• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

7. prosince 2016 
@vapka určitě bude! :slight_smile:
9. říj 2015 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@vapka Ten je :slight_smile:
@jarpa111
@cocochanel85 Děkuju, já ho tam právě taky vidím, ms by měla dojít asi 14. tak doufám že nepříde!
9. říj 2015 v 09:30  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@padly_andel já měla stejnýho ducha 12DPO a jak to hezky za týden zesílilo :slight_smile: :grinning:
9. říj 2015 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky zkoušely jste ovu testy? Prý dokážou ukázat ranne těhotenství dřív než gravitest...
9. říj 2015 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@vapka Tak toto už není duch, ale slabá krásná čárka! Gratuluji a ať sílí! :slight_smile:
9. říj 2015 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jarpa111 Já doufám, že bude sílit :dizzy_face:
9. říj 2015 v 09:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, co myslíte? 26 DC a 14 DPO. Asi nic, že? :unamused:
9. říj 2015 v 09:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@volfici Já teda nevidím nic :fearful:
9. říj 2015 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@volfici já taky nic nevidim, zkus testnout za dva dny :slight_smile:
9. říj 2015 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@volfici Taky nic nevidím :pensive:
9. říj 2015 v 09:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@cocochanel85 Dobře on! To je od něj roztomilé :grinning: Ale chápu, že tě jeho dotazy stresují - možná bych mu to řekla narovinu, že situace stejná, ale až se to rozlouskne, že mu sama řekneš. Mě by to teda nervovala děsně.. Jinak já sem na tom stejně - bez bolestí, MS nikde, test sem dneska nedělala - ale určitě by byl taky sněhobílý, chci ho udělat nejdřív v neděli, pokud to vydržím teda. Ale četla jsem dnes na nějaké jiné diskuzi zkušenosti jedné maminy, která měla negativní tt testy a pozitivní až v 10 tt.. Což mě dnes (a jistě i tebe) pozitivně naladilo. :wink:
9. říj 2015 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@padly_andel Já tam nic nevidím, ale zkusila bych to později, myslím, že je ještě brzy. :slight_smile:

@vapka Vidím hezkou čárku, určitě bych ještě testla později.

@volfici Nic tam nevidím, ale nezvdávala bych to, počkala bych do MS, případně testla potom, když nepřijde.

Držím palce holky :wink:
9. říj 2015 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
díky holky, mám cyklus 26, tak jsem schválně čekala až do dneška... no uvidím, jestli dorazí MS, měla by dnes, maximálně v neděli a kdyžtak zkusím v pondělí znova testovat. Po 7 letech jsem dostala v srpnu naději svým úplně prvním pozitivním testem, bohužel z toho nakonec bylo zamlklé, ale zase jsem začala doufat, že i já se snad dočkám. Ach jo :unamused:
9. říj 2015 v 10:02  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@berut jetš budu testovat, ale sílí, tak snad se to udrží :wink:
9. říj 2015 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@padly_andel takovou čárku jako máš dnes jsem měla včera, tak ať sílí :grinning:
9. říj 2015 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky, mám dotaz... co si o tomhle myslíte? Je možné, že by to mohl být falešně pozitivní test, nebo jsem fakt v tom? V reálu je čárka ještě víc vidět, než na fotce. Jsem 10 DPO... Díky.
9. říj 2015 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@majaaa82 zkus za pár dní znova, čárka tam je, uvidíš jestli bude sílit...
9. říj 2015 v 10:26  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@majaaa82 Myslím, že čárka je hezky viditelná a růžová :slight_smile: Přeji ti, ať ti testíky hezky sílí!
9. říj 2015 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majaaa82 krásná čárka. Taky jsem měla a teď jsou ji dva roky:wink:
9. říj 2015 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliotka1 Díky moc... jsem dnes 31. den cyklu, měla bych to tak nějak dostat už... test je dělaný z ranní moči. Jsem z toho paf...
9. říj 2015 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@majaaa82 uvidíš, že bude krásně sílit :slight_smile: držím palce
9. říj 2015 v 10:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@mercedesse Je to ještě duch, nebo už čárka? Nemám žádný příznaky, vůbec nic mi není, mám pocit, ja kdybych byla uprostřed cyklu. Jen jsem unavená a včera jsem se rozbrečela v metru. Ani nevím proč... přisuzovala jsem to PMS...
9. říj 2015 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajunka Ahojky tak jak pak ti je? :slight_smile: mě občas zaboli podbrisek, jsem unavena a prsa stále trochu boli. Hlavně mi přijde že mi trošku narostlo bricho:grinning: ja sice neměla hubeny břicho, ale takový jsem neměla:grinning: říkají že u druhého tehu to jde vidět dřív jinak už mám taky angelsounds, tak už se těším až budu poslouchat
9. říj 2015 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@majaaa82 krásná čárka, tiše gratuluji :grinning:
9. říj 2015 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynulkaxix No nic moc furt nemám žaludek v pohodě, unava ani nemluvím a ještě jsem začla být nachlazená, mně teda narostly hlavně prsa u toho břich já jsem strašně nafouklá, ale jako miminkovsky mi zatím asi neroste.
9. říj 2015 v 11:08  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vapka A jak to, že mi nic není? Ani mi není špatně, ani mě nebolí prsa, vůbec nic. Holky tady vždy řeší, že by mohly být těhotné, protože tohle a tamto? Nemůže to bejt falešně pozitivní? Vím, že se ptám hloupě, ale je to můj první takhle čárkovatej test v životě...
9. říj 2015 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@majaaa82 to teprve může přijít...každá žena jinak reaguje na HCG a každé těhotenství je jiné...ještě si počkej a ono to přijde :slight_smile: test máš pěkný, jen ať sílí...držím palečky :slight_smile:
9. říj 2015 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@majaaa82 úplně stejnou čárku jsem měla včera, 10 DPO. přeji ať sílí ! :slight_smile:
9. říj 2015 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@majaaa82 nezní to divně, buď ráda, že Ti nic není, já se s prvním problila do 6měsíce a v 8 rodila, no teď se mi to začíná zase rozjíždět, tak snad to přejde brzo, že Tě nic nebolí, nemusí být špatná zpráva, ale jsi jedna z mála, která tím propluje ani nebude vědět jak :grinning:
9. říj 2015 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@marycz Díky moc. Tak snad se všechno bude vyvíjet v pohodě. Už jsem měla párkrát duchy, ale nic z toho nakonec nebylo. Tohle je jednoznačně nejsilnější test ze všech, který jsem kdy dělala. Je to zvláštní pocit, to vědomí, že se ve mě třeba rodí novej život. Jsem z toho nějaká naměkko.
9. říj 2015 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek