• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

9. prosince 2016 
13. zář 2015 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazimese2015 tak to je super máš to tam!ten je citlivost 25 ten modrý gratuluji :slight_smile:
13. zář 2015 v 16:08  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@keny123 děkuju ale zatím nejásám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
13. zář 2015 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@westie To určitě...ale ja nečekám ovulaci ale spíš (ne)čekám MS :slight_smile:
13. zář 2015 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj tak já dneska 26dc a max je čistý :confounded:
15. zář 2015 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky potřebují řadu. Minuly měsíc jsem mela bio těhotenství. Tento měsíc jsme to nechali ,, osudu. Omlouvám se ze to sem napíšu, ale mam mikozu tam dole a jsem nachcipana, chtěla jsem vědět jestli si něco mužů vzít aby mi bylo líp tak jsem si udělala test a pozitivní. Muzou Mít nějaký vliv ty nemoci? Přikládám fotku
16. zář 2015 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tynulkaxix ja bych radsi fakt nic nebrala.. to je pry pro mimi horsi nez samotna nemoc.. a mykoza pry nevadi vubec.. ni trpi hodne tehotnych zen..
zkus na tu mykozu bily jogurt a na nachcipani fakt jenom homeopatika.
16. zář 2015 ve 12:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynulkaxix na pozitivní nachlazení mít vliv nemůže, ale na průběh těhotenství ano. Takhle zezačátku je nachlazení hodně rizikové
16. zář 2015 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Red jsem si dělala ještě jeden test jiné značky a taky pozitivni :grinning: bojim se tomu uverit :grinning:
16. zář 2015 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynulkaxix podivej pokud mas mikozu bez na gyndu at se ti to nerozsiri a nemas spis delsi a vlekle probemy,ktere muzou miminku ublizit tam ti neco doporuci,jinak urcite probiotika na zavadeni muzes koupit i volne v lekarne ti doporuci,ale myslim ze jsou to Gyno Caps a co se nachlazeni tyce do nosu pinosol,popr.vincentka a na krk septisan a nebo kalsicky paralen.Na gynde si nechej i zkontrolovat tehotenstvi aby to nebyl falesny test a ty se zbytecne netrapila,muze to byt stale pozitivni z minuleho mesice,ac bych ti prala aby to bylo tehu opravdove:wink:))
16. zář 2015 ve 12:15  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynulkaxix mě na mykozu pomáhal Femigel s Tea Tree. Může se i v těhu
16. zář 2015 ve 12:19  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@dubnacek dělala jsem si ještě jeden a takhle jsou silný. U nás je na gynekologii a z v utery :frowning2:
16. zář 2015 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
16. zář 2015 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tynulkaxix gratuluju :slight_smile: já jsem na tom stejně,ale na gyndu jsme se objednala až na 6.10. teď je to stejně jen na přírodě a chci už u doktora něco vidět :slight_smile:
16. zář 2015 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynulkaxix na gyndě ti krom krve nic nezjistí. a pak budeš muset chodit na další odběry jestli to roste, být tebou raději chvíli počkám a sleduju jak sílí čárka...
16. zář 2015 ve 12:26  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajunka na gyndu se mi nechce, jen nevím co s tou mykozou :frowning2: a taky ti gratuluju :slight_smile:
16. zář 2015 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynulkaxix fakt neboj.. nestresuj se a hodne odpocivej.. ja jsem mela taky na zacatku tehu rymu a mykozu a vsechno dopadlo v pohode.. ma to hodne holek. ale zase to ani nepodcenuj..
zkus ten bily jogurt. mne to pomohlo
16. zář 2015 ve 12:32  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jo,ale čípky na mykozu se prodávají i bez receptu,ale nevím jak je to s jejich užíváním v těhu...http://www.modrykonik.cz/forum/nemoce-a-komplikace/mykoza-v-ranem-tehotenstvi-jak-si-s-tim-poradit/
16. zář 2015 ve 12:32  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajunka hrozne se bojim aby to nebylo zase bio :frowning2: ale zase to jsem mela 30dc pití ducha a ten mám tohle
16. zář 2015 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynulkaxix a teď jsi jak? je to už hezká čárečka, musíš myslet pozitivně :slight_smile:
16. zář 2015 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynulkaxix tohle na bio rozhodně nevypadá :slight_smile: gratuluji a na tu mykozu, no já bych aspoň k dr. zavolala
16. zář 2015 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pekkaa Já ráno skládala dřevo :grinning: a co sis na tu mykozu dávala? Bily jogurt jist nebo dát fám dolů, to jsem někde četla :grinning:
16. zář 2015 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem teď 29 DC a 14 - 15 DPO, a zadařilo se to i přes chybějící vejcovod, prostě si vajíčko nějak přetáhl ten druhý :slight_smile:, takže jsem to tento měsíc ani nečekala :slight_smile:
16. zář 2015 ve 12:37  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@megy Děkuji :slight_smile: volala jsem mamine, je zdravotní sestra a je akorát v práci tak mi to zjisti :slight_smile:
16. zář 2015 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynulkaxix ještě jsem četla napustit tampon olivovým nebo kokosovým olejem a zavést obojí jsou protizánětlivé ... ale zavolala bych dr a zeptala se
16. zář 2015 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynulkaxix No tak to jo to je krasny tehu,budu drzet palce,v lekarne ti doporuci a reknou kolikrat denne,urcite i ten femi gel by ti mohl pomoct tam to bylo myslim 1xdenne na noc.Budu drzet at carka roste a mimisek taky..
16. zář 2015 ve 12:39  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bajunka tak to je super moc gratuluji. Já ani nevím kolik jsem dpo, vůbec netuším kdy ovu byla
16. zář 2015 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dubnacek jo a jak si psala aby to nebylo pozitivní z minulého trhu tak určí ne. Mela jsem hcg jen 18 a pak jsem si Dělala test po skončení MS a byl bily
16. zář 2015 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tynulkaxix dat tam dolu :slight_smile:.. ale v podstate i jist.. at to lecis taky zevnitr
16. zář 2015 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@pekkaa a kupovala si nějaký speciální?
16. zář 2015 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek