Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

bajunka
16. zář 2015

@tynulkaxix určitě klasický bílý, rozhodně né ovocný :D nebo třeba s kuličkama 🙂

pekkaa
16. zář 2015

@tynulkaxix bilou aktivii jsem mela.. ale proste asi nejaky, ktery ma v sobe ty zive kultury

bajunka
16. zář 2015

@pekkaa to mají všechny jogurty, activia i actimel, jsou v podstate jen reklamní taháky...

tynulkaxix
16. zář 2015

@bajunka ha ha Já myslela znacku 😀

pekkaa
16. zář 2015

@bajunka jj, jak pisu, jakykoliv... jenom rikam, ze ja jsem mela konkretne tento 🙂

slunicko01
16. zář 2015

@tynulkaxix jee, to jsem za tebe ráda, tak snad to vyšlo ☺ první tři týdny po oplození ještě zárodek není spojen placentou, takže bych se léků na nachlazení vůbec nebala - To mi řekla doktorka i v lékárně. Na mykozu zajdi na gyndu, něco to dají. Já měla zánět mocaku a dostala jsem i antibiotika, který můžou těhotný.

tynulkaxix
16. zář 2015

@slunicko01 no Já doufám, že to konecne vyšlo 🙂 bojim se. Myslíš že mám jít na gyndu v utery nebo az za další týden v utery. U nás jsou jen uterky

slunicko01
16. zář 2015

@tynulkaxix určitě to dopadne, neboj. Smůlu už sis vybrala. Zkus koupit něco v lékárně na tu mykozu a když to nepomůže, tak bych šla už teď v úterý, ať to dají něco lepšího. Jinak bych počkala až na ten další týden

tynulkaxix
16. zář 2015

@slunicko01 dneska primář v nemocnici říkal že mám dal používat clotrimazol, tak dál mazu 😀 v utery už by tak mohlo jít něco vidět nebo myslíš že ne?

bajunka
16. zář 2015

@tynulkaxix myslím, že tohle úterý je ještě moc brzo...

bajunka
16. zář 2015

@tynulkaxix vlastně jsi první DC měla 20. srpna...takže jsi 4+0tt a příští úterý budeš teprve 4+6tt a to uvidí max nějaký puntík, nebo zvětšenou sliznici... většinou objednávají až na 6tt a něco.

tynulkaxix
16. zář 2015

@bajunka MS jsem mela 18.8. Takže to byl 18 ze jo

bajunka
16. zář 2015

já koukala zpětně jak jsi psala, že se ti to rozjelo 20., ale ty dva dny už moc nezmění 🙂 měla poslední MS 19. tak jsme stejně 🙂

slunicko01
16. zář 2015

@tynulkaxix počkala bych určitě nejmíň do toho 28.nebo kolikátýho to je. Lepší by bylo ještě později, abys tam pak nemusela zase za týden kvůli srdicku... Já měla nejdřív mimodelozni, tak jsem tam šla toho 4+4 a byla vidět jen ta tečka, ale byla tam, kde má a to mi zatím stačilo 😊 další kontrolu jsem měla až v 8+něco

bajunka
16. zář 2015

@slunicko01 počkej ty jsi měla mimoděložní těhu a kvůli tomu si tě objednal dřív? Já mám právě za sebou taky mimoděložní těhu,ale je to už skoro 3 roky a objednala jsem se až na 6.10. právě aby už bylo něco vidět (další mimoděložní si nepřipouštím 🙂...ono je když už jsi to měla jednou větší pravděpodobnost, že se to může opakovat?

slunicko01
16. zář 2015

@bajunka o kousek větší pravděpodobnost opakování je, tak jsem tam šla radši pro klid v duši. Já ho měla v květnu a otěhotněla jsem v červenci...

bajunka
16. zář 2015

aha tak teď jsi mi nasadila červíka do hlavy...jestli se nemám zavolat a přeobjednat se,ale zas čárky krásně sílí... a u mimoděložního se ty hodnoty drží spíš níž, ne?

slunicko01
16. zář 2015

@bajunka jj, ty moje testy byly furt takový nic moc.

tynulkaxix
16. zář 2015

@slunicko01
@bajunka to nevydržím takhle dlouho 😀

tynulkaxix
16. zář 2015

@slunicko01 jako ze ti čárka nesilila?

bajunka
16. zář 2015

tož já jsem taky napnutá jak kšandy, ještě jsem to ani neřekla chlapovi, protože je na služebce a vrací se až v pátek 🙂 ale už jsem mu vytvořila dvě verze oznámení 🙂 a holkám bych to nejraději vyzvonila taky hned,ale budu se snažit počkat až na tlukot srdíčka a pak vytvořit něco takového 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=3qDlcfO9WIU
slunicko01
16. zář 2015

@bajunka tak to je dobrý ☺

@tynulkaxix ale silila, ale tak nějak málo a furt trvalo straně dlouho než se vybarvila

tynulkaxix
16. zář 2015

@bajunka jee to je hezky 🙂

@slunicko01 holky Já se bojim jestli jsem netestovala brzo když mám nepravidelnou ms ☹ bojim se aby to ještě neodeslo ☹

bajunka
16. zář 2015

@tynulkaxix je zbytečné se trápit něčím co nemůžeš ovlivnit, teď je to prostě na přírodě a pokud to odejde, tak to tak mělo být, ale věřím, že tentokrát už to klapne i ty čárky jsou výraznější než minule 🙂

slunicko01
16. zář 2015

@tynulkaxix čárky jsou pěkný, neboj...

tynulkaxix
16. zář 2015

No minule jsem ani jeden test neměla ani z daleka takovy 🙂

slunicko01
16. zář 2015

@tynulkaxix jj, pamatuju ☺ teď to vypadá dobře...

tynulkaxix
16. zář 2015

@slunicko01 kéž by 🙂 musím tomu věřit. Děvčata jdu chrundet, jak se vzbudím, hned půjdu pocurat papírek 😀 Dobrou

tynulkaxix
17. zář 2015

Dobre ráno děvčata. Jak jste se vyspali? Já úplne na prd. Ucpaný nos a do toho mám zelenou rymu, tak nevím co s Tim. Bojim se abych neměla zánět dutin. Ráno jsem si dělala test a přijde mi o trochu silnější. Posuďte sami 🙂

lumixii
17. zář 2015

@tynulkaxix určitě sílí. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru