Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

boruvka22
18. srp 2015

Ahojda holky, potrebovala bych poradit, jsem 15 dni po inseminaci, dnes jsem mela slabe pozitivni test, byla jsem rano na krvi a hodnota hcg je 76, podle posledni ms je to 4+1 tt...sestra rikala, ze je to nizka hodnota a pristi tyden mam jit znovu na krev (ale ze to je mozna tim, ze je to kratka gravidita), myslite, ze je to opravdu malo? Diky moc 🙂

bluekobylka
18. srp 2015

Podle mě je to v pohode, 15 dni po iui...já měla 10 dpo hCG 5,3 a už mám dálnice na tesu, dělej si testy z moče a sleduje jak sílí a gratuluji!

boruvka22
18. srp 2015

@bluekobylka diky moc 🙂 jj chci testovat obden, at je videt kdyztak vetsi rozdil. Tak snad to bude ok 🙂 diky a taky gratuluji 🙂 koukala jsem, ze jsme na tom podobne podle ms 🙂 (20.7.)

anett123
18. srp 2015

@boruvka22 Ahoj, můžem testovat spolu, já jsem dnes 4+0 a zatim jsem si TT nedělala, čekám až přijede pošta s testama 🙂 Vždy jezdí kolem půl 1 a dnes ještě nedorazila... jako naschvál 🙂

boruvka22
18. srp 2015

@anett123 jjj 🙂 ja jsem prave nechtela testovat moc brzy, abych pak nebyla zklamana, kdyby byl pozitivni a pak prisla ms...tak jsem zvedava, jak to bude stoupat 🙂 drzim palecky, at ti to taky vyjde 🙂

anett123
18. srp 2015

Tak dnes zatím nic, zítra by měla přijít MS, tak testnu ráno a dám info 🙂

dvamy
18. srp 2015

Tak dnes takhle. Zítra jdu k doktorce, snad uz půjde něco vidět. Drzte palce 😊

bajule
18. srp 2015

@dvamy To už je pořádná dálnice! 😉

dvamy
18. srp 2015

@bajule jj, to je 😊 snad bude vše ok. Jsem zvědavá jestli bude videt něco na utz 😊

bajule
18. srp 2015

@dvamy Myslím si, že 100%

nov.tere
18. srp 2015

@dvamy kolikátý den jsi po MS?

bluekobylka
18. srp 2015

@boruvka22 zítra jdu na krev na kontrolu, jsem sama zvědavá kolik bude test mi sílil každý den vic, testovala jsem denně a od 13 dpo už to bylo jasné vidět, tak to gratuluji take! Hlavně ať vše je v poradku😊

dvamy
18. srp 2015

@nov.tere mivam to moc nepravidelne. Konec poslední MS před 5 týdny.

nov.tere
18. srp 2015

@dvamy tak zkuste zadat na www.maminkam.cz do těhu kalkulačky kolikátý týden cca jste a pokud by jste chtěla aby bylo vidět srdíčko tak bych šla až tak v 7-8 týdnů. Já na první Utz šla když jsem byla 7+2 a už bylo krásný srdíčko.

siima12
18. srp 2015

Ahoj děvčata, tak já měla poslední MS 15.7 tak že 3 dny spoždění. Tak doufám že to klapne 🙂 test jsem si dělala v den očekávané MS. A nic se mi neukázalo :(

nov.tere
18. srp 2015

@siima12 to nemusí nic znamenat zkuste za pár dní znovu 🙂 a uvidíte.

dvamy
18. srp 2015

@nov.tere vychazi mi 6+0. Tak nevím 😒 sestra mi min.tyden řekla ať dojdu tento týden, a to jen nejspíš proto, ze tam minuly týden nebyla doktorka. Tak uvidím a kdyžtak tam půjdu nadvakrat 😊

nov.tere
18. srp 2015

@dvamy tak to už by mohlo být eventuálně něco vidět. 🙂

dvamy
18. srp 2015

Jsem zvědavá 😊 zitra dam vědět @nov.tere

siima12
18. srp 2015

@nov.tere Děkuji, 🙂 zkusím testnout asi až v pátek 🙂

bluekobylka
19. srp 2015

Huraaaa dnes 17 dpo hCG 2894 tak je to tam! 1.9 máme první utz už se tesime 🙂

lumixii
19. srp 2015

Ahoj holky, tak jsem byla včera u dr. a ten bohužel na ultrazvuku nic neviděl. MS jsem měla 15.7. a přitom na testech mám 2 //, které stále sílí. Je to normální? Mám z toho divný pocit. :,(

nov.tere
19. srp 2015

@lumixii šla jste brzo tak se není čemu divit že není nic vidět. Kdy máte jít na kontrolu?

lumixii
19. srp 2015

@nov.tere 1.9.

nov.tere
19. srp 2015

@lumixii tam už bude něco vidět myslím si že bude vidět srdíčko. Jak dlouho máte zpoždění?

anett123
19. srp 2015

Ahoj holky, tak včera odpoledne Mamatest po limitu pidi dušík, dneska ráno v limitu duch a Digi test negativní.. tak uvidíme, co bude dál, mě už nic nepřekvapí 🙂 Dnes jsem 14 DPO.

nov.tere
19. srp 2015

@anett123 mamatesty dělají často duchy. 🙂

lucousek144
19. srp 2015

Ahojte Holky, chtela bych prosim podporit a nejak uklidnit. 9.7. jsem mela posledni menstruaci - v patek jsem si delala test a byly tam 2 carky, nakonec jsem si tech testu udelala asi 5. i jeden digi test , kde bylo vca 2-3 tydny, vcera jsem byla na gynde a doktor v deloze nic nevidel, nabral mi krev a do dneska do 15:00 cekam na vysledek.. stalo se Vam nektere, ze se mimi objevilo az pozdeji:?dekuji

pekkaa
19. srp 2015

@lucousek144 ahoj. ovulace byla ocividne pozdeji .. mne taky ukazuje digi test 2-3. merila jsem si teplotu a tak vim, ze ovu byla kolem 1.8.
ted jsme tedy v 5. tydnu a na ultrazvuku jeste nic videt byt nemusi.. ja jsem objednana az na 4.9. Pry je lepsi jit tam az takto, aby se clovek zbytecne nestresoval 🙂

lucousek144
19. srp 2015

@pekkaa tak je mozne, ze jsem mela ovu pozdeji, zase si rikam, ze by mi test neukazoval 2 carky, kdyby to tak nebylo...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru