Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
juliemichal
11. říj 2015
@nikdo17 no já právě tu naději nemám a proto si nejsem schopná koupit digi test 😃 místo toho digi testu si koupím inofolic na další cyklus aby nám pomohl 🙂 jj min cyklus jsem,ale měla daleko hezčí čárečky a stejně s toho nic nebylo.strašně moc držím palečky na zítřek a potom dej vědět jak jsi dopadla 🙂

@tmp11 jé tak to je pěkné 🙂 my jsme taky první dítko měli hned napoprvé a to jsme ho nechtěli,ale nechali jsme si ho a jsme moc rádi 🙂 o druhé dítko jsme se snažili 7 měsíců a teď je to 40 měsíc a nic 😞 no snad se co nevidět zadaří 🙂 no bylo by to u tebe krásné kdyby to vyšlo teď ten druhý měsíc 🙂 držím palečky 🙂
nikdo17
11. říj 2015
@juliemichal dekuju moc.dam vedet. moc ti preju aby uz ti to konecne vyslo tak treba ten inofolic zabere. slysela jsem na nej hodne chvaly
juliemichal
11. říj 2015
@nikdo17 není vůbec za co a moc se těším na zítřejší zprávičky 🙂 třebas mi pomůže ten inofolic co bych za to dala 🙂 manželovi budu kupovat i ten vitamín E na spermie tak snad to pomůže 🙂
a moc děkuji jsi moc hodná 🙂
monikavitezslav
11. říj 2015
Ahojky holky tak dnes měla dojit ms a stále nic
juliemichal
11. říj 2015
@monikavitezslav moc držím palečky aby ms nedošla 🙂 kdy budeš testovat?anebo jsi už testovala? 🙂
monikavitezslav
11. říj 2015
@juliemichal bojím se testovat. Sice bych moc ráda tehu byla ale moc si nevěřím. Tak furt chodim na wc jestli sem to už nedostala a furt nic. Ani se na to necítím jen mě šíleně svedej bradavky. Tak uvidíme zda to dnes na nocni přijde.
juliemichal
11. říj 2015
@monikavitezslav tak to moc držím palečky aby ms nedošla a bylo to těhu 🙂 já mám dnes zpoždění 2-5 dnů a něco málo na testu 😞 ale asi nic s toho nebude a moc bych jsem si to přála,ale bohužel asi to zase bude cysta nebo nevím 😞
monikavitezslav
11. říj 2015
@juliemichal pro pak myslíš ze cysta? Já jsem z toho už docela šílená děsný to litani furt na wc.
juliemichal
11. říj 2015
@monikavitezslav přesně tak to lítání na wc je fakt šílené 😞 taky lítám na wc zda už nedorazila,ale stále nic.no myslím si,že by to mohla být cysta,protože na ně hodně trpím a 6.8.15 jsem byla na laparoskopii kvůli cysty 😞 co bych za to dala kdyby to bylo těhu ach jo 😞 ale myslím si,že už bych musela mít na testu dálnice 😞
milujicimamina
11. říj 2015
Tak mi došla ms,spinim holky 😞 a tím se loučím jelikož končím.Držím ať se vám všem zadaří!😉
monikavitezslav
11. říj 2015
@juliemichal nemusela. Každé stoupa hcg jinak já měla u druhého syna hcg 2 při prvním dnu zpoždění a na testu dusika.
juliemichal
11. říj 2015
@milujicimamina sluni proč to vzdáváš?já bych to nevzdávala 🙂 však teď jak budeš 3DC tak ti mají dělat hormon. profil ne?tak to nevzdávej,uvidíš,že se určitě povede 🙂
tmp11
11. říj 2015
@milujicimamina hele máme před sebou další měsíce... Takže bohužel pokud přišla skutečně MS, není nic straceno. Další měsíc se může zadarit. Nevzdavej to
juliemichal
11. říj 2015
@monikavitezslav ale určitě jsi měla viditelného dušíka ne? 🙂 sice u kluků jsem měla něco na testu jak jsem měla týden zpoždění a to hned dálnice,ale už teď tomu nevěřím,že by to mohlo být těhu 😞 dnes na one stepu dušík,ale odpo jsem si dělala pepino a tam nic není 😞
milujicimamina
11. říj 2015
Ne já na to kašlu,
monikavitezslav
11. říj 2015
@juliemichal každý test je jiný dokud ti nedojde ms tak nic nevzdavej. Mě nic krom svědění bradavek není. Treba to v noci dostanu a bude vymalováno.
juliemichal
11. říj 2015
@milujicimamina zlatí uvidíš,že určitě by se povedlo,ale nevzdávej to 😞 vím je to těžké,ale určitě se jednou povede,věřím tomu 🙂
juliemichal
11. říj 2015
@monikavitezslav přesně tak to máš pravdu každý test je fakt jiný 🙂 uvidíme buď dojde anebo ne 🙂 tobě držím palečky aby ms nedošla 🙂 kdy ho budeš dělat? 🙂 mě nějak bolí pipina a to vůbec neznám,vůbec nevím co to může být 😞
monikavitezslav
11. říj 2015
@juliemichal to poznas já u sebe nic nepociťují jen včera mě bylo v práci ouvej tak sem si myslela ze už a ono nic:_( zatím si moc nevěřím.
juliemichal
11. říj 2015
@monikavitezslav no já kromě toho spodku taky nic nepociťuji akorát jsem unavená jinak nic.... uvidíš,že to určitě bude ono 🙂 držím palečky 🙂
monikavitezslav
11. říj 2015
@juliemichal a když ne tak se svět nezbori a budem se snažit dál.
juliemichal
11. říj 2015
@monikavitezslav přesně tak taky si to říkám,jednou se určitě zadaří 🙂
kuratkol
11. říj 2015
jullli
11. říj 2015
@kuratkol pozitivní tohle už není ani duch
milujicimamina
11. říj 2015
HOLKY NENE,JEN mě zaráží ze mě bolí pořád prsa,vždy když ms dojde přestanou 😢 a takové hezké duchy byli
tmp11
11. říj 2015
@kuratkol krasna čárka.... Gratuluji
jullli
11. říj 2015
@milujicimamina a stále jen špinis nebo regulérně ms?
semisovamys
11. říj 2015
@tmp11 Už doma test nemám a všude kolem dneska lákérny i drogerie zavřený..ale zítra to zkusím ještě než půjdu k doktorce. Děkuji moc za tip s tím ovu testem... 🙂 -ještě to nebudu úplně vzdávat, ale bojím se, nu 😞
milujicimamina
11. říj 2015
No zatím jen spinim,
saaralota
11. říj 2015
@milujicimamina neházej flintu do žita, já jsem měla na začátku těhotenství pořád bolesti jak před MS, dokonce jsem v termínu MS špinila, nebo spíš slabě jednorázově zakrvácela a přesto se těhotenství potvrdilo. Držím palce🙂