Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
darxie
30. zář 2015
@milujicimamina Chtěl si to prej vyzkoušet a vyloučit, že je duch jen chyba testu😃 Tak už vidí, že není😃
westie
30. zář 2015
@darxie taky potichu gratuluji, hezká čárka 🙂
westie
30. zář 2015
@tynulkaxix hlásím se po kontrole, s doktorem jsme spočítali,že jsem dnes 6+1 a už bylo vidět srdíčko (ale neslyšela jsem ho, to až příští týden, až přejdu z centra ke svému mudrovi). Držím palce, ať se nám všem daří x-)
tynulkaxix
30. zář 2015
@westie jee tak to je super, gratuluju, jen tak dál 🙂
hermanek1985
30. zář 2015
@milujicimamina ahoj..tak jak se citis? ..ja kdybych to měla dostat😞
milujicimamina
30. zář 2015
@hermanek1985 já taky bolí me stále břicho,tak zvlastne i jako na ms,ale to vlastně v kuse ted:( zítra 5-6 dpo tak uvidím co zaznamenam 😃
hermanek1985
30. zář 2015
@milujicimamina tak to jsem zvědavá 🙂
tynulkaxix
1. říj 2015
Cauky holky dneska jsem dělala testik po pár dnech a doufám že je to ne blbej test. Vidíte tam ten světlý pruh co bude přes testovací i přes kontrolní čárku? Myslite ze je to vadný test?
kecka28
1. říj 2015
@tynulkaxix já myslím, že jasnější to být nemůže... gratuluji
tynulkaxix
1. říj 2015
@kecka28 dekuju. Mě jde o ty vše světla města na tech carkach. Tady to jde blbe vidět.
tynulkaxix
1. říj 2015
Tady to jde vidět lip, jak ty čárky už schnou. Trochu mě to znervoznuje 😞
kecka28
1. říj 2015
@tynulkaxix nezlob se, ale myslím, že se strachuješ zbytečně. Kdyby byl test vadný, tak Ti nevyjedou takové dálnice. Nenervuj se, raduj se 🙂
jetynka
1. říj 2015
@tynulkaxix Já nevidím nic jiného než dvě pořádné dálnice, kdyby to byl vadný test tak by to nevyšlo tak krásně. co to máš za značku?
tynulkaxix
1. říj 2015
@kecka28 Jasný ale jámyslela zže bude asi nějakej čas něj kvůli tem svetlym mistum
tynulkaxix
1. říj 2015
@jetynka lady max
jetynka
1. říj 2015
@tynulkaxix intenzita proužku závisí na množství hcg v moči a kdy test děláš jestli ráno nebo během dne, fleky jsou v pohodě, stačí se dotknout prstem a už je tam nějaká otlačenina nebo se to může i rozmazat. když já měla falešně pozitivní testy tak jsem měla čárečku sotva pouhým okem viditelnou a byl to většinou mamatest.
jetynka
1. říj 2015
@tynulkaxix ten neznám, kdyžtak si kup ten digitální test, ale v tvém případě bych za to peníze nevyhodila, kolik dní máš zpožděnou ms?
tynulkaxix
1. říj 2015
@jetynka já to mám ale potvrzeny od Dr ze jsem tehu😃 jen čekáme na srdíčko. Test jsem si dělala jen pro jistotu. Četla si několik stránek rozjetou diskuzi🙂
jetynka
1. říj 2015
@tynulkaxix ahaaaa tak to se už netestuj, protože znám holky že se testovaly a sledovaly intenzitu čárky a z toho si vyvodily že se těhotenství nevyvíjí a jančily, zbytečně protože vše bylo ok. Já měla teď u posledního těhu srdíčko potvrzené až 8+3 , 6+3 byl prázdný váček tak to bylo šílených 14dní. u prvního těhu jsem měla srdíčko už 6+1. tak to držím palce 🙂
tynulkaxix
1. říj 2015
@jetynka ještě chci zdelat testy co tu mám😃 já byla na gynde 5 + 5tt, dr říkala že malinko menší. Na kontrolu z jdu v utery tak doufám že už srdíčko bude
jetynka
1. říj 2015
@tynulkaxix 😃 , to by už mohlo být vidět 🙂
dubnacek
1. říj 2015
@tynulkaxix ten test je naprosto ukazkovy,to ze tam ma nejake carky,ktere nejdou ani videt vubec neres,ten test je tak pozitivni,ze vic uz byt nemuze a ty sama vis ze miminko cekas,vubec bych se uz netestovala a nestresovala.Soustred se na miminko a bud hlavne pozitivni a v klidu a ty testy co jeste mas bud vyhod nebo schovej co nejhloubeji do suplete😉).Uvidis ze prcek bude v poradku a i srdicko mu naskoci,utery je za chvili.Ja jedu dnes na kontrolu a uz se nemuzu dockat az chlapecka uvidim.Jen jsem opet nemocna tak se mi nechce ani hybat,ale co bych neudelala pro chvili podivani ne na chlapecka😉))
tynulkaxix
1. říj 2015
@jetynka až tam půjdu tak podle ms budu 7+0. Ale když říkala že je menší tak 6+?
jetynka
1. říj 2015
@tynulkaxix udělej to co ti píše @dubnacek , ovulace mohla být později než si třeba myslíš, to že je menší ještě nic neznamená, já taky nebyla v klidu ono to ani nejde být, ale stres škodí tak musíš si najít něco při čem nebudeš na tohle pořád myslet i když to bude hodně těžké.
tynulkaxix
1. říj 2015
@dubnacek dej pak vědět jak si dopadla🙂
@jetynka jasný holky zlikviduju je 😃
jetynka
1. říj 2015
@tynulkaxix to bude to nejlepší co uděláš 🙂, dej pak vědět 🙂
pekkaa
1. říj 2015
@tynulkaxix zlato, fakt neboj. Je to nadherny test. Fakt zalezi jak tam nanesou to barvivo. Ja mam taky presne takoveto testy😉
milujicimamina
1. říj 2015
@tynulkaxix vždyt je krásný 🙂
bajunka
1. říj 2015
@tynulkaxix nebo je daruj někdo psal že darovaný těhu test od těhotné přinese štěstí ve snažení 🙂
tynulkaxix
1. říj 2015
@pekkaa už aby bylo utery😃 doufám že už tam to srdíčko bude

Začni psát odpověď...

Odešli