• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

19. ledna 2017 
Některé i když jsou těhotné tak v době ms začnou špinit takže pokud se to ještě nerozjelo nezoufej :slight_smile:
11. říj 2015 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel na to já nevěřím :slight_smile:
11. říj 2015 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina spousta lidi normálne menstruuje. takze vse je mozne.
11. říj 2015 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal ahoj, 6.8.15 na laparoskopii a o dva mesice pozdeji doufate v tehotensvti? A ja myslela,ze se doporuce 3 mesice pauza......
11. říj 2015 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 ahoj já jsem se právě ptala za jak dlouho se můžeme po té laparoskopii snažit o mimi a dr co mě operoval mi řekl,že klidně hned po ms... nic o 3 měsících mi neříkal :frowning2:
11. říj 2015 ve 20:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
po laparce se fakt muze hned.. prave vic je o to clovek chytlavej ze otehotni....
11. říj 2015 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal @dasa.77 Po laparoskopii stačí počkat 1 cyklus. Sama jsem šla hned po ní na IVF a bylo úspěšné.
11. říj 2015 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal ne vsichni doktori maji stejne nazory
ja tehda mela cysty,tak mozna proto

jinak vim,ze hodne velka snaha a myslenky jen zda se tentokrat povedlo nebo ne, je nejhorsi veci u dlouhodobych snazile. Bohuzel je to tak.

Jsme tu registrovana uz asi 6 let, (5 let jsem zde nechodila)a neradim se vylozene mezi "snazilky",ted tomu nechavame volny prubeh a citim se fajn
11. říj 2015 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a když vás bolí prsa před ms bpli vás i když dojde?
11. říj 2015 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soleilll tak to je moc krásné,že hned po laparoskopii se povedlo IVF :slight_smile: já jsem hned první cyklus po té laparoskopii šla na IUI... povedlo se,ale odešlo to s ms...

@dasa.77 přesně tak to je pravda,že ne všichni doktoři mají stejné názory,ale já jsem se pro jistotu zeptala a měla jsem to svolené,že se můžeme hned snažit :slight_smile:

ano ano ta snaha a ty myšlenky mě dobíjí to je pravda,ale vůbec netuším jak to mám zvládat a jak na to nemyslet :frowning2:

a moc držím palečky aby se podařilo co nejdřív ikdyž tomu necháváte volný průběh :slight_smile:
11. říj 2015 ve 21:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
me bolivaji tak 5x do roka :slight_smile: takze tim se rozhodne neridim
11. říj 2015 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal necham se prekvapit........
11. říj 2015 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
k ránu šílené křeče,a už se ms rozjela,ted už mě nebolí to břicho tolik,nevím co to bylo teda :unamused: co vy holky?
12. říj 2015 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, posílám můj dnešní test, ms by měla přijít ve středu nebo ve čtvrtek tak snad fakt nepříde a bude všecko v pořádku :slight_smile:
12. říj 2015 v 08:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
12. říj 2015 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak dnes 1DC po 6 dnech zpoždění.
12. říj 2015 v 09:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal to mě mrzí:frowning2: taky tak zase spolu
12. říj 2015 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berut Ahoj! ja byla o vikendu u tchyne...cele jsem to protrpěla, ona kouri jak fabrika a me se akorát zvedal zaludek z toho :frowning2: jinak MS nikde (měla být ve čtvrtek) a test zatím bílý a jsem 32DC :frowning2: ale ten duch je krásný! za chvíli sem dáš utz :sunglasses:
12. říj 2015 v 09:21  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina přesně tak sluni jsme v tom zase spolu akorát mě nějak strašně bolí záda a to jsem nikdy při ms neměla :frowning2: tak to nechápu mno :frowning2:
12. říj 2015 v 09:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cocochanel85 Ahoj, ty jo, to je jak ta moje přes kopírák, vyhýbám se návštěvám obloukem! :grinning: To je ale nadějné, nevěš hlavu - já měla bílo dlouho, když o tom tak přemýším, tak první náznak namísto MS byl tvarohovitý bílý výtok... jinak první čárka až 38 DC, takže držím palce. Níže srovnání teď za tři dny, spodní je ze dneška. Ve středu bych se chtěla zastavit u dr, tak uvidím, jestli mě vezme..
12. říj 2015 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Je to tam gratuluji, budete maminkou
12. říj 2015 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berut tak poslední je krásný :wink: dnes jsem si měřila teplotu a 37,1..o víkendu to bohužel nešlo ale cítila sem se prostě na h.... a skoro celou cestu v autě jsem prospala (cca 9 hod) což je u mě divny, no uvidíme, ve středu taky půjdu na gyndu :grinning: jo a v pátek jsem si nechala napsat žádanku na vyšetření vejcovodů..
12. říj 2015 v 09:58  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si dnes koupila digitální test, je negativní.... Pozitivní testy předtím přičítám blížící se menstruaci, četla jsem, že před ní se může zvýšit hladina hCG,čímž pak mohou být testy falešně pozitivní... :frowning2:
12. říj 2015 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cocochanel85 Ano, dneska už to vypadá nadějně. :slight_smile: Proto chci i k dr, ať mi potvrdí, že to je v pořádku. Docela mě překvapil ten rozdíl značek, jakože vychvalovaný mamatest u mě nic moc.. ale opravdu asi záleží na každém individuálně. A to ti žádanku napsal praktický? Já sem právě byla v červenci, aby mi povrdil, že je vše ok a můžeme se snažit.. jak dlouho už se snažíte? A kolik ti je? Únava s nespavostí, nebo spíš lehkým spaním, je u mě taky aktuální. Ono v tom hraje asi i roli to počasí. Každopádně kromě toho nemám žádné příznaky, jakože klasické, co mají i netěhotné, záda, občas mě píchne v podbřišku, ale žádný drama a tak 3x za den. A včera sem si měřila tlak a mám nižší, ale to mám poslední dobou často.
12. říj 2015 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berut v červnu mi bylo 30 a snažíme se od půlky dubna. Jinak tu žádanku mi napsal můj gynekolog na Sono, a přítele poženu na spermiogram :grinning: Ach jo..on mi tu už začíná skákat radostí že nemám MS. No s těmi mamatesty moc dobré zkušenosti nemám, ukazovaly mi hezký duchy několikrát - falešný, proto jim nevěřím. Počkám si do středy na krev. A kolik je tobě?
12. říj 2015 v 10:43  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cocochanel85 A nemáš stresové zaměstnání? Protože to u mě hrálo velkou roli (byť sem tomu nevěřila..že se až tak stresuju..) Mě bude 30 za dva měsíce, takže jsme věkově stejně :slight_smile: Neboj, pořád tam naděje je a máš pravdu, z krve to máš hned jasné a nemusíš se stresovat příp. "duchama, čárkama.".A partnerovi řekni, že zpoždění 14 dní je normální ( i když třeba sama víš, že se ti to ještě nestalo), ať tě to negativně nevysiluje. Já to partnerovi ještě úspěšně mlžím..chtěla bych, aby to bylo překvapení, takže uvidím taky ve středu.. :sweat_smile:
12. říj 2015 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak já stále nic.
12. říj 2015 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak včera měla dojít ms a stále nic:_)
12. říj 2015 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@padly_andel určo nepřije, držím palce....
12. říj 2015 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berut mě mamatest ukazuje také slabší čárku než Dr.max, ale ukazuje :wink: to je důležité :wink:
12. říj 2015 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek