Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
lumixii
15. srp 2015
Ahoj holky, dnes jsem 31 DC dávám fotku, vidíte tam něco, nebo mám už halucinace? 😃
anyt9178
15. srp 2015
@lumixii nemáš 🙂 jsou tam 😉
lumixii
15. srp 2015
@anyt9178 🙂 jéé, tak to jsem ráda. Hlavně aby to dobře dopadlo.
anyt9178
15. srp 2015
@lumixii jojo držim palečky 😉
dubnacek
15. srp 2015
@lumixii pekne pekne😉)
pekkaa
15. srp 2015
@lumixii drzim palce!🙂 vis kolik jsi DPO?
lumixii
15. srp 2015
@pekkaa vůbec nemám tušení. Nehlídám to, už jsme rezignovali. Ale mám nepravidelná MS a délka cyklů se liší, minulý měsíc to bylo 55 dní. Jindy je to je 35 - 45 dní. Bych si test ani nedělala, kdyby mě neboleli pořád prsa.
pekkaa
15. srp 2015
@lumixii taky to nemam pravidelne.. Vetsinou tak 31-41 dnu. Merim si ale teplotu, tak aspon vim kdy je ovu. Ted jsem 37 DC a 14 DPO a carky uz mam celkem pekne.. Tak doufam, ze to vydrzi🙂! Pred 4 dny jsem mela test presne jak ty 😉
Jinak prsa me boli taky a je mi trochu blbe (ale to mam vzdy pred MS, akorat ted je to vsechno silnejsi)..
Drzim palce.
pajjinkaaa
15. srp 2015
Ahoj holky a co myslíte tady u tohoto testu ?
lumixii
15. srp 2015
@pekkaa my jezdíme do ledna do CARu, po neúspěšných pokusech IUI, jsme měli jít na IVF, tak jsme to zatím odložili na neurčito, a já si našla novou práci, kam mám od září nastoupit. Jsem si ani test dělat původně nechtěla..
dvamy
15. srp 2015
@lumixii Držím pěstičky!!!
syll.
15. srp 2015
@pajjinkaaa vidím dušíka zatím 🙂
jge
15. srp 2015
@lumixii Vidim
anyt9178
15. srp 2015
@pajjinkaaa dušík tam je 🙂 kolik dpo jsi? 🙂
lumixii
16. srp 2015
.. tak jsem to nevydržela a zkusila digitální.. už tomu začínám i věřit 😃 😃
tynulkaxix
16. srp 2015
@lumixii gratuluju🙂
Ahoj holky tak jsem dělala test a přijde mi že od patku zesílil jen minimalne😞 ach jo. Přemýšlím ze si koupím ten digitální, da se koupit v lékárně nebo se musí objednat přes net?
pekkaa
16. srp 2015
@tynulkaxix videla jsem ho v dr. Max lekarne..

Jinak muze to byt i tim, ze v nich je treba ruzne mnozstvi barviva.
Ja testuju zaroven s 2 typy testu (pregnant 10 a dr. Max). Na pregnant 10 jsem mela pred 3 dny hodne slabou carku a na dr max uz o dost silnejsi. Pak jsem testovala vcera a dr max zesili jenom trochu ale ten Pregnant 10 dobehl dr. Max. Takze na jednem to sili hodne na druhem mene.

A taky se chystam koupit si ten digitalni clearblue.
tynulkaxix
16. srp 2015
@pekkaa ja testují dr.maxem. včera jsem si koupila další 2 krabičky 😃 nemam rada když je člověk v nejistote😞
pekkaa
16. srp 2015
@tynulkaxix mne prave dr. Max taky neukazal moc velky rozdil v porovnani s tim pred 2 dny.. Ale utesila jsem se, ze ten Pregnant 10 ano:-).
Dr. Max rozhodne ukazuje peknou carku nejdrive, ale mozna potom uz sili pomaleji... Nevim....
Zkus mozna taky soubezne jeste jinou znacku.. Takto mam z toho lepsi pocit, kdyz sili vzdy aspon na jednem🙂
lumixii
16. srp 2015
@tynulkaxix ja ho koupila v lekarne.
tynulkaxix
16. srp 2015
@pekkaa tak ja zítra koupím ještě jinou značku, asi zkusím to co píše s ty, kolik stoji?
@lumixii díky, zítra u nás mrknu
pekkaa
16. srp 2015
@tynulkaxix Stal 39czk (2 kusy v baleni). Je to tento: http://www.lekarna.cz/tehotensky-test-pregnant-...
tynulkaxix
16. srp 2015
Holky ja mam krev na toaletaku 😞
pekkaa
16. srp 2015
@tynulkaxix 😞(.. Ale jeste to nemusi vubec nic znamenat!! Zkus jeste otestovat zitra, jestli to neklesa
tynulkaxix
16. srp 2015
@pekkaa hrozne me picha v břiše😞
pekkaa
16. srp 2015
@tynulkaxix 😞 nevim no.. Nemam s tim zkusenosti.. Uvidis a stale doufej!!!
tynulkaxix
16. srp 2015
Já jsem byla tak šťastný za tu druhou čárku ikdyz zatím jen slabou, ale aspoň trochu rostoucí a ted tohle😞
tynulkaxix
16. srp 2015
Holky tady je test z patku a z rána. Žádný rozdíl co 😞
bajunka
16. srp 2015
@tynulkaxix taky změnu nevidím,ale to může být i fotkou, držím pěsti aby sílila...
sobtik1986
16. srp 2015
@tynulkaxix pokud je horní dnešní tak ten je o něco silnější snad to bude ok za 2 dny bych udělala znovu to už by měl být vidět větší rozdíl budu držet palečky

Začni psát odpověď...

Odešli