• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

5. prosince 2016 
@saraha1 moc si přeju aby to vyšlo :slight_smile: taky jsi měla takle slabý testíky?? :slight_smile:
13. kvě 2014 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo, mam tu fotku o nekolik stran drive. Ani ten, co jsem delala v sobotu, coz uz bylo 6tt, nemel testovaci carku silnejsi nez zkusebni. Pravda, nebyla to ranni moc, ale stejne. Ja si taky prala, aby to vyslo a ono jo :slight_smile:.
13. kvě 2014 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@saraha1 týýýý brďo tak to jsem velmi zvědavá jak toto dopadne :slight_smile: večer udělám ten 3. test co tu mám od jiný značky a zítra na gyndu no :sunglasses:
13. kvě 2014 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Je tááám :wink: , ja jsem je mela uplne stejne a docela dlouho,ale nagynde doktor mi to pak potvrdil z krve a pamatuju si jako dneska, kdyz jsem z prace volala na vysledek a rekl mi, že je pozitivni a ted mi v kocarku krasne spinka petimesicni Filipek. Preju, aby ti to taky vyslo :slight_smile: :wink:
13. kvě 2014 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacinda děkuju :slight_smile: taky si to přeju, ale mám blbý pocit :frowning2: že to asi nevyjde :-/ takový divný pocit prostě... ted jsem si udělala testík nějaký lkkevný od pepino a negativní... a GSmama test mi ukáže ducha no tak já nevím :-/
13. kvě 2014 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já jsem to měla přesně tak, ale musíš doufat :slight_smile: já jsem dělala jako první GSmama a tam jsem taky měla ducha, pak nějaké levné a tam nic, ale nedalo mi to a jela jsem do obchodu pro clear blue ten co ukazuje délku početí a když mi to tam ukázalo 2-3 tak jsem doufat začala a další den běžela k doktorovi :slight_smile:
13. kvě 2014 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacinda k doktoru jdu už zítra tak pro něj už nepojedu :slight_smile: a kolikátý den zpoždění jsi si dělala clear-blue???
13. kvě 2014 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Podla mna si tehotna, aj ja som mala najprv taky slabsi a za par dni bude silnejsi, k lekarovi mozes aj pockat,on hned to neuvidi, tak pockaj tyzden a tak tam skoc.
13. kvě 2014 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@jargre z krve to pozná už teď ne??? :slight_smile:
13. kvě 2014 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@macek01 jsem měla 28 DC taky sotva viditelného ducha (večer). A za dva dny už pěknou dálnici. Ještě jsem to pak testla jednou za další dva dny a okamžitě // a to byly testy za 30 korun dva :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2014 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj z krvi pozna hned, je tam zvuseny hormon ktory inac nie je ked nie si tehotna.drzim palce
13. kvě 2014 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@letadlo13 No nechám se překvapit co mi zítra poví.... Kdybych to měla náhodou dostat tak to zjistí přes ultrazvuk taky že? Uvidí prokrvenou dutinu děložní.
13. kvě 2014 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@macek01 já k doktorovi nejdu dřív jak za měsíc :slight_smile: nevidím důvod jít dřív. Těhotná budu 9 měsíců :grinning: času dost :slight_smile:
13. kvě 2014 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@macek01 no to nie je dobre s tým krčkom, pri tehu je dole a tvrdý. :confounded:
13. kvě 2014 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@macek01 vypadá to pozitivně :slight_smile: Já testovala celkem dost a z ranní jsem měla čárky vždycky nejslabší, čípek jsem nenahmatala ani u prvního těh. tak i u tady toho těh. :wink: Držím palce ať to klapne :wink:
13. kvě 2014 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
holky coznamena grav incip
13. kvě 2014 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mám doma taky tři takové testíky ale dostala jsem to :frowning2:
13. kvě 2014 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussi Děkuji :slight_smile: no já doufám, že je to poz. protože k tomu vše nasvědčuje :slight_smile:
13. kvě 2014 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@macek01 hele, ja mela spatnej pocit porad :grinning:...a jeste vlastne vcera rano, az ted zacinam byt vic pozitivni :slight_smile:
13. kvě 2014 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@saraha1 prdel je že mi nic jinýho než nugeta, chleba a máslo nechutná... to budu jak koule za chvilku.... ale když mě nic jinýho nejede.... po všem mi je na blití.... :rolling_eyes:
13. kvě 2014 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@mjiuztg myslím, že začínajúce tehotenstvo...gravidita incipiens
13. kvě 2014 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
gratulujem :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@macek01 nooo tak to gratuluji- drzime palce
13. kvě 2014 ve 22:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem dělala clear blue už den po vynechání, takže bych se nebála :slight_smile: Dej pak vědět, ať můžem gratulovat :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kosalucy když test ukáže pozitivní, jseš těhotná :slight_smile:

já si dělala testy tři, první dva vyšly dost slabě...doporučuji test udělat alespoň den poté, co nenastoupí MS, a nejlépe z raní moči. Pak uvidíš, jak ty čárky naskočej :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@macek01 ahoj, tak co?
14. kvě 2014 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennaaa
@satanka1 devcata, ja sem uz druhej den uplne nemozna. Od odpolednich hodin bych uz nejradsi byla v posteli. Dneska je to jeste horsi, jako po prespolnim behu :grinning:. Nemuzu se dockat vikendu.
14. kvě 2014 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@saraha1 to je normálne..aj ja furt polihujem..behám na wc,ležím,sem tam niečo urobím
14. kvě 2014 ve 21:24  •  3 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
mam bolenivpodbrisku
14. kvě 2014 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@saraha1 ani mi nemluv...už tejden si připadám jak nemocná.nic se mi nechce.nejradši bych pořád ležela a nic nedělala...o žaludku na vodě ani nemluvím, vždycky čekám kdy a kde a koho pozvracím :grinning: ještě že na ty křeče v podbřišku mi dala to magnesium, pomáhá to. jinak bych byla uplně na odpis...
15. kvě 2014 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek