• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

24. ledna 2017 
@vapka mamatest je citlivější že? Nebo má víc barviva.. Taky se mi zda že ukáže dřív, ale taky ukazuje i plané duchy... Dr max. ne
12. říj 2015 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapka Přesně tak. :wink: A zdá se mi silnější, takže o to víc mě to uklidňuje. Ve středu jsem objednaná k dr, tak uvidím.
12. říj 2015 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tmp11 Mě právě ukázal dřív a dokonce i silněji Dr max než mama.. Spíš si myslím, že jak jsme každá originál, tak ty testy reagují na každou jinak. :sweat_smile:
12. říj 2015 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berut Já jdu v pátek, tak držím palce, ať je tam už něco vidět :grinning:
tmp11 jestli může být rozdíl v citlivosti když jsou oba desítkové, nevím, ale asi máš pravdu ohledně toho barviva, No hlavně že ta čárka sílí na obou testech... Jinak Dr.Max doporučuji :grinning:
12. říj 2015 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. říj 2015 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapka Díky, snad bude.. Ten týden uteče jako voda, budu ti držet pěsti, dej pak vědět. :slight_smile: A Dr,Max test můžu taky doporučit :sweat_smile:
12. říj 2015 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina se boooojim ale ještě furt nic.
12. říj 2015 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav otestuj :slight_smile: jsem na tebe zvedava:slight_smile: já už spinim zasebjenom ale prsa přestali bolet :frowning2:
12. říj 2015 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav vsaď ze tam bude čárka!!
12. říj 2015 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina moc si nevěřím tak čekám ale zítra mám narozky tak bych si dala pěknej dáreček
12. říj 2015 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina kolik dní si měla zpoždění ty? Já zpoždění nikdy nemivam ba naopak občas přijde i dříve a tak nevím co čekat
12. říj 2015 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav 2 dny,:frowning2: ale jak to vypadá tak už ms konci
12. říj 2015 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nektere z Vas dekuji za srdicko :slight_smile:
12. říj 2015 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berut zaměstnání stresové určitě nemám :slight_smile: tak tu mám opět 1DC.. mrcha začala
12. říj 2015 v 19:21  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mam dotaz. Pořídila jsem si angelsounds a dneska jsem jsem sice 8tt ale zkusila jsem ho. Po nějaké době jsem na něco narazila, znělo to jako ozvy ale na to ze miminku bít srdce rychle, tak to i moc rychle nepřišlo. Nezkoušela jste to už nektera? Díky za odpovedi
12. říj 2015 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix to bylo nejspis tvoje. Pry to pres angelsounds lze slyset od cca 12tt. A pry se ma hledat uplne dolu u stydke kosti
13. říj 2015 ve 03:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berut tak jsem volala na gyndu a doktor má čas az v prosinci. Když jsem řekla o co jde tak mam dojít na krev a podle toho me pak vezme doktor. Bud koncem tydne nebo zacatkem příštího. tak nevím.
13. říj 2015 v 07:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pekkaa Já jsem taky právě byla až dole a spis v pravo a moje srdce melo úplne jiný rytmus
13. říj 2015 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko holky.
Včera jsem byla 6 den po OVU a večer dostala cca 5 min bolest pichlavou do podbřišku.
Ráno jsem se probudila a hnědý polokrvaceni cca 2 hod a teď se zdá, že už to ústava. Myslela jsem si, že jsem to dostala .... Že by nidační krvácení? Má s tím tu někdo zkušenost? Samozřejmě TT negativní.
13. říj 2015 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix tak mozna mas stesti, ze uz je to u tebe slyset:slight_smile:
13. říj 2015 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tmp11 já měla u obou dětí slabé zakrvácení kolem 5DC, Na tt je brzo, z kus za dalších 5 dní, to už jsem měla dušíka. Vždy kolem 10-11Dc a i kdyby tam nebylo nic, tak se můžu ještě ukázat.
13. říj 2015 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mě test slábne to je špatný žejo :cry:
13. říj 2015 v 08:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tmp11 mohlo by byt nidicni.. Na ms by bylo jeste brzy, ne? Bazalni teplotu si nemeris?
Jinak ja jsem zaky 10dpo mela slabuckou carku, takze pak zkus za 5 dni
13. říj 2015 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@padly_andel musis pouzivat vzdy stejny test. Kazdy ma jinak barviva.
A ty 2 jsou jsou z kolik dpo? A posledni je dr max?
13. říj 2015 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pekkaa Ten poslední je lifelight, právě jsem pak ještě udělala mamatest, oba jsou ze dneška 14DPO, nad ním mamatest 13DPO :frowning2:
13. říj 2015 v 08:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@padly_andel to fakt nic neni. Testuj vzdy az obden. Hcg roste obden. Kazdy den to nema smysl, jenom te to muze zbytecne takto stresovat. Si mohla vic pit, nebo proste je tam jinak barviva a zbytecne te to vydesi. Zkus zitra nebo pozitri.
Ja jsem se taky bala ze zacatku, ze mi to nesili a vsechno pak bylo OK:wink:
13. říj 2015 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2015 v 08:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@padly_andel mě takto ten mamatest slábl až nebylo nic :frowning2: ale máš ducha na maxovi to vypadá dobře
13. říj 2015 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pekkaa teplotu běžně nemerim, ale náhodou jsem ji měřila dva dny zpětně a měla jsem 37 C a dnes v jinou dobu o pár hodin dřív jen 36, 6 C
To hnědý krvácení už přestává... Pokud se to ještě nerozjede. No jsem zvedavá...
Když má někdo toto nidační krvácení, znamená to, že se vajíčko oplodnilo ? Ale teď záleží jestli se chytí...
MS mám dostat až příští týden ve středu
13. říj 2015 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@padly_andel to ještě nic neznamená, ale je pravda, že bys měla držet stejnou značku.... neboj, zkus zítra a uvidíš, držím palce :grinning: nejdeš zítra k doktorce?
13. říj 2015 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek