• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

18. října 2017 
@nikdo17 no já právě tu naději nemám a proto si nejsem schopná koupit digi test :grinning: místo toho digi testu si koupím inofolic na další cyklus aby nám pomohl :slight_smile: jj min cyklus jsem,ale měla daleko hezčí čárečky a stejně s toho nic nebylo.strašně moc držím palečky na zítřek a potom dej vědět jak jsi dopadla :slight_smile:

@tmp11 jé tak to je pěkné :slight_smile: my jsme taky první dítko měli hned napoprvé a to jsme ho nechtěli,ale nechali jsme si ho a jsme moc rádi :slight_smile: o druhé dítko jsme se snažili 7 měsíců a teď je to 40 měsíc a nic :frowning2: no snad se co nevidět zadaří :slight_smile: no bylo by to u tebe krásné kdyby to vyšlo teď ten druhý měsíc :slight_smile: držím palečky :slight_smile:
11. říj 2015 v 15:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal dekuju moc.dam vedet. moc ti preju aby uz ti to konecne vyslo tak treba ten inofolic zabere. slysela jsem na nej hodne chvaly
11. říj 2015 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikdo17 není vůbec za co a moc se těším na zítřejší zprávičky :slight_smile: třebas mi pomůže ten inofolic co bych za to dala :slight_smile: manželovi budu kupovat i ten vitamín E na spermie tak snad to pomůže :slight_smile:
a moc děkuji jsi moc hodná :slight_smile:
11. říj 2015 v 16:08  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak dnes měla dojit ms a stále nic
11. říj 2015 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav moc držím palečky aby ms nedošla :slight_smile: kdy budeš testovat?anebo jsi už testovala? :slight_smile:
11. říj 2015 v 16:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal bojím se testovat. Sice bych moc ráda tehu byla ale moc si nevěřím. Tak furt chodim na wc jestli sem to už nedostala a furt nic. Ani se na to necítím jen mě šíleně svedej bradavky. Tak uvidíme zda to dnes na nocni přijde.
11. říj 2015 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav tak to moc držím palečky aby ms nedošla a bylo to těhu :slight_smile: já mám dnes zpoždění 2-5 dnů a něco málo na testu :frowning2: ale asi nic s toho nebude a moc bych jsem si to přála,ale bohužel asi to zase bude cysta nebo nevím :frowning2:
11. říj 2015 v 16:15  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal pro pak myslíš ze cysta? Já jsem z toho už docela šílená děsný to litani furt na wc.
11. říj 2015 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav přesně tak to lítání na wc je fakt šílené :frowning2: taky lítám na wc zda už nedorazila,ale stále nic.no myslím si,že by to mohla být cysta,protože na ně hodně trpím a 6.8.15 jsem byla na laparoskopii kvůli cysty :frowning2: co bych za to dala kdyby to bylo těhu ach jo :frowning2: ale myslím si,že už bych musela mít na testu dálnice :frowning2:
11. říj 2015 v 16:20  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi došla ms,spinim holky :frowning2: a tím se loučím jelikož končím.Držím ať se vám všem zadaří!:wink:
11. říj 2015 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal nemusela. Každé stoupa hcg jinak já měla u druhého syna hcg 2 při prvním dnu zpoždění a na testu dusika.
11. říj 2015 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina sluni proč to vzdáváš?já bych to nevzdávala :slight_smile: však teď jak budeš 3DC tak ti mají dělat hormon. profil ne?tak to nevzdávej,uvidíš,že se určitě povede :slight_smile:
11. říj 2015 v 16:23  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina hele máme před sebou další měsíce... Takže bohužel pokud přišla skutečně MS, není nic straceno. Další měsíc se může zadarit. Nevzdavej to
11. říj 2015 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikavitezslav ale určitě jsi měla viditelného dušíka ne? :slight_smile: sice u kluků jsem měla něco na testu jak jsem měla týden zpoždění a to hned dálnice,ale už teď tomu nevěřím,že by to mohlo být těhu :frowning2: dnes na one stepu dušík,ale odpo jsem si dělala pepino a tam nic není :frowning2:
11. říj 2015 v 16:24  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne já na to kašlu,
11. říj 2015 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal každý test je jiný dokud ti nedojde ms tak nic nevzdavej. Mě nic krom svědění bradavek není. Treba to v noci dostanu a bude vymalováno.
11. říj 2015 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina zlatí uvidíš,že určitě by se povedlo,ale nevzdávej to :frowning2: vím je to těžké,ale určitě se jednou povede,věřím tomu :slight_smile:
11. říj 2015 v 16:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav přesně tak to máš pravdu každý test je fakt jiný :slight_smile: uvidíme buď dojde anebo ne :slight_smile: tobě držím palečky aby ms nedošla :slight_smile: kdy ho budeš dělat? :slight_smile: mě nějak bolí pipina a to vůbec neznám,vůbec nevím co to může být :frowning2:
11. říj 2015 v 16:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal to poznas já u sebe nic nepociťují jen včera mě bylo v práci ouvej tak sem si myslela ze už a ono nic:_( zatím si moc nevěřím.
11. říj 2015 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav no já kromě toho spodku taky nic nepociťuji akorát jsem unavená jinak nic.... uvidíš,že to určitě bude ono :slight_smile: držím palečky :slight_smile:
11. říj 2015 v 16:41  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal a když ne tak se svět nezbori a budem se snažit dál.
11. říj 2015 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikavitezslav přesně tak taky si to říkám,jednou se určitě zadaří :slight_smile:
11. říj 2015 v 16:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2015 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@kuratkol pozitivní tohle už není ani duch
11. říj 2015 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY NENE,JEN mě zaráží ze mě bolí pořád prsa,vždy když ms dojde přestanou :cry: a takové hezké duchy byli
11. říj 2015 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuratkol krasna čárka.... Gratuluji
11. říj 2015 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina a stále jen špinis nebo regulérně ms?
11. říj 2015 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tmp11 Už doma test nemám a všude kolem dneska lákérny i drogerie zavřený..ale zítra to zkusím ještě než půjdu k doktorce. Děkuji moc za tip s tím ovu testem... :slight_smile: -ještě to nebudu úplně vzdávat, ale bojím se, nu :frowning2:
11. říj 2015 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No zatím jen spinim,
11. říj 2015 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina neházej flintu do žita, já jsem měla na začátku těhotenství pořád bolesti jak před MS, dokonce jsem v termínu MS špinila, nebo spíš slabě jednorázově zakrvácela a přesto se těhotenství potvrdilo. Držím palce:slight_smile:
11. říj 2015 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek