Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tynulkaxix
17. srp 2015

@pekkaa ja přemýšlím ze si sjedu do nemocnice na gynekologickou ambulanci když moje dr tu není, a poprosím je o tu krev. Ten ráno test mi přijde silnější než vcerejsi

pekkaa
17. srp 2015

@tynulkaxix tak super! to mozna jeste neni ztracene!

tynulkaxix
17. srp 2015

@pekkaa uvidíme. Doufám že mi na ty gynde neřeknou jen ze mam počkat jestli se to rozjede

anett123
17. srp 2015

@tynulkaxix Také jsem 2x jela, přeji ti, ať ti to dobře dopadne a hlavně ať narazíš na supr doktora

tynulkaxix
17. srp 2015

Holky už jsem na gynde v kabince, drzte mi pěstí. Dam pak vedet

tynulkaxix
17. srp 2015

Tak už vím ortel. V děloze nic nevidí, spis říkala že přichází ms☹ ve čtvrtek mám jít ještě na krev, jestli hcg roste. Říkala že mi presne nemůže z říct, že za 3 dny muže jít klidne něco vidět. Ach jo

sobtik1986
17. srp 2015

@tynulkaxix myslím, že aby bylo vidět něco v děloze je moc brzy pokud byl dnes test silnější tak to bude snad ok

anett123
17. srp 2015

@tynulkaxix A teď stále krvácíš, máš křeče?

tynulkaxix
17. srp 2015

@sobtik1986
@anett123 spis jen spinim. Ale Myslím si že ms prijde no. Jako test oproti Některym dnu je silnější. Ne fakt přijde že každý kus tt je jiný i když je od stejne značky

bluekobylka
17. srp 2015

Na utz je brzy mě objednali za 2 týdny a teď začíná 5 týden...prý tam dřív je jen ztlustena sliznice a nemusí být nic jinyho vidět, asi fakt nezbývá nic jiného než čekat a nechat to osudu ber listovku femibion a odpočívej...

anett123
17. srp 2015

Tak držím palce, ještě furt šance je.. moje kamarádka menstruovala 2 dny, pak nic 2 dny a pak zase 1 den, takže vše je možné... ale s testama nevím, jak to měla... při jednom mým těhu, jsem měla v noci hrozný křeče a ráno strašně moc krve, tt jsem si nedělala, tak jsem jela do nemocnice na ambulanci a tam mi doktor řekl, proč tam vůbec jezdim, že se jedná o mentruaci a místo tt si mám kupovat čokolády 😒 Byl otrávenej, že teď mě budou muset sledovat kvůli hcg, který jsem měla asi 600 a chodila jsem na krev...úplně hcg vymizelo až po 3 týdnech. Ale jak píšu, u mě to byla tutovka, ty křeče a krvácení

tynulkaxix
17. srp 2015

@bluekobylka a kdy si mela poslední ms?

bluekobylka
17. srp 2015

Já 18.7 a ovu po pregnylu 1.8 snažily jsme se 7 mesicu

tynulkaxix
17. srp 2015

@bluekobylka ja mela ms 14. 7. Tak to máme podobny

gepe
17. srp 2015

Nechci kazit naladu, v 5tt uz jde nejednou videt dutinka i kdyz treba jeste bez gestacniho vacku a zloutk. Coz vsak neznamena, ze je to ztraceno, k poceti mohlo dojit pozdeji. Prelom kveten/cerven jsem mela biochemicke tehotenstvi a tyden po meskane ms, prisel mikropotrat, tj necely 6tt, testy nestoupaly, za 3 dny po "menses" testy cisto. JInak ja mela posledni ms 18.7., ovu mivam 10-12 den (dle bolesti a testu ov testu), v pa // a ted v nedeli na clear blue + 2-3. Cyklus 28dni. Na digi testy nedam dopustit, tak si zkus udelat @tynulkaxix. Drzim pesti!

gepe
17. srp 2015

Jen pro info, kdyz jsme pocali a cekali nasi mladou (nyni 2r), tak 31den cyklu (ms cykl 28dni), dle ultrazvuku 4tt+4.

tynulkaxix
17. srp 2015

@gepe Dík. Já má cykly i přes 33 dni a ovu jswm mela mezi 28.-31.7

misimisi
17. srp 2015

@gepe No jo, ale pokud tam nějaké HCG ještě je, tak jí i ten digitální ukáže plus, to je vyhazování peněz v tomto případě, potvrdí - vyvrátí to jen ultrazvuk nebo opakované krevní testy.

gepe
17. srp 2015

@tynulkaxix nz. Tak to by mohlo jeste vyjit. Dokud nekrvacis jak pri ms, nemas bolesti aj., tak nadeje jeste je 🙂 drzim pesti,hlavne se nestresuj, jsou veci, ktere clovek neovlivni i kdyby se stavel na hlavu hlavu, bohuzel.
@misimisi nepopiram. Me minule hcg kleslo velmi rychle. A ze je hcg pritomno, nemusi zmanenat jen prospivajici tehotenstvi. Ostatne, to vis sama moc dobre. Jen me digi napadlo, ze pokud ukaze mene nez 2, tak neni neco v poradku. Samozrejme ze uzv a krev jsou jasne. At si kazdy rozhodne po svem.

tynulkaxix
17. srp 2015

Ted jswm holky dělala gravitest a ten ukázal silnější čárku než dr max

bluekobylka
17. srp 2015

Hod sem fotky uvidis že to bude dobre

gepe
17. srp 2015

@tynulkaxix za me, u me nikdy mamatesty neklamaly 😉 uhnizdeni mohlo byt pozdejsi, kor pri Tvemne zcela pravidelnem cyklu, to same s ovulaci, spineni nemusi nic znamenat 😉 ukaz zda je rozdil.

tynulkaxix
17. srp 2015

Holky tady máte testik, je to bida ☹ jo a ted jsem si vzpomněla, že kdyzi jsem byla poprve tehu a byla jsem 5+2 tak mi doktor řekl že klidne ještě vůbec nic vidět nemusí. Ale vidět bylo. Modlim se aby tam šlo něco vidět a hcg rostlo ☹

maxinkaa
17. srp 2015

@tynulkaxix Já tam ducha vidím 😉

gepe
17. srp 2015

@tynulkaxix pokud ten dole je posledni, tak je nejlip a i dobre videt 😉

sobtik1986
17. srp 2015

@tynulkaxix pokud ovu byla toho 31.7. tak dnes by jsi byla 17dpo to už by měly být krásné čárky ☹ ale třeba byla ovu později snad se prcek na další ko ukáže

tynulkaxix
17. srp 2015

@gepe jj je ale je to jina značka
@sobtik1986 ja v tom naději taky nevidím☹

gepe
17. srp 2015

@tynulkaxix no uvidis na kontrole.. cetla jsem par prispevku zpetne, ty kousky atd. To moc pozitivne take po tom nevidim. I kdyby to nedopadlo, svet se nezbori a ver, ze lepsi takhle brzy, nez pozdeji. Navic byva "pohnojeno", hlavu vzhuru 🙂

bluekobylka
17. srp 2015

Mne přijde že sili

tynulkaxix
17. srp 2015

@bluekobylka kdy jdeš vůbec ty na kontrolu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru