• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

19. ledna 2017 
5. říj 2015 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav snad jsem nestihla fotku někomu jinému :grinning:
5. říj 2015 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 a vids tam teda neco pozitivniho?
5. říj 2015 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav vidím druhou čárku :wink: držím pěsti
5. říj 2015 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 no to sem teda zvedava. je mozne ze je videt furt malo protoze sem teprve 8dpo
5. říj 2015 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 jestli to teda chapu spravne tak pokud by se mi toto vse vazne zdalo tak neni videt ani v negativu jo? omlouvam se ale uz sem z toho jelen
5. říj 2015 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav určitě je ještě brzo
5. říj 2015 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 ale pokud bych pravdepodobne nebyla tak tam proste ani v tom negativu videt neni chapu to spravne?
5. říj 2015 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic mizim na nocni a snad s pocitem ze sem tehulka:slight_smile:
5. říj 2015 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina já vidím... :relaxed:
5. říj 2015 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav já myslím, že je vidět celkem pěkně :relaxed:
5. říj 2015 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav na 8 dpo je vidět celkem pěkně. Vypadá to nadějně
5. říj 2015 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikpn Nejdu nikam :slight_smile: Bud bude nebo nebude, planovane to rozhodne neni, spis by to byla nahoda a tak vyckam, ja mam fakt po mladsi rozhazeny i po 18 mesicich furt hormony, tak s tim nebudu srasit :grinning:
5. říj 2015 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cacenka_d jooo to jsme na tom podobně. U mě by to byla také náhoda :sweat_smile:
5. říj 2015 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav ahoj jak je to nevím přesně ale když jsem měla negativní testy tak byli bílé jako sníh jediné co svítilo byla ta testovací a to i v negativu ,já mám taky duchy ale vždycky do týdne se mi rozjede MS .Včera jsem nepodepsala ,mám jenom ranní a dnes a asi i zítra musím jet autobusem tak vstavam o hodinu dřív ,abych vůbec fungovala :grinning:,ale na 8 dpo jde čárka vidět pěkně opravdu to vypadá dobře tak ať sílí :wink:
6. říj 2015 ve 03:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 jak je možný, že někdo před MS má duchy? Ja je měla minulý měsíc asi na 5 testech a pak MS.
6. říj 2015 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tmp11 já jsem to mívala,četla jsme že má někdo prostě normálně zvýšený horm on i když těhu není,nebo t¨je možné že šlo o biochemické,já dneska nic :unamused:
6. říj 2015 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina dneska nic? Ach jo....
No tak to budu asi ja kdo má skvělý hormony, protože mně už se to stalo asi 3 x že jsem měla duchy a pak nic...
Každopádně dítě už mám a vcelku se podařilo hned. Ted druhy a uvidime. Právě mám plodný dny tak huos na to... Myslim že se to povede... Nějak to cítím
6. říj 2015 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tmp11 no dneska 10dpo to už je marný no co už :sunglasses:
6. říj 2015 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina třeba není.... Ještě nevěš hlavu.. Někdy se zavrtá později...
6. říj 2015 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikpn Tak dneska rano uz taky nic, v noci me zacalo silene bolet bricho z vajecniku jak kdyz jsou propojeny nejakym dratem pod proudem, tak spis mam strach jestli neni problem jinde nebz nejaka radost :/
6. říj 2015 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cacenka_d já už také nevím,hlavně ty prsa z čeho mohou tolik bolet,ty jsi jako já že tuším já dnes 22 dc
6. říj 2015 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hlásím návrat od mudr výsledek budu vědět až odpoledne. Tak snad tam něco je
6. říj 2015 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina já taky no a dpo asi 10
6. říj 2015 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina já přemýšlím že si objednám ten test domácí z krve a bude,kdy máš mít výsledky?
6. říj 2015 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina pokud ty výsledky byli na mě tak já až kolem 3 hodiny. Furt dumam jestli je ten negativ pozitivní nebo ne! Manžel už mi kvůli tomu nadava
6. říj 2015 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženský co blázníte, někdo nemá ani 14 dnů po Ovulaci ducha a vy po 10 dnu házite flintu do žita, chápu že se těšíte a toužíte,ale tím, že budete test počůrávat už od 6 dne po ovulaci nic nedosáhnete...max stres,který není dobrý pro Vás ani pro případné miminko, vždyť tomu vajíčku taky trvá než se vůbec dostane do dělohy a zavrtá se tam a pak začne vylučovat lépe zjistitelné množství HCG.
Já jsem teď otěhotněla při ovulaci z vaječníku, kde mi chybí vejcovod, takže příroda si umí poradit, držím, pěsti ať vám to taky výjde.
6. říj 2015 v 08:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
A bohužel to že jsou slabí duchové před MS, ještě neznamená, že se udrží, taky jsem to tak měla a společně s MS odchází šílené procento těhotenství někde jsem četla že 60-70%,
6. říj 2015 v 08:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav a dnes jsi zkoušela test? :slight_smile: uvidíš z krve to pak bude tutovka :slight_smile:
6. říj 2015 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina dnes ne manžel je na mě naštvaný od rána se dohadujem tak testit nechci:_(
6. říj 2015 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek