myslim, ze se to stejne provali. O me se vi, ze kourim a piju za kazdych okolnosti (pri nemoci, kdyz mi neni nejlip), takze jakakoli vymluva, proc dneska nekourim a skoro nepiju, neobstoji. Ale co no, tak to budou vedet. Snad se to neroznese dal rychlosti blesku.

00iva00
10. kvě 2014

ahojte...viem ze sem to asi patrit nebude...ale potrebujem poradit.. :/ ...chcela som sa opytat ci som v 5tt a 3d...od zaciatku 5tt mi je neskutocna zima ked sa schyluje k veceru..aj ak je vonku horuco..moze to byt zle znamenie alebo je to normalne??..bojim sa ze opet pridem o babetko :( ..dakujem

satanka1
10. kvě 2014

@00iva00 normálne..neboj 🙂 aj ja som nahodila pred hoďkou mikinu a hrubé ponožky

00iva00
10. kvě 2014

@satanka1 dakujem...az sa mi ulavilo velmi 🙂

saraha1
11. kvě 2014

@00iva00
@satanka1 ja taky to mam, ne kazdej vecer, ale vetsinou..i behem dne, byva mi zima vic nez jindy, vecer mi pak pride, ze uplne salam, ale je mi zima.

00iva00
11. kvě 2014

@saraha1 dakujem...apon uz viem ze je to normalne... 🙂 a nemusim zbytocne stresovat 🙂

kukucka15
11. kvě 2014

ahojte zienky ako ste sa dnes mali ? ja som akurad vyliezla z wc-ka , uz som zas o par deka lahsia 😀

satanka1
11. kvě 2014

@kukucka15 taky tak ...

saraha1
11. kvě 2014

@kukucka15 ahojkjy, ja fajn 🙂. Valim se celej den, honi me mlsna trosku, lehce tlaky v podbrisku skoro celej den. Takze vlastne nic novyho. Jen ta zitrejsi prace to kazi 🙂. Nezkousela jsi neco na tu nevolnost?

sonidlov
11. kvě 2014

Baby prosim vas vidite tam nieco? 22dc

natalca
11. kvě 2014

@sonidlov ja nieco vidim 😉

sonidlov
11. kvě 2014

@natalca fakt nemam haluze? Si mila dufam bude iba silniet.

natalca
11. kvě 2014

@sonidlov drzim palce, nech pekne silnie a nie je to len duch 😉

sonidlov
11. kvě 2014

@natalca dakujem a pevne verim ze to tak bude

lennaaa
12. kvě 2014

@saraha1 v rámci možností...po ránu žaludek na vodě...a připadá mi že musím častěji aspoň něco malého zakousnout aby mi nebylo špatně,jako nezvracím,ale žaludek je takový vláčný. ale nějak nemám na nic chuť.furt se mi říhá 😀 začínaj mě bolet bedra, v podbříšku pobolívá, a někdy večer upe křeče... i když nebolí tak se převaluju a nemůžu usnout třeba i 2 hodiny, ráno nebývám ani nějak unavená.nic se mi ale nechce.takže asi tak 😀 jinak dobrý 😀 dneska jdu k doktorce, jo a ještě ....sem tam průjem..a nějak víc mi vadí různé ,,pachy,,.. 😀 a jak se daří tobě?? 🙂

lennaaa
12. kvě 2014

@satanka1 lednicka otevřena mi taky celkem vadí...i nějak víc mi vadí různé pachy.připadá mi že mám snad všechny příznaky...nejhorší jsou teda ty občasné křeče v noci a bolesti bederní páteře.a taky to že prostě nejde usnout...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru