• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

24. března 2017 
@tynulkaxix já mám bolesti jako při ms každý den - ne neustále, ale chvilkama ano, prý je to normální. Pokud bys ale měla křeče, zajdi si k mudr hned, na kontrolu bych nečekala - buď ti může dát něco na podporu udržení nebo alespoň budeš vědět, na čem jsi. Ale je to hrozně těžký, já vím!!
27. zář 2015 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@westie přijdu si trapne když nemám ani tehu průkazku. No mě právě v tom břiše hodně picha a mam tlak na spodek. Volala jsem na gyndu a tam mi to nikdo nebral, tak se na to asi vyprdnu:frowning2:
27. zář 2015 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix ja mela taky boleni a kazdeho koho znam taky,snaz se byt opravdu v klidu a je lepsi se ani moc nesledovat,zkus to vydrzet,a ver ze pokud to bude v poradkutak stejne se budes porad sledovat a obavat se,ale je lepsi na to moc nemyslet a snaz se najit si nejakou zabavu at se zabavis a moc na to nemyslis,jen na sebe davej pozor a chovej se jako tehu. Ver ze to bude v poradku.Ale pokud bys uz mela nesnesitelnou bolest je lepsi jet na pohotovost.Zkus si uvarit dobry caj a odpocivej i kdyz s jednim ditetem to moc nejde ja to vim,ale snaz se aspon trosku:wink:)).
27. zář 2015 ve 14:09  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix hod sem fotku testu
27. zář 2015 v 19:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
od kdy se dava tehu prukazka vubec
27. zář 2015 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kazdy doktor ji dava jinak... nektery hned, nektery klidne az ve 12tt po screeningu...ja osobne ji mam uz od 5tt
27. zář 2015 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix Jak se citite. Cetla jsem ze moc dobre vam nebylo.
28. zář 2015 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krmv dneska už o dost lépe, dekuju. Včera jsem měla křeče v břiše, nic moc.
@dubnacek Ahojky včera jsem tam nakonec jela, pro svuj klid, vše je ok, už jsme viděli i plod, za tech 5 dni to hrozne vyrostlo. Mam brát magnézium kvůli častými prujmum. Paní dr si mě dokonce pamatovala, že jsem měla při prvním tehu blbe napichly epidural a že mi dělali krevní zátku:grinning: má dobrou paměť.
28. zář 2015 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krmv u nás tehu průkazku dávají až miminku začne bít srdíčko:slight_smile:
28. zář 2015 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem ve 12 tt a prukazku dostanu sz ve stredu.
28. zář 2015 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix no vidis to je super,to jsi mohla rict ze jsi mela prujmy,ja s Adamkem cely prvni mesic,bylo to silene,nikam jsem nechodila.Mudr mi pak rekl ze nekdo zvraci a nekdo ma prave prujmy,patri to k tomu ale je to mene obvykle:wink:.Hlavne,ze prcek je ok a uz jsi ho i videla to je uzasny.Drzim palecky at stale roste a ty to musis nejak prezi:wink:t.Uz si moc nepamatuji co jsem brala,ale myslim, ze nic jen jsem se nehla z domu:wink:)
28. zář 2015 v 09:09  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krmv ja ji dostala az ve 12tt driv u nas nedavaji a jeste jsem za ni platila no spis to nebylo vylozena za prukazku,ale vse co je kolem toho 2000kc+ 800kc na 1 sceening.Takze uz me tehu stalo dost,nehlede na to,ze musim dojizdet a jsem na UP,kde neberu ani korunu.Ale dulezity je,ze je chlapecek v poradku a krasne roste:wink:))
28. zář 2015 v 09:13  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
na průjem smecta :slight_smile:
28. zář 2015 v 09:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix super, že je vše v pořádku :slight_smile:
28. zář 2015 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam takovou otazecku. Jak to máte se sexem a orgasmem v těhotenství? Muže samotný orgasmu bez sexu miminku ublížit?
28. zář 2015 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix ja myslim, ze nemuze. Dr. to zakazujou jenom kdyz je nejaky hematom...
Ale my nedelame nic. Nemam na to vubec chut:frowning2:
28. zář 2015 v 15:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix pokud ti mudr nic nezakazan,nekrvacis a nemas nejake potize tak klidne sexuj jak chces:wink:. Pokud se bojis neceho kolem tak pouzivej kondom a nebo jen tak sama :wink:
28. zář 2015 v 17:43  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud nejsou nejake problemy,tak sexik ditku neublizi.
28. zář 2015 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky. My jsme v prvním tehu nemohli. Mela jsem polyp cipku a při sebemenším dotknuti jsem začala krvácet.
28. zář 2015 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mate nektera tlak v podbřišku a tlak tam dole?
28. zář 2015 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte tu někdo vyfocení test jak vypadal 9 DPO? Potřebuji porovnání
28. zář 2015 v 18:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kecka28 ja mam.
28. zář 2015 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pekkaa pošleš?
28. zář 2015 v 19:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pekkaa krásný! Tak nic, tak mam fakt jen bílo :frowning2: Děkuji
28. zář 2015 v 19:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kecka28 zalezi od citlivosti Testu a dne uhnizdeni. Jeste nezoufej...
28. zář 2015 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kecka28 Mně se objevil až cca 11 - 13 dpo, a ani nešel nafotit, předtím bylo sněhobílo :wink:
28. zář 2015 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pekkaa mám citlivost 10. Ale díky, dokud nepřijde mrcha tak vyckavam :slight_smile:
28. zář 2015 ve 20:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se ukazala slaba carka az 13den
28. zář 2015 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přestalo vám třeba něco chutnat a máte na něco víc chuť? Já mam třeba žaludek jak na vodě a nemužu vidět vajíčko v jaké koliv podobě :slight_smile: a pro změnu mam neutuchající chuť po koblihách :grinning:
29. zář 2015 v 09:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky je tu někdo kolem 3dpo? mě nakonec mrcha došla i když jen na 2dny :unamused:
29. zář 2015 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek