Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tynulkaxix
14. srp 2015

Holky tak mam hladinu hcg 18 to je asi malo co ☹

bluekobylka
14. srp 2015

@tynulkaxix já myslím, že hlavně záleží kolik jsi dpo, možná jsi tehu krátce. Já cca 11 dpo hCG v krvi 5,3 ( včera) nezbývá než čekat..

tynulkaxix
14. srp 2015

@bluekobylka kdy ja nevím kdy byla ovulka, tenhle měsíc jsem to nesledovala
@weri ja ty tabulce něj a nerozumím, vysvetlis mi to?

megy
14. srp 2015

@tynulkaxix hladina 18 je už k těhotenství - málo to není 🙂 kdyby jsi nechala dělat test zítra, tak by to bylo jako u mě tenkrát 🙂 myslím, že se můžeš potichoučku radovat 🙂 gratuluji

tynulkaxix
14. srp 2015

@bajunka podle ty tabulky je to teda málo co ☹

bajunka
14. srp 2015

ale ty nevíš kdys měla ovulku, je to spodní hranice,ale je to tam 🙂, dej mu čas

bluekobylka
14. srp 2015

To nám nikdo neřekne, obě jsme ve druhé části od 3 do těch 426...teď nezbývá než čekat já mám 3 dny před MS..a jsem rada i za 5,3! To je nevýhoda dnešních možnosti, naše mamky nic nerušily a čekali na MS.

tynulkaxix
14. srp 2015

@bluekobylka ja mam den ms dneska

alkuska
14. srp 2015

@tynulkaxix Heleď, stejně ti nezbývá než počkat. Na začátku ten start může být pomalý. Nestresuj, dělej testy po dvou dnech, nikdo ti stejně nic jiného neporadí. HCG 18 není moc, může to stoupnout, nebo klesnout zpátky na 0 a dostaneš to, a vůbec nijak to nemůžeš ovlivnit... A nikdo není jasnovidec aby ti řekl jak to dopadne. Plně tě chápu, taky jsem stresila, ale vážně to nemá smysl, neřeš to tak, zkus další test za dva dny. Držím palce.

tynulkaxix
14. srp 2015

Jo a holky ovulku jsem mela si myslím v rozmezí od 28.-31.7.

tynulkaxix
14. srp 2015

A uhnízdění minuly víkend

bluekobylka
14. srp 2015

No vidíš já 1.8 potvrzeno utz. Myslím že je to normální začátek tehu, chovej se jak těhotná odpočívej a drz nám palce, víc dělat nemůžeme.

tynulkaxix
14. srp 2015

@bluekobylka ti takhle brzy potvrdili utz jo? Budu nám držet palečky.

bajunka
14. srp 2015

předpokládám že 1.8 ji potvrdili OVU 🙂

lucykal
14. srp 2015

@tynulkaxix ahoj ona neni důležitá ak uplně jaká je hodnota, ale jaks e bude znásobovat. Každý máme jinou hodnotu počáteční.

tynulkaxix
14. srp 2015

@lucykal dekuju 🙂 v pondělí zajdu znovu na krev a uvidí se. Ted mam duchy v obdobi ms, při prvním tehu jsem mela ducha az po několika dnech zpoždění

misimisi
14. srp 2015

@tynulkaxix To není málo 😉 Negativní to berou do 5 😉

tynulkaxix
14. srp 2015

@misimisi fakt? Jee dekuju za pozitivní zpravu 🙂 hned je mi lip 🙂

bluekobylka
14. srp 2015

Potvrdili mi ovu, já jdu na krev ve středu, dřív na to nemám nervy..Ale carecka slabá na 10 testu dr.max je, tak obden testnu a uvidí se bude.

tynulkaxix
14. srp 2015

Holky ted mi máma řekla (je zdravotní sestra) znám tu hodnotu hodně malou a ještě mám u ni otazník. Ze bud jsem tehotna chvíli a nebo že je to falešný tehotenstvi ☹

bluekobylka
14. srp 2015

@tynulkaxix tak počkej do toho pondělí, těhotenství začíná hCG od 0 a chce to někdy čas, buď rada za tu hodnotu co mas teď, co by za to jiný holky daly..já vždy hCG menší než 0.2 a teď 11 dpo přes 5 a to už je pozitivní nad 5 a čekám co dal, řešit ti nemá cenu, nedá se nic dělat než čekat jak se tam vše vyvine, a lepší když to odejde než mít nemocné dítě ..ber to tak a nech to konovi znáš to

radomila1982
14. srp 2015

@bajule popravde nevim co mi pichnul, nerikal to...ale vzhledem k tomu jak mi je dnes šoufl..dekuju ti moc...Za týden se objednam k dr.

bajunka
14. srp 2015

@tynulkaxix a kolik jsi za ten odběr vlastně platila?

radomila1982
14. srp 2015

mně je jen divny, proc po 14ti dennim spozdeni byl test negativní a utz prazdny...a po tydnu na dvou testecj silne carky...

bajunka
14. srp 2015

@radomila1982 třeba jsi měla OVU až ke konci cyklu...

tynulkaxix
14. srp 2015

@bluekobylka doufám že to bude pěkně růst, verim tomu 🙂 urcite to budeme mit obě v pořádku 🙂

@bajunka stalo to 254,-, ale jelikož paní za pokladnou neumí počítat zák mi vrátila o stovku vic 😀

bluekobylka
15. srp 2015

Huraa TT dnes už krásná čárka 🙂 13 dpo takže to roste!

tynulkaxix
15. srp 2015

@bluekobylka tak to je super 🙂 ja jsem jela má víkend k babičce, tak tady netestuju, ale zítra az přijedu, tak si testik udělám a doufám že poroste. Včera když jsem srovnávala testy co byli ob den ta
k šlo vidět že roste, tak snad to tak bude dal

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru