• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

3. prosince 2016 
@miranell Ja to nejak nehrotim s 2 detma navic se ani nesnazime nic, ale spis me to zajimalo :slight_smile:
4. říj 2015 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikavitezslav jestli si to prosvítila baterkou a je tam, tak to není ryska :wink:
4. říj 2015 v 16:40  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@cacenka_d jo já to chápu :slight_smile: každopádně pokud tam jsou // tak tam prostě jsou, ať chceš nebo ne :grinning:
4. říj 2015 v 16:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazimese2015 a to si dělala ten ovu test s ranní močí?
4. říj 2015 v 16:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@miranell Ovsem informace s baterkou, me prilis neuklidnila, no nic zitra zkusim znova a pak zavolam dopredu na kardio, protoze s manzelem to slehne, pokud prijdu s takovouhle informaci :slight_smile:)
4. říj 2015 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak teda jo prosvicenej baterkou
4. říj 2015 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@cacenka_d musíš ten test vzít a prosvítit proti sobě, tzn, že to světlo budeš mít pod testem, jakobys ho dala proti slunci, prostě skrz :grinning: ne na něj
4. říj 2015 v 16:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikavitezslav vidim slabou ruzovku :wink: na 7 dpo perfektni :slight_smile:
4. říj 2015 v 16:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikavitezslav pardon, to předchozí patřilo tobě :grinning:
4. říj 2015 v 16:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikavitezslav a je tam i když bych ho teď neměla vidět jak si ho osvítila obráceně :grinning:
4. říj 2015 v 16:46  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak takhle jediné mi to jde
4. říj 2015 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
4. říj 2015 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monikavitezslav no super a je tam :grinning:
4. říj 2015 v 16:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monikavitezslav to nic neni jen ryska a pokud je to mamatest tak ten děla falešnáky:frowning2:ale držim pěsti
4. říj 2015 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem slepá nic nevidim:_(
4. říj 2015 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikavitezslav také vidím!
4. říj 2015 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Hold ryska:_( myslela jsem si to
4. říj 2015 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikavitezslav vidím ji tam krásně...já tedy s mamatestem mám jen dobré zkušenosti...když jsem těhu nebyla, tak byl sněhobílý...nikdy ani náznak ducha...
4. říj 2015 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@miranell Jj, to jsem delala, je to takovy slaboulinky prave, ale je proste jeste i brzo a je to takovy fakt naprd obyc test, zitra koupim novy :slight_smile:
4. říj 2015 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikavitezslav ryska se ti neprosvítí, kolikrát ti to mám říkat, na stovkách mých testů žádná ryska při prosvícení nebyla vidět...
4. říj 2015 v 17:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera i dnes psala paní ze je to jen ryska asi to prubnu a půjdu ve středu na krev.
4. říj 2015 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
když by to bylo těhu tak to bude vidět normalně a nic se nemusi baterkou nasvěcovat
4. říj 2015 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus ten duch mi od odpoledne nezmizel koukej
4. říj 2015 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus tohle je pro zjištění úplně ranného těhotenství, když to ještě na normálním světle není vidět
4. říj 2015 v 17:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
moje testy
4. říj 2015 v 17:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
téhle mé "rysce" která na světle není vidět a prosvícená velmi špatně je osm týdnů, na žádném předchozím testu jsem jí neměla :grinning:
4. říj 2015 v 17:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky to je dobrý s tím světlem, to jsem nevěděla :relaxed: jsem 10dpo testovala ráno, to jsem si ho tam spíš přála vidět, večer mi to nedalo a zkusila jsem znova a to už tam úplně malickej náznak byl, kdybych věděla to s tím světlem, tak jsem si mohla ušetřit hodinový natáčení u okna :smiley:
4. říj 2015 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko01 já jsem to vyčetla kdysi na internetu a zjistila jsem že to funguje, až když jsem byla těhotná, to jsem doslova jančila, že to tam je, po letech testování najednou to bylo skrze světlo vidět. Pak to začalo sílit a teorie se potvrdila :slight_smile: Důležité jen je, aby ten test zaschnul, pak už se dá takhle prosvítit.
4. říj 2015 v 17:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@miranell vidíš, tak to jsem nikde nečetla... Já už jsem asi ty testy vyhodila,jinak bych to taky zkusila :smiley: ale už jsou teda stary víc jak 3 měsíce :relaxed:
A předpokládám, že další už si dělat nebudu... :relaxed:
4. říj 2015 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko01 tenhle můj co jsem tam dávala je měsíc starý, takže by to asi šlo. Ale pokud už jsi těhotná, tak to asi nemá smysl, měla bys tam // jako brno
4. říj 2015 v 17:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek