Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lumixii
15. srp 2015

Ahoj holky, dnes jsem 31 DC dávám fotku, vidíte tam něco, nebo mám už halucinace? 😀

anyt9178
15. srp 2015

@lumixii nemáš 🙂 jsou tam 😉

lumixii
15. srp 2015

@anyt9178 🙂 jéé, tak to jsem ráda. Hlavně aby to dobře dopadlo.

anyt9178
15. srp 2015

@lumixii jojo držim palečky 😉

dubnacek
15. srp 2015

@lumixii pekne pekne😉)

pekkaa
15. srp 2015

@lumixii drzim palce!🙂 vis kolik jsi DPO?

lumixii
15. srp 2015

@pekkaa vůbec nemám tušení. Nehlídám to, už jsme rezignovali. Ale mám nepravidelná MS a délka cyklů se liší, minulý měsíc to bylo 55 dní. Jindy je to je 35 - 45 dní. Bych si test ani nedělala, kdyby mě neboleli pořád prsa.

pekkaa
15. srp 2015

@lumixii taky to nemam pravidelne.. Vetsinou tak 31-41 dnu. Merim si ale teplotu, tak aspon vim kdy je ovu. Ted jsem 37 DC a 14 DPO a carky uz mam celkem pekne.. Tak doufam, ze to vydrzi🙂! Pred 4 dny jsem mela test presne jak ty 😉
Jinak prsa me boli taky a je mi trochu blbe (ale to mam vzdy pred MS, akorat ted je to vsechno silnejsi)..
Drzim palce.

pajjinkaaa
15. srp 2015

Ahoj holky a co myslíte tady u tohoto testu ?

lumixii
15. srp 2015

@pekkaa my jezdíme do ledna do CARu, po neúspěšných pokusech IUI, jsme měli jít na IVF, tak jsme to zatím odložili na neurčito, a já si našla novou práci, kam mám od září nastoupit. Jsem si ani test dělat původně nechtěla..

dvamy
15. srp 2015

@lumixii Držím pěstičky!!!

syll.
15. srp 2015

@pajjinkaaa vidím dušíka zatím 🙂

jge
15. srp 2015

@lumixii Vidim

anyt9178
15. srp 2015

@pajjinkaaa dušík tam je 🙂 kolik dpo jsi? 🙂

lumixii
16. srp 2015

.. tak jsem to nevydržela a zkusila digitální.. už tomu začínám i věřit 😀 😀

tynulkaxix
16. srp 2015

@lumixii gratuluju🙂
Ahoj holky tak jsem dělala test a přijde mi že od patku zesílil jen minimalne☹ ach jo. Přemýšlím ze si koupím ten digitální, da se koupit v lékárně nebo se musí objednat přes net?

pekkaa
16. srp 2015

@tynulkaxix videla jsem ho v dr. Max lekarne..

Jinak muze to byt i tim, ze v nich je treba ruzne mnozstvi barviva.
Ja testuju zaroven s 2 typy testu (pregnant 10 a dr. Max). Na pregnant 10 jsem mela pred 3 dny hodne slabou carku a na dr max uz o dost silnejsi. Pak jsem testovala vcera a dr max zesili jenom trochu ale ten Pregnant 10 dobehl dr. Max. Takze na jednem to sili hodne na druhem mene.

A taky se chystam koupit si ten digitalni clearblue.

tynulkaxix
16. srp 2015

@pekkaa ja testují dr.maxem. včera jsem si koupila další 2 krabičky 😀 nemam rada když je člověk v nejistote☹

pekkaa
16. srp 2015

@tynulkaxix mne prave dr. Max taky neukazal moc velky rozdil v porovnani s tim pred 2 dny.. Ale utesila jsem se, ze ten Pregnant 10 ano🙂.
Dr. Max rozhodne ukazuje peknou carku nejdrive, ale mozna potom uz sili pomaleji... Nevim....
Zkus mozna taky soubezne jeste jinou znacku.. Takto mam z toho lepsi pocit, kdyz sili vzdy aspon na jednem🙂

lumixii
16. srp 2015

@tynulkaxix ja ho koupila v lekarne.

tynulkaxix
16. srp 2015

@pekkaa tak ja zítra koupím ještě jinou značku, asi zkusím to co píše s ty, kolik stoji?
@lumixii díky, zítra u nás mrknu

pekkaa
16. srp 2015

@tynulkaxix Stal 39czk (2 kusy v baleni). Je to tento: http://www.lekarna.cz/tehotensky-test-pregnant-...

tynulkaxix
16. srp 2015

Holky ja mam krev na toaletaku ☹

pekkaa
16. srp 2015

@tynulkaxix ☹(.. Ale jeste to nemusi vubec nic znamenat!! Zkus jeste otestovat zitra, jestli to neklesa

tynulkaxix
16. srp 2015

@pekkaa hrozne me picha v břiše☹

pekkaa
16. srp 2015

@tynulkaxix ☹ nevim no.. Nemam s tim zkusenosti.. Uvidis a stale doufej!!!

tynulkaxix
16. srp 2015

Já jsem byla tak šťastný za tu druhou čárku ikdyz zatím jen slabou, ale aspoň trochu rostoucí a ted tohle☹

tynulkaxix
16. srp 2015

Holky tady je test z patku a z rána. Žádný rozdíl co ☹

bajunka
16. srp 2015

@tynulkaxix taky změnu nevidím,ale to může být i fotkou, držím pěsti aby sílila...

sobtik1986
16. srp 2015

@tynulkaxix pokud je horní dnešní tak ten je o něco silnější snad to bude ok za 2 dny bych udělala znovu to už by měl být vidět větší rozdíl budu držet palečky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru