Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

westie
27. zář 2015

@tynulkaxix já mám bolesti jako při ms každý den - ne neustále, ale chvilkama ano, prý je to normální. Pokud bys ale měla křeče, zajdi si k mudr hned, na kontrolu bych nečekala - buď ti může dát něco na podporu udržení nebo alespoň budeš vědět, na čem jsi. Ale je to hrozně těžký, já vím!!

tynulkaxix
27. zář 2015

@westie přijdu si trapne když nemám ani tehu průkazku. No mě právě v tom břiše hodně picha a mam tlak na spodek. Volala jsem na gyndu a tam mi to nikdo nebral, tak se na to asi vyprdnu☹

dubnacek
27. zář 2015

@tynulkaxix ja mela taky boleni a kazdeho koho znam taky,snaz se byt opravdu v klidu a je lepsi se ani moc nesledovat,zkus to vydrzet,a ver ze pokud to bude v poradkutak stejne se budes porad sledovat a obavat se,ale je lepsi na to moc nemyslet a snaz se najit si nejakou zabavu at se zabavis a moc na to nemyslis,jen na sebe davej pozor a chovej se jako tehu. Ver ze to bude v poradku.Ale pokud bys uz mela nesnesitelnou bolest je lepsi jet na pohotovost.Zkus si uvarit dobry caj a odpocivej i kdyz s jednim ditetem to moc nejde ja to vim,ale snaz se aspon trosku😉)).

lzii
27. zář 2015

@tynulkaxix hod sem fotku testu

krmv
27. zář 2015

od kdy se dava tehu prukazka vubec

lenzaaa
27. zář 2015

Kazdy doktor ji dava jinak... nektery hned, nektery klidne az ve 12tt po screeningu...ja osobne ji mam uz od 5tt

krmv
28. zář 2015

@tynulkaxix Jak se citite. Cetla jsem ze moc dobre vam nebylo.

tynulkaxix
28. zář 2015

@krmv dneska už o dost lépe, dekuju. Včera jsem měla křeče v břiše, nic moc.
@dubnacek Ahojky včera jsem tam nakonec jela, pro svuj klid, vše je ok, už jsme viděli i plod, za tech 5 dni to hrozne vyrostlo. Mam brát magnézium kvůli častými prujmum. Paní dr si mě dokonce pamatovala, že jsem měla při prvním tehu blbe napichly epidural a že mi dělali krevní zátku😀 má dobrou paměť.

tynulkaxix
28. zář 2015

@krmv u nás tehu průkazku dávají až miminku začne bít srdíčko🙂

viovka
28. zář 2015

Ja jsem ve 12 tt a prukazku dostanu sz ve stredu.

dubnacek
28. zář 2015

@tynulkaxix no vidis to je super,to jsi mohla rict ze jsi mela prujmy,ja s Adamkem cely prvni mesic,bylo to silene,nikam jsem nechodila.Mudr mi pak rekl ze nekdo zvraci a nekdo ma prave prujmy,patri to k tomu ale je to mene obvykle😉.Hlavne,ze prcek je ok a uz jsi ho i videla to je uzasny.Drzim palecky at stale roste a ty to musis nejak prezi😉t.Uz si moc nepamatuji co jsem brala,ale myslim, ze nic jen jsem se nehla z domu😉)

dubnacek
28. zář 2015

@krmv ja ji dostala az ve 12tt driv u nas nedavaji a jeste jsem za ni platila no spis to nebylo vylozena za prukazku,ale vse co je kolem toho 2000kc+ 800kc na 1 sceening.Takze uz me tehu stalo dost,nehlede na to,ze musim dojizdet a jsem na UP,kde neberu ani korunu.Ale dulezity je,ze je chlapecek v poradku a krasne roste😉))

bajunka
28. zář 2015

na průjem smecta 🙂

westie
28. zář 2015

@tynulkaxix super, že je vše v pořádku 🙂

tynulkaxix
28. zář 2015

Holky mam takovou otazecku. Jak to máte se sexem a orgasmem v těhotenství? Muže samotný orgasmu bez sexu miminku ublížit?

pekkaa
28. zář 2015

@tynulkaxix ja myslim, ze nemuze. Dr. to zakazujou jenom kdyz je nejaky hematom...
Ale my nedelame nic. Nemam na to vubec chut☹

dubnacek
28. zář 2015

@tynulkaxix pokud ti mudr nic nezakazan,nekrvacis a nemas nejake potize tak klidne sexuj jak chces😉. Pokud se bojis neceho kolem tak pouzivej kondom a nebo jen tak sama 😉

krmv
28. zář 2015

Pokud nejsou nejake problemy,tak sexik ditku neublizi.

tynulkaxix
28. zář 2015

Díky holky. My jsme v prvním tehu nemohli. Mela jsem polyp cipku a při sebemenším dotknuti jsem začala krvácet.

tynulkaxix
28. zář 2015

Holky mate nektera tlak v podbřišku a tlak tam dole?

kecka28
28. zář 2015

Holky máte tu někdo vyfocení test jak vypadal 9 DPO? Potřebuji porovnání

pekkaa
28. zář 2015

@kecka28 ja mam.

kecka28
28. zář 2015

@pekkaa pošleš?

kecka28
28. zář 2015

@pekkaa krásný! Tak nic, tak mam fakt jen bílo ☹ Děkuji

pekkaa
28. zář 2015

@kecka28 zalezi od citlivosti Testu a dne uhnizdeni. Jeste nezoufej...

misimisi
28. zář 2015

@kecka28 Mně se objevil až cca 11 - 13 dpo, a ani nešel nafotit, předtím bylo sněhobílo 😉

kecka28
28. zář 2015

@pekkaa mám citlivost 10. Ale díky, dokud nepřijde mrcha tak vyckavam 🙂

krmv
28. zář 2015

me se ukazala slaba carka az 13den

anyt9178
29. zář 2015

Ahoj holky, přestalo vám třeba něco chutnat a máte na něco víc chuť? Já mam třeba žaludek jak na vodě a nemužu vidět vajíčko v jaké koliv podobě 🙂 a pro změnu mam neutuchající chuť po koblihách 😀

milujicimamina
29. zář 2015

ahojky je tu někdo kolem 3dpo? mě nakonec mrcha došla i když jen na 2dny 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru