• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

19. ledna 2017 
Teda me se nedaří
@cacenka_d a dnes jsi neměla ani náznak? To je divný
5. říj 2015 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak to jsem zvedava na ráno co bude
5. říj 2015 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@milujicimamina i mokrý i suchý...vidím na obou dušíka...držím palečky, ať sílí :wink:
5. říj 2015 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cacenka_d noo právě:( já beru teda bez přestávek... Ale bojím se:(
5. říj 2015 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marycz tak doufám že ano
5. říj 2015 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marycz jak to myslis , co je jasne kvuli stitne ? Jinak taky krásne dálnice !!!!!!!! :slight_smile: , zitra už to krev asi jen potvrdi :slight_smile:)
5. říj 2015 v 17:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny! Nezdá se mi ta čárka, že ne? :slight_smile: teoreticky bych mohla být 9DPO. Pokud to ovšem není zas nějaký falešný duch..to už jednou bylo :frowning2:
5. říj 2015 v 17:36  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cocochanel85 já vidim pěkně,co.je to za test?
5. říj 2015 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gravitest Direct, 10mIU/ml, značka Cemio Switzerland
5. říj 2015 v 17:45  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina moc tomu nevěřím, takže pozítří znovu :slight_smile:
5. říj 2015 v 17:47  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranell tak jsem testila a carka je silnejsi :slight_smile: tak uvidime co se z toho vyklube :slight_smile:
5. říj 2015 v 18:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lzii aha,ides vlastne jen na druhy odber na hCG,ze? ja jsem myslela,ze musis na krev kvuli stitne zlaze...
5. říj 2015 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cocochanel85 držím pesticky, ale ještě testuj ... Nechci být nějaká zlá a nepřející, ale ja to takto měla minulý měsíc cca 4 dny a pak menzes... Samej duch a nic..
Snad to dopadne dobře... Děj vědět
5. říj 2015 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijela sem z obchoďáku a test co sem dělala odpoledne sem hodila do kabelky ke klíčům od baráku pak sem přijela a hledala zvykacku v kabelce a vystrachala ten test je nějakej poskrabanej asi od klíčů juknete podle mě neplatnej
5. říj 2015 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@cocochanel85 ahoj :slight_smile: druhá čárečka tam opravdu je.. Jde krásně vidět a podle mého je to jasné :wink: i já objevila takového ducha jen pár dnů po :slight_smile: za dva dny určitě bude silnější :slight_smile:
5. říj 2015 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ti tak měla minuly měsíc.. Taky jsem ho nosila sebou a pořád na tom něco hledala a nakláněla a a a
Nakonec zkusila snad během dne 3 druhy testu... Na všech nějaký duch... Ale pak v den MS nic a ona došla potvora ale radeji jsem to zkusila ještě při MS a už bílo..

Každopádně držím pěsti, ja měla duchy co nešli vyfotit. Jenom cca 2 x slabě..
5. říj 2015 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marycz to taky to jsem byla dneska na stitne , zitra jdu na gyndu :slight_smile:
5. říj 2015 v 18:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne nedalo mi to a omlouvam se ale teď večer znovu mamatest a já už pockam na zítřejší krev slibuju
5. říj 2015 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No je tam....držím pěstí...
5. říj 2015 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tmp11 me se dokonce zda ze i na tom prvním ale asi mám jen halucinace
5. říj 2015 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2015 v 18:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cocochanel85 já jí tam také vidím :slight_smile:
5. říj 2015 v 18:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav je to i na tom prvním.... Myslim si, že to klapne... Jsem zvedavá, jak zitra dopadneš. Rano zkus ještě další test. Jestli nemáš, načůrej do skleničky a val koupit do lékárny, vyfoť a hoď to ráno sem...
Jinak nic si z toho nedelej, ja testovala snad 3 denně... Magor
Točila to a natáčela, svítila na to a a a
5. říj 2015 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tmp11 sice když to nevyjde tak mě to bude mrzet ale další cyklus by jsme už jeli s clostylbegitem u toho mám nějakou šanci takhle s jedním vejcovoden si moc nefandim:_(
5. říj 2015 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav na tom prvnim ho vidim krasne...a na tom druhem taky :wink:
5. říj 2015 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikpn Ja zadny prestavky taky nedelam, ale bud mi opet rozhazeli hormony, ale nevim no, ze by mi nafoukli delohu, tenhle pocit znam, no uvidime, bud klame telo nebo fakt :slight_smile:

@milujicimamina Hele u me je to i hormonama po detech rozhazeny, u tebe to muze byt uplne jinak a snad dobre :slight_smile:
5. říj 2015 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav netuším co to je za lék, ja u prvního otěhotněla hned.
. tak jsem zvedavá ted..
Chápu že s jedním vejcovodem je to horší, ale myslím , že pokud funguje jak má, tak by to neměl bT problém...
5. říj 2015 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tmp11 u druhého problem byl tam clostik pomohl na poprvé tak uvidime
5. říj 2015 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cacenka_d v pátek zajdu na krev :slight_smile: co ty?? Pujdes taky at víš, na čem jsi?:slight_smile:
5. říj 2015 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nutna rada umi nektera z vas prvest fotky testu do negativu? manzel mi rikal ze pokud tam je tak se v engativu ukaze
5. říj 2015 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek