• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

27. března 2017 
@pekkaa ja přemýšlím ze si sjedu do nemocnice na gynekologickou ambulanci když moje dr tu není, a poprosím je o tu krev. Ten ráno test mi přijde silnější než vcerejsi
17. srp 2015 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix tak super! to mozna jeste neni ztracene!
17. srp 2015 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pekkaa uvidíme. Doufám že mi na ty gynde neřeknou jen ze mam počkat jestli se to rozjede
17. srp 2015 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix Také jsem 2x jela, přeji ti, ať ti to dobře dopadne a hlavně ať narazíš na supr doktora
17. srp 2015 v 08:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už jsem na gynde v kabince, drzte mi pěstí. Dam pak vedet
17. srp 2015 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak už vím ortel. V děloze nic nevidí, spis říkala že přichází ms:frowning2: ve čtvrtek mám jít ještě na krev, jestli hcg roste. Říkala že mi presne nemůže z říct, že za 3 dny muže jít klidne něco vidět. Ach jo
17. srp 2015 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix myslím, že aby bylo vidět něco v děloze je moc brzy pokud byl dnes test silnější tak to bude snad ok
17. srp 2015 v 10:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix A teď stále krvácíš, máš křeče?
17. srp 2015 v 10:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sobtik1986
@anett123 spis jen spinim. Ale Myslím si že ms prijde no. Jako test oproti Některym dnu je silnější. Ne fakt přijde že každý kus tt je jiný i když je od stejne značky
17. srp 2015 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na utz je brzy mě objednali za 2 týdny a teď začíná 5 týden...prý tam dřív je jen ztlustena sliznice a nemusí být nic jinyho vidět, asi fakt nezbývá nic jiného než čekat a nechat to osudu ber listovku femibion a odpočívej...
17. srp 2015 v 10:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak držím palce, ještě furt šance je.. moje kamarádka menstruovala 2 dny, pak nic 2 dny a pak zase 1 den, takže vše je možné... ale s testama nevím, jak to měla... při jednom mým těhu, jsem měla v noci hrozný křeče a ráno strašně moc krve, tt jsem si nedělala, tak jsem jela do nemocnice na ambulanci a tam mi doktor řekl, proč tam vůbec jezdim, že se jedná o mentruaci a místo tt si mám kupovat čokolády :unamused: Byl otrávenej, že teď mě budou muset sledovat kvůli hcg, který jsem měla asi 600 a chodila jsem na krev...úplně hcg vymizelo až po 3 týdnech. Ale jak píšu, u mě to byla tutovka, ty křeče a krvácení
17. srp 2015 v 11:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bluekobylka a kdy si mela poslední ms?
17. srp 2015 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já 18.7 a ovu po pregnylu 1.8 snažily jsme se 7 mesicu
17. srp 2015 v 11:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bluekobylka ja mela ms 14. 7. Tak to máme podobny
17. srp 2015 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci kazit naladu, v 5tt uz jde nejednou videt dutinka i kdyz treba jeste bez gestacniho vacku a zloutk. Coz vsak neznamena, ze je to ztraceno, k poceti mohlo dojit pozdeji. Prelom kveten/cerven jsem mela biochemicke tehotenstvi a tyden po meskane ms, prisel mikropotrat, tj necely 6tt, testy nestoupaly, za 3 dny po "menses" testy cisto. JInak ja mela posledni ms 18.7., ovu mivam 10-12 den (dle bolesti a testu ov testu), v pa // a ted v nedeli na clear blue + 2-3. Cyklus 28dni. Na digi testy nedam dopustit, tak si zkus udelat @tynulkaxix. Drzim pesti!
17. srp 2015 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen pro info, kdyz jsme pocali a cekali nasi mladou (nyni 2r), tak 31den cyklu (ms cykl 28dni), dle ultrazvuku 4tt+4.
17. srp 2015 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@gepe Dík. Já má cykly i přes 33 dni a ovu jswm mela mezi 28.-31.7
17. srp 2015 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe No jo, ale pokud tam nějaké HCG ještě je, tak jí i ten digitální ukáže plus, to je vyhazování peněz v tomto případě, potvrdí - vyvrátí to jen ultrazvuk nebo opakované krevní testy.
17. srp 2015 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix nz. Tak to by mohlo jeste vyjit. Dokud nekrvacis jak pri ms, nemas bolesti aj., tak nadeje jeste je :slight_smile: drzim pesti,hlavne se nestresuj, jsou veci, ktere clovek neovlivni i kdyby se stavel na hlavu hlavu, bohuzel.
@misimisi nepopiram. Me minule hcg kleslo velmi rychle. A ze je hcg pritomno, nemusi zmanenat jen prospivajici tehotenstvi. Ostatne, to vis sama moc dobre. Jen me digi napadlo, ze pokud ukaze mene nez 2, tak neni neco v poradku. Samozrejme ze uzv a krev jsou jasne. At si kazdy rozhodne po svem.
17. srp 2015 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ted jswm holky dělala gravitest a ten ukázal silnější čárku než dr max
17. srp 2015 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hod sem fotky uvidis že to bude dobre
17. srp 2015 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix za me, u me nikdy mamatesty neklamaly :wink: uhnizdeni mohlo byt pozdejsi, kor pri Tvemne zcela pravidelnem cyklu, to same s ovulaci, spineni nemusi nic znamenat :wink: ukaz zda je rozdil.
17. srp 2015 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady máte testik, je to bida :frowning2: jo a ted jsem si vzpomněla, že kdyzi jsem byla poprve tehu a byla jsem 5+2 tak mi doktor řekl že klidne ještě vůbec nic vidět nemusí. Ale vidět bylo. Modlim se aby tam šlo něco vidět a hcg rostlo :frowning2:
17. srp 2015 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynulkaxix Já tam ducha vidím :wink:
17. srp 2015 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix pokud ten dole je posledni, tak je nejlip a i dobre videt :wink:
17. srp 2015 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix pokud ovu byla toho 31.7. tak dnes by jsi byla 17dpo to už by měly být krásné čárky :frowning2: ale třeba byla ovu později snad se prcek na další ko ukáže
17. srp 2015 ve 13:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gepe jj je ale je to jina značka
@sobtik1986 ja v tom naději taky nevidím:frowning2:
17. srp 2015 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix no uvidis na kontrole.. cetla jsem par prispevku zpetne, ty kousky atd. To moc pozitivne take po tom nevidim. I kdyby to nedopadlo, svet se nezbori a ver, ze lepsi takhle brzy, nez pozdeji. Navic byva "pohnojeno", hlavu vzhuru :slight_smile:
17. srp 2015 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne přijde že sili
17. srp 2015 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bluekobylka kdy jdeš vůbec ty na kontrolu?
17. srp 2015 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek