• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

22. května 2017 
@sobtik1986 právě že neni :frowning2:
16. srp 2015 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem si dělala test a slábne :frowning2: akorát doma sedim a rvu
16. srp 2015 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix zlaticko, to me fakt mrzi:frowning2:.. Zkus jeste rano, kdy je moc koncentrovanejsi.. Ted si mozna vice pila
16. srp 2015 v 18:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix to me mrzí, ale zas lepší teď, než později... Třeba to ještě dopadne, a jestli ne, tak se zadari příště.
16. srp 2015 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynulkaxix HCG roste po 2 až 3 dnech, test si udělej zítra ráno! A krvácení malé taky nic zlého ještě neznamena, někdo má i MS a mimi se udrží...hlavně neplac to miminku škodí nejvíc, udělej si test ráno domluvit mu ať tam zůstane bude to OK a už žádné slzy!
16. srp 2015 v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Díky za útěchu. Me se poslední u dobou tak všechno sere :frowning2:
16. srp 2015 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě počkej co bude ráno na testu ... Ještě není nic ztraceno hlavně to chce optimismus! A hod foto a udělej ještě i jinou značku testu než obvykle...
16. srp 2015 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Komu vděčím za srdicko? Moc děkuji. Budu muset zítra zajít do lékárny protoze mam jen dr Maxe
16. srp 2015 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus digi clarblue...bude jasno až naskoci plusko
16. srp 2015 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bluekobylka když me přijde zbytečný kupovat takhle drahej test když na normálních testech čárka nesili :frowning2:
16. srp 2015 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky dekuju moc za ty srdicka.
16. srp 2015 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo ...:( ale fakt se může stát že 2 dny je čárka stejná, to mas pátek a neděli, zítra z ranní moče by měla sílit...moc nepij ať se moc nenaredi budu držet palce!
16. srp 2015 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Víte co mi řekla mamka? Že se tohle stejne jako tehotenstvi nebere. Dokud plodu nebije srdicko. Místo toho aby me podržela mi rika tohle. A to jsem myslela že zrovna ona me pochopi
16. srp 2015 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix Tomu se říká profesionální deformace, už je z té práce asi úplně zblblá, nerozhází ji nic :frowning2:
16. srp 2015 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mamky to tak asi neberou, v jejich době zjistily že jsou tehotny až po vynechání MS min. týden až dva. Za měsíc šly na gyndu a tam to potvrdily, nebo prostě měli opožděnou MS a ani nerušily že to bylo něco jinyho. Teď se to holt ví po pár dnech od styku ještě před MS kolikrát a pak to bolí když se něco nevydařil..na mamku se nezlob možná té tak chce utěšit a neví jak.
16. srp 2015 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bluekobylka ja se na ni nezlobím, ale mrzí me to. A pritel přišel z prace a ani si me nevšiml ikdyz to ví a sel spat. Jsem poslední dobou na všechno sama. Přemýšlím, ze zítra sednu do auta a odjedu ještě k babičce
16. srp 2015 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mam dotaz v nedeli 3 dny pred ocekavanou menstruaci, jsem byla v nemocnici pac jsem zvracela a byla jsem i na gynde jestli nejsem tehotna a bral mi krev na hcg a byl negativni a dneska jsem si delata test a vysel mi slaba druha carka je to mozny??? :o jsem z toho jelen dojtor povidal ze tehotna nejsem tak jsem byla sklamana ... a dneska todle na zivo to je videt lip prikladam foto... mate nektera t vas zkusenost???
16. srp 2015 ve 21:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky padají ze me kousky krve:frowning2:
16. srp 2015 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prikla.jeste jednu fotku
16. srp 2015 ve 21:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucias135 to ještě nemuselo vůbec být hcg v krvi :slight_smile:
16. srp 2015 ve 22:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynulkaxix obávám se ze to máš to samé jako já :frowning2: ale nevěš hlavu pořád je naděje že se to může udržet kup si hned ráno ascorutin
16. srp 2015 ve 22:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyt9178 ty si taky začala krvácet? Udrželo se ti vajíčko?
17. srp 2015 v 06:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ráno holky. Tak myslím, že už je asi opravdu konec. Sice kevacim zatím minimalne, a čárka na testu už skoro není:frowning2: takže poradna ms se urcite dostavi:frowning2:
17. srp 2015 v 07:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix jj taky jsem začala krvácet, nejdřív malonko a pak dost. Neudrželo. Měla jsem dva měsíce posobě.
17. srp 2015 v 07:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyt9178 tak to je mi lito:frowning2: člověk už když se konecne povede otěhotnět, tak pak přichází další rány:frowning2:
17. srp 2015 v 07:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě mrzí holky, jedné zname umrelo miminko v 8 měsíci tehu...berte to tak že lepší teď než mít nemocné miminko nebo kdyby to nebylo v pořádků a stalo se to později...moc mě to mrzí za vás!
17. srp 2015 v 07:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Zítra budu testovat, máme doma už skoro čtyřleťáka, který se povedl na druhý pokus :slight_smile: Teď se snažíme už rok, mezitím bylo na začátku snažení 2x biochem. s pozitivními testy, pak se zadařilo a čekala mě revize asi v 11.tt, pak 3 měsíce pauza a ted zkoušíme druhý měsíc, minulý měsíc zase dušík a pak menstruace...snad už se zadaří :slight_smile:
17. srp 2015 v 07:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anett123 ahojky. Drzim palce!! davej vedet jak se dari a pridavej fotky:slight_smile:
17. srp 2015 v 07:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix fakt me to mrzi:frowning2: :frowning2: verila jsem, ze se to povede...
ale mysli pozitivne a papej vitaminy a za mesic to vyjde!
17. srp 2015 v 07:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuju, už trochu cítím, že by to mohlo vyjít, ale raději moc nedoufám, je to strašně psychicky náročný.. určitě to tady všichni znáte :slight_smile: Zítra budu 13dpo, testy mám objednané z netu a přijdou až zítra odpoledne..to já schválně, aby mě nenapadlo testovat dřív :D
17. srp 2015 v 08:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek