• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

19. ledna 2017 
@88martina88 20 je tam napsáno :slight_smile:
6. říj 2015 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix @bajunka gratuluju, že se vše vyvíjí ok!! :dizzy_face: Já jdu na kontrolu ve čtvrtek a už se nemůžu dočkat, i když jsem samozřejmě trochu nervózní...
6. říj 2015 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edinka126 Ahoj no tak to je super :slight_smile: příznaky? No boli mě prsa, občas břicho a párkrát mi bylo zle jinak v pohodě a co ty?
6. říj 2015 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@westie dekuju já jdu na kontrolu až za měsíc, pro mě je to hrozne dlouhá doba. Škoda že ten angelsounds funguje až dyl, bych aspoň mohla poslouchat srdíčko
6. říj 2015 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dubnacek dekuju. Je to ještě dlouhá cesta, ale verim ze to spatne bylo minuly měsíc a ted bude všechno v pořádku :slight_smile: tam jsou prý krásný a levný věcičky, je to pravda? No Já jsem zvědava copak budeme čekat my:grinning: je mi to jedno, hlavně aby to bylo zdrave:slight_smile:
6. říj 2015 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix týjo měsíc, to je vážně hodně, i když chápu, že v pohodovém těhu to není třeba sledovat tak často. Já mám "výhodu", že je to přes IVF, takže jsem sledovaná víc a častěji, určitě tento týden a když bude vše ok, tak pak za pár dní prohlídka u mého standardního gynekologa, až si mě bude přebírat. Tím, že nemám žádné příznaky (prsa jsem cítila jen několik málo dní), jen my zas o trochu narostlo břicho, tak se samozřejmě bojím, jestli je vše ok a měsíc bych nepřežila :grinning:
6. říj 2015 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cocochanel85 drzim pesti, dej vedet, jaks dopadla :wink:
6. říj 2015 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ráno tak já dnes takhle ale po silných nočních bolestech jedu k mudr.
7. říj 2015 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav já mám ty bolesti taky stále a celou noc jsme nespala bolestí prsou,šílený, :frowning2: já otestuju až přijedu mám vyřízování
7. říj 2015 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina ani nevím zda je ten test aspoň trochu pozitivni ale bolesti mám hrozny
7. říj 2015 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozorňuji předem žádný mamatest to není
7. říj 2015 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vráceno od mudry na utz je něco malinkato vidět opětovně hrál hcg zda stoupa ve tri mám volat tak uvidime. Do papíru mi napsal naznak zacinajici gravidity
7. říj 2015 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav už by měl ale sílit,uvidíš teda co u doktora ale já to mívám ty bolesti a nic to není
7. říj 2015 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav tybrdo to nemuže být nic vidět maximálně zvýšená sliznice,to teda koukám
7. říj 2015 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina já ted udělala mamatest protože jsem dlouho ještě schovávala krabičku
7. říj 2015 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina to teda koukala i já. Jenže on říkal ze sem mohla otěhotnět o dost déle nebo mi hcg stoupa pomalu vulkán byla zhruba 28.9 říkal ze je to ještě brzo
. Pokud je to tehu bude hcg stoupat u druhy ho
Kluka sem měla hcg pouze 2 a mám krasnyho syna
7. říj 2015 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav tak to pak jo:slight_smile: já mám ten mamatest nějaký divný :confused:
7. říj 2015 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikpn ja bych se toho nebala,nebo opravdu kup ten clearblue digitalni tam mas opravdu skoro stoprocentni jistotu.Ale me to po tolika testech prijde dost pozitivni:wink:)
7. říj 2015 v 09:49  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynulkaxix dovezl mi krasny zimni overalek 14eu,potom teplakovy overalek 7eu,7body s dl.rukavem 7eu,3 overalky na spinkani 5eu.Ja mam spoustu veci po Adamkovi a i po synovci takye toto je spis bonusek a neco i do porodnice.Zacala jsem se docela tesit,tim jak jsem se porad bala ani jsem si to nechtela nejak pripoustet.Verim,ze se to konecne povede a budete mit krasne a zdrave miminko:wink:)
7. říj 2015 v 09:55  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynulkaxix neni to brzo chodi se 13tt je to screening no mame vsechno v poradku :slight_smile: a mozna holcicku ale je to tak pul na pul :slight_smile: tak uvidime pozdeji :slight_smile: a jak se mas
7. říj 2015 v 09:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vim,ze to sem nepatri a normalne bych to sem nedavala mam to tady na MK na bazaru,ale nemela by nektera zajem o hluboky kocarek?? Mrknete na muj bazar,opravdu ho potrebuji udat,docela mi v byte uz prekazi tak kdyby jste nektera mela zajem dejte mi prosim vedet.Diiiky:wink:)
7. říj 2015 v 09:58  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky koukněte ted jsem teda zkusila i ten one step na něm byl duch včera ale pak mi zmizel ted naskočil hned
7. říj 2015 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@milujicimamina dej fotku:_) koukal právě do papíru a říkal ze to hcg bylo u nejmladsiho malé ze se nemám stresovat!!!
7. říj 2015 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina Ze by to vcerejsi srdicko pro stesti opravdu tak pomohlo :slight_smile:
7. říj 2015 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina já myslím ze paráda
7. říj 2015 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cacenka_d je jsi hodná :slight_smile: moc děkuji :sweat_smile: je i na tom one stepu :sweat_smile:
7. říj 2015 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina no pekny ,to uz neni ani ani duch,ale slaba carka,je tak dal :wink:))
7. říj 2015 v 10:08  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přikládám testy, co myslíte? Jeden je ze včera večer a druhý ze dneška. Jsou to úplně obyčejné levné Pepino testy, pro kvalitnější se teprve chystám. Menstruaci jsem měla dostat včera. Ovulace byla 22/23.9. :slight_smile:
7. říj 2015 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7. říj 2015 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dubnacek právě to mě děsí u mamatestu?ale zase by nebyl i na tom one step ne?Neni to na 11 dpo málinko,?
7. říj 2015 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek