Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
padly_andel
9. říj 2015
@kuratkol Dnes jsem 10DPO, ten nahoře je ráno a dole teď večer.
vapka
9. říj 2015
@padly_andel jj, zítra jsem na Tebe zvědavá, také budu testovat, jestli sílí 😉
padly_andel
9. říj 2015
@vapka Budem si držet palce, ráno nástup 😃
volfici
9. říj 2015
@padly_andel @vapka holky držím vám palce, já to zkusím v pondělí, pokud do té doby doby nedorazí ms. Ale moc šancí tomu nedávám, začíná mě bolet břicho, už se asi blíží :-|
milujicimamina
9. říj 2015
@padly_andel 010 dpo? Já už 13 to už vidim bledě 😞
vapka
9. říj 2015
@milujicimamina nezoufej, to může mít káždá jinak....
volfici
9. říj 2015
@milujicimamina to jsme na tom stejně, já dnes 14 DPO a sněhobílo....
milujicimamina
9. říj 2015
@volfici tak už máš termín ms? Já dnes,jenže já měla ty dva pozitivní mamatesty,nejspíš falešnýráno budeš zkoušet ještě test?
volfici
9. říj 2015
@milujicimamina měla přijít dnes, max. v neděli. S testováním počkám do pondělí. Ráno jsem sem dávala foto z dneška a nic tam není....
romelia
10. říj 2015
dobre ráno všichni tady je můj test z dneška 15 DPO.
pekkaa
10. říj 2015
@romelia gratuluji😉
romelia
10. říj 2015
@pekkaa Děkuji moc 🙂 to už vypadá pozitivní co? 🙂
pekkaa
10. říj 2015
@romelia jj, uz jenom verit, ze se udrzi a bude silit🙂. Jaky je to test?
milujicimamina
10. říj 2015
@romelia gratuluji 😉 a kolik DC už meskas?
romelia
10. říj 2015
@pekkaa mam ted dr.Max
romelia
10. říj 2015
@milujicimamina moc dekuji 🙂 mam 30 DC a meskam 5dni
milujicimamina
10. říj 2015
@romelia tak to mám šanci děkuji 🙂 já už jsem z tech testů zmatena
pekkaa
10. říj 2015
@romelia tak to je pak jasnacka😉. Ten me nezklamal.
padly_andel
10. říj 2015
Dobré ráno děvčata, můj dnešní raní test co povíte?
milujicimamina
10. říj 2015
@padly_andel vidím pěkně
romelia
10. říj 2015
Já si myslím, že testy ukazují dobře akorat jsme mnohdy netrpělive a testujeme moc brzy nebo se muže stát že se vajíčko oplodnilo, ale nezahnizdilo a to třeba taky potom muže hodit nějakého ducha.... ať se všem podaří kdo si to tak moc přeje a verte spravny den proste jednou přijde u každého! 🙂
berut
10. říj 2015
Dobre rano holky. Tak dnes 38 DC a zda se, ze by to mohl byt duch? Doposud testy ob den snehobile.. Co myslite?

@cocochanel85 Jak jsi na tom? Ja uz asi blouznim, neb dnes poprve nevidim test snehobily! :-N Posledni tri dny se u me stupnuje unava, ale vzhledem k pocasi se neni cemu divit.
milujicimamina
10. říj 2015
@romelia už čekám moc dlouho,ale už meskam a porad bič 😞
vapka
10. říj 2015
@berut toto je více než duch, tiše gratuluji 😃
romelia
10. říj 2015
@milujicimamina Já myslím, že se podaří 🙂
padly_andel
10. říj 2015
@romelia To je pravda, já sem měla minulý měsíc dr, max a pak nějakej z drogerie a oba mi udělali duchy, ale takový spíš béžový, myslím, že to byla ryska. Tohle mám mamatest a ten modrej Lifelight a řekla bych, že fakt ukazujou tak nějak stejně.
romelia
10. říj 2015
@berut moc gratuluji 🙂 únava je i u me navíc nachlazení a bolelo me hrozne v krizi a pichalo vpravo, ale dnes už je to lepší 🙂
vapka
10. říj 2015
@romelia krásné 😉
padly_andel
10. říj 2015
@berut Krásná čárka 🙂
berut
10. říj 2015
@vapka a @romelia
Myslite holky? Nemuzu tomu uverit a nechci se radovat predcasne, ale bylo by to uzasne 😃 Jsem uz 38 DC a do ted porad bilo. No mam jeste dva, tak budu testovat a pripadne zajdu pristi tyden k doktorovi.
@romelia to ja mam s krizim obcas bolesti normalne, ale obcasne pichani tez zaznamenavam, natekla prsa, plet jak pubertak.. Ale jinak se citim fajn. Drzim palce, at ti nachlazeni zmizi. Ps- tvuj test je taky moc peknej 👏🏻 👍🏻 😉

Začni psát odpověď...

Odešli