• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

20. září 2017 
@tynulkaxix já bych taky řekla, ze sílí. Jestli ten spodní je dnešní.
17. srp 2015 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumixii je dnešní, dopoledne, ale je to jina značka
17. srp 2015 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix ahoj, koukala jsem na tvoje prispevky a fotky s testama a za me muzu doporucit jiny tehu test, vidim, ze mas mama testy a ty mi vzdycky ukazovaly carku daleko slabsi nez jine testy. Pokud nechces investovat do digitalniho, doporucuju bud benu test - stoji pres 70 kc a jsou tam 2 (citlivost 25) nebo galmed komfort (citl. 10), take jsou tam 2 a stoji pod 50 kc. Ja jsem 5+3 a mam na nich fakt krasne silnou carku, na mama testu byl pred skoro 2 tydny duch a den predtim na benu pritom stredne silna carka. Myslim, ze na tom poslednim mama testu mas tu carku videt uz docela dobre, zkus nejakou jinou znacku a mozna budes prekvapena, jak hezkou carku tam objevis :wink: tak drzim pesti, at to vyjde :slight_smile:
17. srp 2015 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loc Ahoj dekuju za doporučení. Ty modry jsou lady max, některý jsou mamatesty a ten poslední je gravitest. Jenže slabe krvacim s na dnešním utz nebylo nic vidět:frowning2:
17. srp 2015 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix neni zac, ty lady max neznam, ale podle designu to vypada jako mama pod jinou znackou. To me mrzi a co dnes rikali na gynde? Umim si predstavit, ze ta nejistota musi byt strasna... Ale aspon mas uz jedno mimco, tak kdyby tohle treba nedopadlo, budes se mit s kym pomazlit a vyjde to urcite priste :wink:
17. srp 2015 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já dnes ráno volala doktorce, ať mě objedná na první vyšetření a potvrzení těhu.. Všechny testy dvě naprosto silné a viditelné čárky.
Jsem příští týden na svatební cestě, takže mě objednala za 14 dní. Dnes mám první den šestého týdne, tj. k doktorce jdu 8+0. Není to pozdě, kdyby to náhodou bylo mimoděložní těhu? Nechci se stresovat, jen pro jistotu.. :sunglasses:

Moc díky a držím všem palce!
17. srp 2015 v 15:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loc lady max jsou z lékárny dr.maxe. ve čtvrtek jdu na krev, a když bude hcg vetsi tak me prohlidne, protoze dneska v děloze nebylo nic videt:frowning2: říkala že jsem mohla otěhotnět dyl tak musím čekat ale ze to nevypadá dobře, protoze krvacim, sice zatím slabe ale i tak
17. srp 2015 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nofreenames Já myslim, že je to ideál, když nemáš žádné problémy, žádnej stres :slight_smile: To už by mělo být vidět srdíčko a dá ti průkajdu :slight_smile: já byla poprvé 5+2 a prdlajs, za 14 dní v 7+2 krásný srdíčko a průkazka :slight_smile:
17. srp 2015 v 16:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix to krvaceni neni moc dobre znameni, ale na druhou stranu nektere maminy byly tehotne a zaroven mely menstruaci... Zkus se co nejvic zabyvat svym ditkem, ktere uz mas a na tohle nemyslet a ve ctvrtek se uvidi. Chapu, ze je to tezke, ale bohuzel nic jineho nezbyva. A pak dej vedet, jak jsi dopadla. A preju hodne sil a trpelivosti :wink:
17. srp 2015 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. ..devcata, muze bílkovina v moči udelat pozitivni test? Krev az zitra a výsledek ve středu
17. srp 2015 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radomila1982 Teoreticky ano, pise se to v pribalovych letacich, ale zadnou konkretni zkusenost ani v okoli nemam. A ty mas zanet mocovych cest, cukrovku nebo jsi nemocna s ledvinami? Protoze bilkovina v moci normalne neni a pokud ano ( horecka, sport), tak jen nepatrne mnozstvi...
17. srp 2015 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nofreenames pokud by to bylo mimodelozni, mela bys bolesti a jine neduhy, neboj :slight_smile:
17. srp 2015 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co tenhle test ?
Nemuze to byt treba z cysty co obcas mivam ?
Diky za rady
17. srp 2015 v 19:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pajjinkaaa jasný tehu test, gratuluji :slight_smile:
17. srp 2015 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vazne myslite holky ?
Dekuji
17. srp 2015 ve 20:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajjinkaaa nad takovým testem bych už předváděla oslavný tanec :slight_smile:
17. srp 2015 ve 20:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajjinkaaa určitě.
17. srp 2015 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Diky holky za ujištění
17. srp 2015 ve 20:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajjinkaaa vypada to fakt nadejne:slight_smile:. Kdy byla ovu?
17. srp 2015 ve 20:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajjinkaaa Parádní druhá čárka :wink:
17. srp 2015 ve 20:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix já jdu ve středu zase na krev a za cca 2 týdny utz, prý podle hodnoty v krvi
17. srp 2015 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bluekobylka tak to jsme na tom podobne. Budu ti držet peste Aby vse dopadlo v pořádku :slight_smile:
17. srp 2015 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix děkuji moc a ty jdeš kdy? Ať vim kdy je mám držet já :slight_smile:
18. srp 2015 v 06:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak je po všem:frowning2: začala jsem pravdu silne a rude menstruovat a mam hrozny bolesti. Tak aspoň vy se holky drzte a přeji všem hodně štěstí. A dekuju všem za podporu:slight_smile:
18. srp 2015 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo:( no to je mi lito, ber to tak že se nedá nic dělat a znáš ti je pohnojeno
18. srp 2015 v 08:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix Tak to mě mrzí :frowning2: Ale příště se jistě zadaří, ber to tak, že smůlu sis už vybrala teď. Přeju hodně sil:slight_smile:.
18. srp 2015 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix to me mrzi :pensive: avsak nezoufej, za chvili budes opet tehotna, mas tzv pohnojeno :wink: hodne stesti a drzim pesti!
18. srp 2015 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bluekobylka
@loc
@gepe holky díky. Obrecela jsem to, ale zase lepší ted než později. Spravne, příští měsíc bude muj:grinning: holky hlavně ať aspoň vam se daří a vse je v pořádku, tfuj, tfuj, tfuj:slight_smile:
18. srp 2015 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
18. srp 2015 v 11:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. srp 2015 ve 12:25  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek