Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

cacenka_d
4. říj 2015

@miranell Ja to nejak nehrotim s 2 detma navic se ani nesnazime nic, ale spis me to zajimalo 🙂

miranell
4. říj 2015

@monikavitezslav jestli si to prosvítila baterkou a je tam, tak to není ryska 😉

miranell
4. říj 2015

@cacenka_d jo já to chápu 🙂 každopádně pokud tam jsou // tak tam prostě jsou, ať chceš nebo ne 😀

miranell
4. říj 2015

@snazimese2015 a to si dělala ten ovu test s ranní močí?

cacenka_d
4. říj 2015

@miranell Ovsem informace s baterkou, me prilis neuklidnila, no nic zitra zkusim znova a pak zavolam dopredu na kardio, protoze s manzelem to slehne, pokud prijdu s takovouhle informaci 🙂)

monikavitezslav
4. říj 2015

Tak teda jo prosvicenej baterkou

miranell
4. říj 2015

@cacenka_d musíš ten test vzít a prosvítit proti sobě, tzn, že to světlo budeš mít pod testem, jakobys ho dala proti slunci, prostě skrz 😀 ne na něj

anyt9178
4. říj 2015

@monikavitezslav vidim slabou ruzovku 😉 na 7 dpo perfektni 🙂

miranell
4. říj 2015

@monikavitezslav pardon, to předchozí patřilo tobě 😀

miranell
4. říj 2015

@monikavitezslav a je tam i když bych ho teď neměla vidět jak si ho osvítila obráceně 😀

monikavitezslav
4. říj 2015

Tak takhle jediné mi to jde

edinka126
4. říj 2015

@monikavitezslav@ vidiim ☺

miranell
4. říj 2015

@monikavitezslav no super a je tam 😀

asus
4. říj 2015

@monikavitezslav to nic neni jen ryska a pokud je to mamatest tak ten děla falešnáky☹ale držim pěsti

monikavitezslav
4. říj 2015

Jsem slepá nic nevidim:_(

babbota
4. říj 2015

@monikavitezslav také vidím!

monikavitezslav
4. říj 2015

Hold ryska:_( myslela jsem si to

marycz
4. říj 2015

@monikavitezslav vidím ji tam krásně...já tedy s mamatestem mám jen dobré zkušenosti...když jsem těhu nebyla, tak byl sněhobílý...nikdy ani náznak ducha...

cacenka_d
4. říj 2015

@miranell Jj, to jsem delala, je to takovy slaboulinky prave, ale je proste jeste i brzo a je to takovy fakt naprd obyc test, zitra koupim novy 🙂

miranell
4. říj 2015

@monikavitezslav ryska se ti neprosvítí, kolikrát ti to mám říkat, na stovkách mých testů žádná ryska při prosvícení nebyla vidět...

monikavitezslav
4. říj 2015

Včera i dnes psala paní ze je to jen ryska asi to prubnu a půjdu ve středu na krev.

asus
4. říj 2015

když by to bylo těhu tak to bude vidět normalně a nic se nemusi baterkou nasvěcovat

monikavitezslav
4. říj 2015

@asus ten duch mi od odpoledne nezmizel koukej

miranell
4. říj 2015

@asus tohle je pro zjištění úplně ranného těhotenství, když to ještě na normálním světle není vidět

miranell
4. říj 2015

moje testy

miranell
4. říj 2015

téhle mé "rysce" která na světle není vidět a prosvícená velmi špatně je osm týdnů, na žádném předchozím testu jsem jí neměla 😀

slunicko01
4. říj 2015

Holky to je dobrý s tím světlem, to jsem nevěděla ☺ jsem 10dpo testovala ráno, to jsem si ho tam spíš přála vidět, večer mi to nedalo a zkusila jsem znova a to už tam úplně malickej náznak byl, kdybych věděla to s tím světlem, tak jsem si mohla ušetřit hodinový natáčení u okna 😃

miranell
4. říj 2015

@slunicko01 já jsem to vyčetla kdysi na internetu a zjistila jsem že to funguje, až když jsem byla těhotná, to jsem doslova jančila, že to tam je, po letech testování najednou to bylo skrze světlo vidět. Pak to začalo sílit a teorie se potvrdila 🙂 Důležité jen je, aby ten test zaschnul, pak už se dá takhle prosvítit.

slunicko01
4. říj 2015

@miranell vidíš, tak to jsem nikde nečetla... Já už jsem asi ty testy vyhodila,jinak bych to taky zkusila 😃 ale už jsou teda stary víc jak 3 měsíce ☺
A předpokládám, že další už si dělat nebudu... ☺

miranell
4. říj 2015

@slunicko01 tenhle můj co jsem tam dávala je měsíc starý, takže by to asi šlo. Ale pokud už jsi těhotná, tak to asi nemá smysl, měla bys tam // jako brno

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru