• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

19. ledna 2017 
@tynulkaxix JOjo, já měla hned v začátku atb a doktorka mi taky říkala, že první tři týdny to na to nemá žádný vliv...
17. zář 2015 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidí.lmjak mi bude zítra :slight_smile: holky přemýšlím ze na gyndu půjdu v utery i když mi třeba jen řekne, že je tam vidět tečka. Po zkušenosti z minulého měsíce mam proste strach :frowning2:
17. zář 2015 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix spíš seš nedočkává :slight_smile: ;) ,ale chápu to :slight_smile:...já chci vydržet až do toho 6.10. nechci se nervovat jestli bude srdíčko a nebude, dnes jsem si dělala test s citlivostí 20 a vyběhla pěkná čárka, tak myslím že to mimoděložní nebude :slight_smile:...a taky si nemyslím, že častý ultrazvuk je úplně zdravý ...
17. zář 2015 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajunka hod sem fotecku:slight_smile: a mas nějak příznaky? Mé akorát povolila břicho a občas páchne na vajecniku
17. zář 2015 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix Ahoj, mohla bych se zeptat, zmínila jsi tu pojem bio těhotenství, co to znamená? S přítelem se snažíme o mimčo, zatím nic, ale minulý měsíc mi bylo po ovulce špatně, nafouknutá, unavená, ale MS jsem nakonec dostala... Test teda negativní, ale pořád se necítím ok...
17. zář 2015 v 09:46  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bara_13 Ahoj no Já to mela tak ze jsem mela na testech duchy a nesilily, ba naopak pomalu slably a pak jsem to dostala
17. zář 2015 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix děkuji za vyjasnění :slight_smile: já měla test zatím negativní, ale MS byla taková jiná než obvykle, tak nevím, jestli zkusit test ted po skončení MS nebo ne...
17. zář 2015 v 10:02  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara_13 zkus ho, za to nic nedáš :slight_smile:
17. zář 2015 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix určitě mi to nedá a zkusím to... :slight_smile:
Hlavně aby tvoje čárečka sílila :slight_smile:
17. zář 2015 v 10:07  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix příznaky žádné nemám, jen nepřítomnost MS, čárky na testech a občas jakoby tlak nebo jak píšeš mně to tam táhne ( pobavilo mně, že ti občas páchne na vaječníku :slight_smile: ať žíjí automatické opravy :slight_smile:
17. zář 2015 v 10:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara_13 Děkuji:slight_smile: Já věřit a doufám že bude. To spatne už jsem si snad vybrala. Minuly mměsíc, t s možností samej den cyklu jsem mela nepatrneho ducha a ten si myslím že hezkou čárku. Ale mám to nepravidelne no
17. zář 2015 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajunka :grinning: jsem si ani nevšimla :grinning: občas bych ty chytrý telefony vyměnila fakt :grinning:
17. zář 2015 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešní citlivost 20
17. zář 2015 v 10:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@bajunka Krásná dálnice:slight_smile:
17. zář 2015 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajunka a kdy ze si mela poslední ms?
17. zář 2015 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajunka Ahoj gratuluji krasne carky a krasne sili.Podivej ja mela zanet dutin dokone jsem skoncila na orl to byl cca 10 tyden,dokonce jsem dostala 200 ibalgin a atb v kapkach aby mi nemusel mudr pichat dutiny,sice to trvalo,ale pomohlo.Ja byt tebou urcite si na gyndu zajdu,ja mam 4 leteho syna a pak dvakrat zamlkle tehu,ted kdyz jsem otehotnela znovu na nic jsem necekala,mudr zrovna nasadil leky na udrzeni plodu i vitaminy a ted jsem konec 23tt.,takze urcite i po tvoji zkusenosti z predesleho tehu bych to neodkladala,kolikaty ted tyden by jsi mela byt?? Ja byla v 5+5tt a uz bylo videt i blikajici srdicko,ale i kdyby ve tvem pripade zatim videt nebylo,urcite by ti aspon tehu potvrdili.
17. zář 2015 v 11:45  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix poslední MS 19.8, takže 4+1tt,
@dubnacek já jsem měla mimoděložní těhotenství před 3 lety a to ještě skrz nitroděložní tělísko( zvyšuje pravděpodobnost mimoděložního těhotenství, což mi samozřejmě dr před zavedením neřekla) :(
takže teď si něco takového nepřipouštím :slight_smile:
17. zář 2015 v 11:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pane jo,takze sis taky prosla peklem,verim jak ti muze byt a proto,uz z techto duvodu bych tam sla.Muze ti aspon rict zda je plod v deloze a to je ze zacatku to hlavni a to i kdyby nic moc videt zatim nebylo. a pokud pujdez uz v tom 6tt tak by mela byt uz alespon mala dutinka videt za predpokladu,ze ma dobry utz.Pokud by se nechtel podivat nenechej se odbit,alespon by te to uklidnilo.
17. zář 2015 v 11:57  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajunka tak to jsme fakt stejne:slight_smile: a ms mas pravidelnou?
17. zář 2015 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix jojo mám
17. zář 2015 ve 12:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajunka de las ai testy Každý den nebo obden?
17. zář 2015 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix kazdý den to víš kochám se jak sílí :slight_smile:
17. zář 2015 ve 13:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Carka tam je, to je jasne! :slight_smile: Prvni test mi taky ukazal slabeho ducha az po par minutach, test jsem opakovala vzdy po dvou dnech a carecka silila :slight_smile: Ted jsem ve 13 tydnu a tesime se na dvojcatka :slight_smile:
Gratuluji!!! :slight_smile:
17. zář 2015 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marticcelli hehe nestraš :slight_smile: ,někde jsem četla, že věkem pravděpodobnost dvojčat stoupá no já bych byla raději za jedno a případně časem ještě jednoho prcka :slight_smile:
17. zář 2015 v 18:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky když jste nektera testovala ráno a večer, byly čárky úplne stejný?
17. zář 2015 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix zas to s tím testováním nepřeháněj :slight_smile: já to udělala v úterý a rozdíl tam byl,ale né zas výrazný...
17. zář 2015 v 19:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajunka chtěla jsem to zkusit:slight_smile:
17. zář 2015 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já až zítra ráno desítkovej co nalepím na to oznámení :slight_smile:
17. zář 2015 ve 20:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajunka určíte se to bude manželovi moc libit:slight_smile: obdivuji Te ze bez kontroly vydržíš az do října. Já asi kvůli tomu bio půjdu v utery aspoň pro uklidnění. Dr zná Mé i maminu a je fakt hodna
17. zář 2015 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix to víš, že mám nutkaní tam běžet nejlépe zítra,ale pokusím se vydržet, zítra mi přijede kamarádka (porodní asistentka, co mi rodila neldu) tak se jí zeptám :slight_smile:
17. zář 2015 ve 21:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek