Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
marycz
1. říj 2015
@tynulkaxix žádný stresy, jsou to dálnice jak vyšité 😃 moc gratuluji a přeji příjemné těhulkování...já dneska takto...v úterý jsem dělala jeden (26DC), dneska druhý (28DC) a je tam viditelný rozdíl, co povíš?
tynulkaxix
1. říj 2015
@bajunka okolo mě už jsou právě všichni tehule😃
milujicimamina
1. říj 2015
já chci také jsme zatím teprve 5-6 po ovulaci,to čekání je šílené :-|
milujicimamina
1. říj 2015
@marycz krásný testy 🙂 😉
bajunka
1. říj 2015
@tynulkaxix já si poprvé v životě užívám nevolnosti, furt mám žaludek na vodě :p, tak musím pořád něco žvejkat budu za chvíli jak vorvaň
marycz
1. říj 2015
@bajunka tak to já mám už dobré tři dni...neblinkám, ale nechutná mně vůbec nic a když něco sním, tak žaludek na vodě...stejně jsem to měla i vloni a po kyretáži mně to drželo ještě týden 😃
nikpn
1. říj 2015
Ahoj maminky, chtěla bych se vás zeptat co si myslíte že znamená ta druhá slabá čárka na tt. Přikládám foto 🙂
marycz
1. říj 2015
@nikpn no vypadá to na pozitivní test...kolik DC jsi?
nikpn
1. říj 2015
@marycz myslíš?🙂 včera jsem byla na gynekologii na klasické prohlídce a zmínila jsem se o tom a dr. Mi řekla ze to 100% nic neznamená 😞 jinak beru antikoncepci a jelikož jedu vkuse, tak menstruaci jsem neměla... Test jsem si udělala náhodně a vyšlo mi tohle... Zkoušela jsem asi 6 proužků a na všech bylo tohle 🙂 tak nevím, co si myslet
hermanek1985
1. říj 2015
@marycz ahoj...gratuluji🙂..a kolikateho dc si měla ovulku. ..pac je to krásná dálnice na to ze jsi 28Dc🙂
lzii
1. říj 2015
29dc, 12dpo, holky co myslite ?? je to tam ??
hermanek1985
1. říj 2015
@tynulkaxix no holka..velká gratulace🙂
hermanek1985
1. říj 2015
@lzii ahoj..na tom modrým vidím druhou..ale na prvním jen stín. ..zkus zítra ráno..ale vypadá to nadějně 🙂
lzii
1. říj 2015
@hermanek1985 byla jsem dneska na krvi 🙂 dekujii
milujicimamina
1. říj 2015
@lzii je to tam co jsem.ptecitala diskuze tak ten Zelený je pepino ze? Ten.mají hodně slabší než ostatní 🙂
lzii
1. říj 2015
@milujicimamina ano je ,a jeste k tomu to pepino ma citlivost 10 a ten druhy je neaka neznáma znacky ,ale citlivost 25
bara_13
1. říj 2015
@lzii Tý jo to vypadá pěkně🙂 a už víš i krev?
lzii
1. říj 2015
@bara_13 az ve 14h 😉
bara_13
1. říj 2015
@lzii to jsou nervy asi co:-) a jak dlouho se snažíte už?
lzii
1. říj 2015
@bara_13 7 mesícu snazeni 🙂 ale je sranda ze 9dpo jsem delala test taky a nic - snehobílo ,ale dneska 12dpo tohle 🙂 Nervy ani nemam , citim ze tam neco zacina takze doufám ze se to jen potvrdi 🙂
bara_13
1. říj 2015
@lzii no tak to ti držím pěsti, ať je tam a jen sílí. Máš nějaké pocity jo? Já jsem si minule asi vsugerovala co šlo, takže se snažím radši nic necítit... 😃
lzii
1. říj 2015
@bara_13 takove tahave pocity podbrisku dolu , a boli me prsa , vynechani MS 1 den
hermanek1985
1. říj 2015
@lzii az budeš mít výsledky. .tak určitě dej vědět. .držím palecky🙂
lzii
1. říj 2015
@hermanek1985 jj hned sem napíšu 🙂
milujicimamina
1. říj 2015
Dotaz holky cítili jste hnízdění? Kolik dpo asi? Me vcera bolesti břicha a dnes už skpro ne,včera 4-5 dpo
tynulkaxix
1. říj 2015
@nikpn jestli bereš antikoncepci tak tehu nejspíš nebudeš, leda že by si vynechala
tynulkaxix
1. říj 2015
@marycz tak to už jsou krasne čárky🙂
milujicimamina
1. říj 2015
@nikpn zkus udělat jinou značku tt
nikpn
1. říj 2015
@milujicimamina zkoušela jsem i jinou a také mi to ukázala 🙂
anyt9178
1. říj 2015
Ach jo 😞 me už zase začíná bolet bricho jako na ms 😞 jestli to zase nevyjde tak se zblaznim 😞

Začni psát odpověď...

Odešli